30 апреля в 21:15

Мама завжди говорила, що краще вийти заміж в молодості

Років 20-25. А пізніше - вийти заміж вже буде складніше. Чи є в цьому раціональне зерно, як вважаєте?
18 15 1
ПесиКот 30 апреля в 21:16
Считаю да, по молодости легче притираться, мозгов меньше.
С другой стороны когда старше - уже больше присматриваешься, но и планка выше
50 1
вкрации 30 апреля в 21:17
Вважаю це пережитком совдепії
Ужгород 30 апреля в 21:17
просто по молодости проще это сделать, и спорить с этим бессмысленно
31 1
автор Ms. Доброта 30 апреля в 21:17
Ответ длявкрации
Вважаю це пережитком совдепії
Чому? Саме при срср це було ’модним’?
3 1
Закуйовджена життям 30 апреля в 21:18
В наше время лучше позже. А ещё лучше вообще туда не стремиться))
10 6 1
Два-три тижні і фсьо 30 апреля в 21:18
От людей все зависит. Я вышла замуж в 22, но это не помогло. Если оба дураки, то пофиг сколько лет.
20 4
наКоблучках 30 апреля в 21:18
Нет. Я вышла в 30, ничего не потеряла. Наоборот, уже выучилась, уже работала, сделала карьеру, реализовала себя. 2 деток, все отлично.
10 3
Зупка_цем 30 апреля в 21:19
20 може й ні, але раніше краще, ніж пізніше.
Поперше з віком вибір меньше по вже всі одружені, з віком зявляються більше тарганів і в ж і в м, то ж складніше їх подружити. Планки виші, вимоги до партнера
15 1
Пишу вірші, дорого 30 апреля в 21:19
Просто в 30-40 то конечно пару гораздо сложнее найти
7 1
автор Ms. Доброта 30 апреля в 21:19
Ответ дляПишу вірші, дорого
Просто в 30-40 то конечно пару гораздо сложнее найти
Чому? Окрім того, що вибір менший
СамавиховуюКота 30 апреля в 21:19
И ради чего? Разве что по залёту. Сейчас многим замуж не за кого выходить.
ГейСюда 30 апреля в 21:19
Цікаво, а чому «складніше»?
Завжди з рушником 30 апреля в 21:20
Ответ длявкрации
Вважаю це пережитком совдепії
Не скажіть, в 20 років знайти чоловіка легше набагато, так як тебе оточують всі неодружені чоловіки, а в 30 набагато важче, так як як чоловіче оточення вже в основному сімейне. Це навіть якщо не брати до уваги вимоги дівчини 20 і 30 років, де в 30 планка вище.
18 1
Зупка_цем 30 апреля в 21:20
Ответ дляMs. Доброта
Чому? Окрім того, що вибір менший
А цього недостатньо?
ПАЦАНКА О 30 апреля в 21:21
Якщо ціль - вийти заміж, то краще у молодшому віці.
Меряю линейкой 30 апреля в 21:21
Ответ дляMs. Доброта
Чому? Окрім того, що вибір менший
Нормальних ’щєнками’ розбирають, чули такий вислів?
14 3
Riesling 30 апреля в 21:21
Ответ дляMs. Доброта
Чому? Окрім того, що вибір менший
Звісно менший, а ще чужі діти, колишні жінки/чоловіки, тещі з тестями і собаками з обох сторін
Поки той зоопарк запам´ятаєш, вже й деменція на носі
9 7 1
Сладко-соленая 30 апреля в 21:21
Ответ дляПесиКот
Считаю да, по молодости легче притираться, мозгов меньше.
С другой стороны когда старше - уже больше присматриваешься, но и планка выше
У мужчин тоже планка становится выше, и многие ищут девушку помоложе
9 1
автор Ms. Доброта 30 апреля в 21:22
Ответ дляЗавжди з рушником
Не скажіть, в 20 років знайти чоловіка легше набагато, так як тебе оточують всі неодружені чоловіки, а в 30 набагато важче, так як як чоловіче оточення вже в основному сімейне. Це навіть якщо не брати до уваги вимоги дівчини 20 і 30 років, де в 30 планка вище.
Але ж з іншого боку в 30 років - люди вже сформовані особистості, знають, чого хочуть від життя і якого партнера обрати краще.
База_птеродактилей 30 апреля в 21:22
Все индивидуально
ГейСюда 30 апреля в 21:23
Ответ дляМеряю линейкой
Нормальних ’щєнками’ розбирають, чули такий вислів?
А скільки випадків, коли брала «щєнка» вівчарки, а виріс пес-барбос.
15 8 1
Аль де Барановна 30 апреля в 21:26
В мене до 25 не було нікого. Вийшла заміж за нібито нормального..перший. в 30 розвелась. Дитина є. І з 35 р.поперло)).кавплерів купа. Нагулялась.наїздилась. і сама і з дитиною)))найкращі моря щороку в найдорожчих готелях. подарували квартиру.авто. коштовності. Санаторіїї. Супер. Вийшла заміж в 40 років за чоловіка 46-річного. На руках носить. Маю все.))) Після 40р.вже не працюю. Забезпечує мене і мою доньку 15 річну на сьогодні. Зараз мені 45)
22 6
Riesling 30 апреля в 21:23
Ответ дляСладко-соленая
У мужчин тоже планка становится выше, и многие ищут девушку помоложе
Выше - не значит помоложе.
Иначе в любое село заезжай и выбирай сколько хочешь, но чета не хотят
Меряю линейкой 30 апреля в 21:24
Ответ дляГейСюда
А скільки випадків, коли брала «щєнка» вівчарки, а виріс пес-барбос.
Так, і таке буває.
Завжди з рушником 30 апреля в 21:24
Ответ дляMs. Доброта
Але ж з іншого боку в 30 років - люди вже сформовані особистості, знають, чого хочуть від життя і якого партнера обрати краще.
Це вірно, але може трапитися, що партнери, яких хочуть ці особистості, вже зайняті бо вони одружилися в 25. А залишилися тільки такі, які не підходять.
5 3
ГейСюда 30 апреля в 21:24
Ответ дляМеряю линейкой
Так, і таке буває.
Мені просто здається, що ближче до 25-30 вже стає видно, що там по собаці і брати вигідніше)
6 4
Сладко-соленая 30 апреля в 21:25
Ответ дляRiesling
Выше - не значит помоложе.
Иначе в любое село заезжай и выбирай сколько хочешь, но чета не хотят
Они хотят, чтобы она еще и с деньгами была
автор Ms. Доброта 30 апреля в 21:25
Ответ дляRiesling
Выше - не значит помоложе.
Иначе в любое село заезжай и выбирай сколько хочешь, но чета не хотят
От теж не розумію, планка вище - дівчина молодша. Навіщо обирати значно молодших жінок? Легше мозок запудрити?
Не стесняюсь 30 апреля в 21:25
Ответ длявкрации
Вважаю це пережитком совдепії
Це просто пережиток, не совдепії. Раніше в принципі заміж виходили в більш ранньому віці будь де
Домашка 30 апреля в 21:25
Ответ дляMs. Доброта
Чому? Окрім того, що вибір менший
Ну вот. Выбор меньше. Без бывших жен и детей лет в 35-40 - это уже большая редкость
Ну и детей рожать лучше в 25, чем в 45