28 апреля в 10:24

Невістка не привітала мене сьогодні з церковним святом.

Свекрухи, ви б образились на таке? Невістки знову зараз на мене налетять.🤦🏻‍♀️
показать весь текст
Xena83 28 апреля в 19:55
Цікаво, а що Іісус теж це свято святкував? Люди схаменіться - свята понапридумувала церка в яку ви ходити, а Бог не святкує цих свят! читайте краще Біблію і слідуйте за Христом, а не за церквою, в яку ходили батьки і навіть не знаєте історію святкування цих свят
Кудрі кручу сама 28 апреля в 20:42
Предлагаю ответить тем же и ее не привитати теж. Во как!!!! Пусть она мучается теперь
Leka_Leka 28 апреля в 21:06
Ответ дляПутающаяся
Ну я ж її з днем народженням привітала, хоча також на неї є образи. А вона не може переступити через себе? І що, неможна вже це все викинути з голови і жити далі? А вона це постійно моєму сину згадує, коли за мене тема заходить. Відпустила б ситуацію і легше жити стало б їй. А не тримати роками образи.
та ей уже легче стало жить, она вас не видит, не знает, и слышать не хочет))) Зачем ей через себя переступать, чтобы вы опять свое говно вытянули и начали метать в ее сторону?

И да, еще раз- я свекровь) А будь вы умной, разогнали бы своих полчища тараканов, могли бы в виде невестки получить дочь)
Советничаю тут 28 апреля в 21:18
Ответ дляСадова гойдалка
Да обыкновенный тролль это. Раньше истории про 85-летнюю маму сочиняла, теперь про невестку.
Теж думаю, що то вона. Стиль написання схожий.
natalia_vas 28 апреля в 21:22
Спасибо за подсказку. Никогда бы не додумалась обидеться .(Я свекруха)
Крошка Енот 28 апреля в 21:27
а какое сегодня свято ?
автор Путающаяся 28 апреля в 22:16
Ответ дляLeka_Leka
та ей уже легче стало жить, она вас не видит, не знает, и слышать не хочет))) Зачем ей через себя переступать, чтобы вы опять свое говно вытянули и начали метать в ее сторону?

И да, еще раз- я свекровь) А будь вы умной, разогнали бы своих полчища тараканов, могли бы в виде невестки получить дочь)
Ви отримали дочку? Можливо просто ваша невістка, не така специфічна та дивна, як моя. Тому вам і легко так казати.
Анонім Секретар 28 апреля в 22:18
На откриточку вам не відповіла? Як же ви всі забабезали з тими листівками. По 100 шт і ніякого зиску? Може просто краще подзвонити ніж ото слати всім навкруги ваші довбані листівки і чекати у відповідь листівочку чи привітання вам робити нічого в житті?
ПоЗиТиВнАя 28 апреля в 22:26
Мені свекор написав привітання, потім свекруха. Всім відповіла. Сама не вітаю ніколи першою. Та я й не згадала б про свято, якби вони не нагадали.
мистерЛяпсус 28 апреля в 22:31
Вона зайнята хрестинами, всиновленим дитям і вашими 80 сотками картоплі , нема коли, Не гнівайтесь
автор Путающаяся 28 апреля в 22:51
Ответ дляАнонім Секретар
На откриточку вам не відповіла? Як же ви всі забабезали з тими листівками. По 100 шт і ніякого зиску? Може просто краще подзвонити ніж ото слати всім навкруги ваші довбані листівки і чекати у відповідь листівочку чи привітання вам робити нічого в житті?
Я не вітала. Але думала, що вона мене привітає сама.
автор Путающаяся 28 апреля в 22:52
Ответ длямистерЛяпсус
Вона зайнята хрестинами, всиновленим дитям і вашими 80 сотками картоплі , нема коли, Не гнівайтесь
В мене немає 80 соток города. Я у місті з дітьми проживаю.
Екатерина27 28 апреля в 23:00
Ответ дляПутающаяся
Ну я ж її з днем народженням привітала, хоча також на неї є образи. А вона не може переступити через себе? І що, неможна вже це все викинути з голови і жити далі? А вона це постійно моєму сину згадує, коли за мене тема заходить. Відпустила б ситуацію і легше жити стало б їй. А не тримати роками образи.
Но ви ж все на невестку точно так же месяцами обижаетесь. Поздравили б ее первая
Гуру троллинга 28 апреля в 23:00
Ответ дляПутающаяся
Ні. Я з невісткою не спілкуюся. Перенесли через роботу сина.
Будьте ласкаві, і далі не спілкуйтеся ! Токсична ’мамо’ , залиште вже молодих у спокої і живіть далі СВОЄ життя. Не колотіть оце ВСЕ і не займайтесь .....нею . Я - така невістка і , коли послала сімейку чоловіка куди подалі , вдихнула на повну , мені стало набагато легше , не витрачаючи свою енергію на ненормальних людей . Без Вас , ’мамо’ , Земля не зупиниться , а , навпаки , життя стане кращим -знайте про це!
Одяг та сумки 28 апреля в 23:03
я теж свою не привітала і батьків теж...що я погана тепер? Ви пост тримаєте сподіваюсь...молитви читаєте? почитайте що бог велів прощати
Стріляний птах 28 апреля в 23:04
Ответ дляПутающаяся
Сина так. Останніх ні.
королєвішна?
Мій не такий 28 апреля в 23:57
Я невістка.
Не вітала нікого, ні маму, ні свекруху.
Докладальниця 29 апреля в 01:11
Ответ дляАсталависта бэйби
Только вы решаете, что вас оскорбляет. Только вы выбираете такую реакцию. Ваши ожидания от посторонних людей приносит вам дискомфорт. И, если бы с вами было всё так, вы бы скорее всего давно отстояли свои границы.
Но, если вам нравится думать так, как думаете, то пожалуйста, оскорбляйтесь и дальше 💗
Это не ожидания, а скорее неожиданность. В цивилизованном обществе навязывание своих стереотипов не есть нормой. И вот мы, сделав круг, пришли к тому что я писала в первом комментарии.
Леди Г 29 апреля в 06:25
Ответ дляПупуговка
Погодите щас она придет вас пи**ить вербой
и желательно с корнем вырвать, чтоб наверняка..
Леди Г 29 апреля в 06:27
Ответ дляПутающаяся
А чому вони колхозні? Нормальні привітання. Я так часто вітаю. І невістку з днем народженням так теж вітала. Листівками з поздоровленнями.
пишите уже свой номер. щас мы вас все дружно прывитаем.
Leka_Leka 29 апреля в 09:25
Ответ дляПутающаяся
Ви отримали дочку? Можливо просто ваша невістка, не така специфічна та дивна, як моя. Тому вам і легко так казати.
Так, я отримала дочку. Тепер в мене дві дитини, і я рада, що вона бачить що ми її любимо, жаліємо як і свою дитину, і любить нас. Їй не треба це навіть казати, воно відчутно. І нікому не треба через себе переступати. Ніхто не грає у відносини. Ваша невістка просто чесна і з вами, і з собою. Немає про що вам спілкуватися.

Ви забули що ми всі з своїми тараканами, про те що у всіх є недоліки, яка ви була молодою, про свої бажання і мрії в той час. Згадайте) Вам буде набагато простіше жити)