Сумка за 7000 це не дорого? Навіяно темою нижче.

Тут всі такі багачки? Кожна може отак купити собі сумку за 7000 грн.? Для мене це дуже дорого. І неприємно, як деякі так зневажливо насміхаються. Будьте добріші.
показать весь текст
89 23 8
Проработник 30 апреля в 23:43
Ответ дляЖирафовое варьенье
А де це ще є сумки по 500?
Зара, кожа, 400 грн
Вся така шо куди там 01 мая в 06:14
Ответ дляЖирафовое варьенье
А де це ще є сумки по 500?
Сінсей, вайкікі по знижках на сайті
Марафетчица 01 мая в 06:17
Дивлячись в якій країні. Раніше для мене це теж було дооого, зараз - ні
Лінива, не каюсь 01 мая в 06:55
Ответ дляПроработник
Может у неё лежат дома, на счету, на карте 150 тыс долл, а Вам не сказала. Покупает себе что хочет, без Ваших советов.
Не лежит
Проработник 01 мая в 20:27
Ответ дляЛінива, не каюсь
Не лежит
Ну Вы знать не можете, я сужу по себе, из моих подруг никто не знает сколько у меня денег.