Я погнала• 06 апреля 2024

Свекор обізвав поза очі.

Совєтчіци, відбулась така ситуація. Дочка 6 років розмовляла по вайберу з батьками чоловіка. В той час вона їла, я їй дала кусок хліба, приходжу - а інший хліб розковиряний, кругом накришено - і на столі, і на підлозі. Я її почала виховувати, не кричала, але сказала, що так робити не треба, она отримала свй хліб (до того ще теж копирсалась у буханці) і хай прибирає. Свекри видно подумали, що ми відключились чи що і тут я чую - "Да, вона ненормальна, конешно.". Я в шоці, але нічого не сказала їм. Сказала чоловіку. Але толку з того?
Як би ви поступили на моєму місці?
Хочу наколоти губи• 06 апреля 2024
а) воспитывать ребенка не на публику
б) отношение свекров к себе вы не измените. Что должен был сделать их сын?

Tammy21• 06 апреля 2024
’Я її почала виховувати’ ’она отримала свй хліб’. Ви можете більше розказати про світ в якому ви живете?
Туфли в чешуе• 06 апреля 2024
вы за мужем минимум 6 лет и тут внезапно узнаете истинное отношение свекров?
автор Я погнала • 06 апреля 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
а) воспитывать ребенка не на публику
та нічого він не должен зробити, я просто пожалілась йому. Не скаже ж він ’а от вона вчора почула. що ви казали’. Навіть якщо і скаже, то це буде при кожній зустрічі просто мовчанка. Свекор мене уже колись обізвав не поза очі, а в обличчя, пройшло багато часу, я відійшла від образи, тепер оце таке
ЖонДуан• 06 апреля 2024
Тобто в такий спосіб, при інших то нормально дитину «виховувати»?
Я згодна зі свекром
So_so• 06 апреля 2024
А Вы чего ожидали? Нормальная реакция. Услышали, что Вы ’воспитываете’ ребенка, явно не стихи дочке читали. Меньше драмы.
Непереможна• 06 апреля 2024
У ваших словах є відтінки пасивної агресії по відношенню до дитини. Може для вас то норма. Але для когось іншого ні.
автор Я погнала • 06 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Ви не виховуете дітей?
автор Я погнала • 06 апреля 2024
Ответ дляЖонДуан
Я згодна зі свекром
Який спосіб? Вони знають, що я строга

автор Я погнала • 06 апреля 2024
Ответ дляSo_so
тобто мами, які виховують дітей - усі ненормальні?
ЖонДуан• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ погнала
Який спосіб? Вони знають, що я строга
Ви в курсі, що робити публічно це не можна?
Tammy21• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ погнала
Ви не виховуете дітей?
Я не називаю процес вихованням, коли дитина щось розкидала. Про свій світоустрій розповісте?
So_so• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ погнала
У Вас проблемы с самооценкой? Вот честно.
автор Я погнала • 06 апреля 2024
Ответ дляЖонДуан
ми взагалі-то одни родина, я не при чужих її виховую.
Царевна_несушка• 06 апреля 2024
Де ви такі беретеся
автор Я погнала • 06 апреля 2024
Ответ дляSo_so
ні, все нормально у мене
So_so• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ погнала
ні, все нормально у мене
А вообще на это не похоже
Сусідка зверху• 06 апреля 2024
когда у детей в Zoom уроки, я боюсь лишнее слово сказать .
автор, всегда нужно следить, включен микрофон или нет
После шести ни-ни• 06 апреля 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
За мужем?

ЖонДуан• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ погнала
Ні, нормальні мами це роблять не при інших людях
ЖонДуан• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ погнала
:)
Тобто вам було б норм, якщо публічно будуть вам розказувати про те, що ви зробили не так?
автор Я погнала • 06 апреля 2024
Ответ дляSo_so
А вообще на это не похоже
цікаво, ви за кількома реченнями це визначили? мабуть, така ж як і мій свекор
барабанщица• 06 апреля 2024
А зачем вы устроили показательное выступление по выключенной связи.
Люди, которые уже прожили большую часть жизни, понимают, что в жизни главное, а что нет. Хлеб и крошки это фигня.
Вы влезли в общение ребенка с бабушкой-дедушкой.
автор Я погнала • 06 апреля 2024
Ответ дляЖонДуан
:)
Моя мама при моїй бабусі мене б виховувала? Норм, якщо є за що. А що не так?))
So_so• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ погнала
Это на поверхности
ЖонДуан• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ погнала
Ні, не так
Бо це не норма.
автор Я погнала • 06 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Это на поверхности
Повторюю ще раз - з самооцінкою у мене все добре
ЖонДуан• 06 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Это на поверхности
+
Погоджуюсь з вами
Украиночка• 06 апреля 2024
Кто именно ненормальный?
автор Я погнала • 06 апреля 2024
Ответ дляУкраиночка
Кто именно ненормальный?
Він сказав, що я ненормальна