Изменено 27 апреля в 07:15

За чий кошт діти їдуть на вихідні до колишнього?

З нього стягуються аліменти, зараз з урахуванням боргу це 70% . Дітей забирає вкрай рідко, десь раз на 2 місяці, забирає десь до обіду в суботу і в неділю в 8 вечора забираю їх. Вимагає на цей час щоб я давала їм гроші на їжу, близько 1к на ці два дні на трьох дітей.
Я вважаю, що не маю давати ці гроші, але каже що якщо я не дам, то він і не забере їх.
Крім зарплати має доход від здачі двокімнатної квартири біля метро, я з цих грошей нічого не отримую.
Що скажете, повинна я оплачувати поїздку до батька?
46 7 7
Заліковий троль 27 апреля в 07:15
К такому «папе» я бы детей не возила.
Підмітайло 27 апреля в 07:15
Оплатите. Вы уже поняли с каким г*** вы жили
26 8 2
7_кг_рыбы 27 апреля в 07:17
Удалено администрацией...
Xвостокрутелка 27 апреля в 07:19
´але каже що якщо я не дам, то він і не забере їх´
Это Ужас. Я бы не давала детей с его ´если´
Это ж каким паскудой надо быть

Мой платит обычные алименты, сын ездит на выходные, денег не даю и даже мыслей не было
автор Добра всем! 27 апреля в 07:19
Ответ для7_кг_рыбы
Удалено администрацией...
Та краще за ці гроші сходити в кіно
7_кг_рыбы 27 апреля в 07:20
Ответ дляДобра всем!
Та краще за ці гроші сходити в кіно
А шо там , блокбастер новый завезли ?
22 1
fialka123 27 апреля в 07:20
А чья инициатива отвозить к нему детей?
автор Добра всем! 27 апреля в 07:20
Ответ дляXвостокрутелка
´але каже що якщо я не дам, то він і не забере їх´
Это Ужас. Я бы не давала детей с его ´если´
Это ж каким паскудой надо быть

Мой платит обычные алименты, сын ездит на выходные, денег не даю и даже мыслей не было
Я теж не могла уявити що щось маю давати, а він дітей накручує, що то їх гроші і щоб я їм дала на харчування
автор Добра всем! 27 апреля в 07:21
Ответ для7_кг_рыбы
А шо там , блокбастер новый завезли ?
Панда кунг фу 4 3Д
8 1
Xвостокрутелка 27 апреля в 07:22
Ответ дляДобра всем!
Я теж не могла уявити що щось маю давати, а він дітей накручує, що то їх гроші і щоб я їм дала на харчування
Фу, как противно
Не давать и все. А там как хочет, не забирает , ну и пусть- покажет как раз себя какой он ´хороший´
42 2
автор Добра всем! 27 апреля в 07:22
Ответ дляfialka123
А чья инициатива отвозить к нему детей?
В основному діти надзвонюють і просять забрати, він постійно ’зайнятий’
45 2
автор Добра всем! 27 апреля в 07:24
Ответ дляXвостокрутелка
Фу, как противно
Не давать и все. А там как хочет, не забирает , ну и пусть- покажет как раз себя какой он ´хороший´
Згодна з вами. Як би ще це пояснити дітям, бо в їх очах виходить що я вина що він їх не забере..
Яйцеголовая 27 апреля в 07:25
Я нічого не даю, бо я з дітьми більше часу, у вашому випадку, навіть не знаю, чи треба возити дітей до батька, який не є батьком.
Я пані прохана... 27 апреля в 07:26
Ответ для7_кг_рыбы
Удалено администрацией...
Я пані прохана... 27 апреля в 07:27
Я возила туда за свои, обратно он за свои, денег не давала
П´яна вишня 27 апреля в 07:28
Ответ для7_кг_рыбы
Удалено администрацией...
Xвостокрутелка 27 апреля в 07:28
Ответ дляДобра всем!
Згодна з вами. Як би ще це пояснити дітям, бо в їх очах виходить що я вина що він їх не забере..
Говорить с ними. Моему 12 уже. Он в принципе задает вопросы что и как, я отвечаю. Рассказывает, что отец поливает грязью. К сожалению, идиоты они. Дети страдают от этого всего.
Но я решила не дергаться. У сына своя голова на плечах, говорю если тебе комфортно с ним, чемодан и вперед, я не держу. Но почему то не спешит.
10 4
П´яна вишня 27 апреля в 07:29
Ответ дляДобра всем!
Та краще за ці гроші сходити в кіно
То місцеве подібне вашому колишньому.
Не звертайте уваги😁
А такому «папі» дітей не давайте, якщо воно жлобиться годувати. Це дно.
Клептоманка 27 апреля в 07:30
Ответ для7_кг_рыбы
Удалено администрацией...
Мішечок щастя 27 апреля в 07:31
А скільки в грн виходить сума аліментів?
Я не підтримую вашого колишнього, якщо шо) просто цікаво скільки він платить якщо за його розрахунками на 2 неповні дні ви маєте дати 1к) він в такому разі має платити що найменше 15 к на двох дітей в місяць)
Клептоманка 27 апреля в 07:32
Ответ дляДобра всем!
Згодна з вами. Як би ще це пояснити дітям, бо в їх очах виходить що я вина що він їх не забере..
Сказати як є: татко вас готовий забрати лише якщо я заплачу за це.
Ви обирате піти в кіно чи поїхати до батька?
Мішечок щастя 27 апреля в 07:32
Ответ дляКлептоманка
Сказати як є: татко вас готовий забрати лише якщо я заплачу за це.
Ви обирате піти в кіно чи поїхати до батька?
Ні в якому разі не вплутувати дітей в це
24 9 1
ТрамвайGirl 27 апреля в 07:33
Ответ дляДобра всем!
Та краще за ці гроші сходити в кіно
Мой бывший сам приезжал на машине и забирал малого к себе, потом привозил обратно под подъезд. Естественно, пребывание ребенка у папы полностью за его счёт. На развлекухи и даже на отдых за границей (один раз) с собой тоже брал, я ничего никогда ему не платила.
Ежемесячно добровольные алименты (сами договорились, я не подавала) помимо того тоже платил, пару тысяч всего, но стабильно без задержек. Хватало на взносы в школу малого заплатить.
Клептоманка 27 апреля в 07:33
Ответ дляМішечок щастя
Ні в якому разі не вплутувати дітей в це
Так їх батько вже вплутав.
Мішечок щастя 27 апреля в 07:34
Ответ дляКлептоманка
Так їх батько вже вплутав.
І що тепер всім в цьому багні колупатись?
Клептоманка 27 апреля в 07:35
Ответ дляМішечок щастя
І що тепер всім в цьому багні колупатись?
Так а як не колупатися? Стояти і мовчати коли тебе брудом обливають?
Діти хочуть до батька, він їх хоче брати за умови що авторка заплатить. Що вона має сказати дітям?
31 1
автор Добра всем! 27 апреля в 07:35
Ответ дляКлептоманка
Так їх батько вже вплутав.
Так, він говорить це їм, зі мною спілкується тільки ненормативною лексикою
23 2 1
Відірву та викину 27 апреля в 07:36
Ответ дляДобра всем!
Так, він говорить це їм, зі мною спілкується тільки ненормативною лексикою
Сколько платит?
автор Добра всем! 27 апреля в 07:38
Ответ дляМішечок щастя
А скільки в грн виходить сума аліментів?
Я не підтримую вашого колишнього, якщо шо) просто цікаво скільки він платить якщо за його розрахунками на 2 неповні дні ви маєте дати 1к) він в такому разі має платити що найменше 15 к на двох дітей в місяць)
З боргом виходить близько 25к на трьох дітей. Потім буде менше.
Поки тривав суд, давав 5к на місяць і то через скандали
29 2
fialka123 27 апреля в 07:38
Ответ дляДобра всем!
В основному діти надзвонюють і просять забрати, він постійно ’зайнятий’
Блин( жалко детей(
Ну если бы призывы к совести не помогали, давала бы деньги. А что делать, если дети хотят(
6 4