Изменено 02 мая в 16:05

Чужі діти чоловіка і відпустка

Дівчата, в мене капець. Збиралися в відпустку втрьох з дитиною. Чоловік бере прицеп з мотоциклом, бо домовилися, що я з дитиною в басейні днями, а він на мотоциклі в цей час катається. Вчора при бронюванні готелю дізнаюся, що його дитина, що він мав до нашого шлюбу їде теж з нами і я маю вже глядіти 2х дітей, а він буде собі кататися. З нами зранку та ввечері. Я в шоці і просто для мене це капець, а не відпустка. Та дитина повністю не контрольвана і має напевно діагноз, бо навіть в 10 років не навчина жопу витирати сама. Сказала що не поїду - він образився, що я не даю йому нормально відпочити, що він важко працює і тп. Працюємо вдвох - зарплатня його вдвічі більша, але теж я не наймалася ще нянькою його дитині в свою відпуску. В мене стресова робота і мені теж потрібен відпочинок. Хочу їхати одна з дитиною, а він нехай няньчить свого. Мені противно, що зараз доведеться переплачувати за літаки готелі, бо все нормальне розкупили вже, а на машині одна я далеко теж не зможу поїхати. Чоловіки з дітьми - це просто жесть. Думаю розлучатися
показать весь текст
Зробіть вибір:
вже голосів: 415
Їхати з чоловіком
Їхати одній з дитиною
Не їхати взагалі
34 12 9
Пишу_граммотно! 02 мая в 16:27
Ответ дляЗнову Я
Злазитеме на поїсти і поспати. Ви вважаєте це нормальним?
Навіщо ви взагалі з ним їдете якщо окремо будете?
Пишна молодиця 02 мая в 16:27
Ответ дляВилами по воде
а хлопчик їде зі своїм батьком, під опікою і відповідальністтю батька
Ви щось не дочитали, батько не збирається ним опікуватися. В цьому і питання автора
17 1
Хи хи, ну ну 02 мая в 16:27
Ответ дляХуАнита
Я не проти,щоб чоловік авторки напрягся.Я проти того,що автор пише гидоту на дитину ії чоловіка.
Ну а что она должна писать если ей этого ребенка сунут на голову со всеми его проблемами? Или ей утипуськать и радоваться?
16 1
Вилами по воде 02 мая в 16:27
Ответ дляЗнову Я
Не в Україні
так за кордоном немає чужих дітей, всі рідні. це для них норма
Пульт от линолеума 02 мая в 16:27
Ответ дляВыФсеВрете
Тобто свій прицеп вона глядітиме. А не чужій жінці нав´язуватиме. Вважаю, що батько свого сам винен глядіти.
А они типа не семья? Свой, чужой. Зачем тогда связалась с таким мужиком?
4 4
ВыФсеВрете 02 мая в 16:27
Ответ дляКрасавица писяная
Он может взять мать вместо Автора, кататься на мотике, а свекровь будет вытирать ж и развлекать🤣
Дело в том, что автор с ним может не поехать, что и написала. А не он может или не может.
автор Знову Я 02 мая в 16:28
Ответ дляВыФсеВрете
Не повинні ви нянчити ту дитину, це цирк. Хай ваш чоловік її нянче
Я її няньчу кожні другі вихідні вже багато років. Раньше у відпуску він до свекрухи їздив, але зараз вона вже стара - не хоче, то тепер мені ще й у відпустки віддуватися
12 4 1
Пишна молодиця 02 мая в 16:31
Ответ дляПульт от линолеума
Тот ребенок едет со своим отцом. Этот отец живёт с прицепом автора, и судя по всему так как доход его выше и на этого ребенка перепадает, но тётке все не так
Дитина їде з батьком, так нехай він і дивиться за ним. В чому проблема? Автор тут до чого?
12 2 1
Вилами по воде 02 мая в 16:28
Ответ дляКрасавица писяная
Это опыт😄
Бесценный причем
хороший досвід - дорого вартує (єврейське прислів´я)
Пульт от линолеума 02 мая в 16:28
Ответ дляПишу_граммотно!
Це має обговорюватись, а не перед фактом ставити.
Надо этого мужика в тему. И окажется, едет за чужой счёт, прицеп тащит, но мужик своего взять не может
5 4
Пишу_граммотно! 02 мая в 16:28
Ответ дляЗнову Я
Ні не буде, бо я і так довго цей цирк терпіла. Задовбалася. І він мене не забезпечує. Я сама себе забезпечую.
Жесть, а не сімейка))
Кукусики 02 мая в 16:29
Ответ дляПишна молодиця
Дитина їде з батьком, так нехай він і дивиться за ним. В чому проблема? Автор тут до чого?
В тому, що батько дивитися за дитиною не збирається.
Красавица писяная 02 мая в 16:29
Ответ дляВыФсеВрете
Дело в том, что автор с ним может не поехать, что и написала. А не он может или не может.
На месте автора я б тоже не ехала на таких условиях
10 1
Пишу_граммотно! 02 мая в 16:30
Ответ дляПульт от линолеума
Надо этого мужика в тему. И окажется, едет за чужой счёт, прицеп тащит, но мужик своего взять не может
Хто їде за чужмй рахунок?))
автор Знову Я 02 мая в 16:30
Ответ длябЭйбА
Нащо тоді всім разом їхати? Хай їде кататися, а ви з дитиною - відпочивати) Окремо
Не хоче! Йому треба відпочити, а я маю його ´зрозуміти´ - я сказала, що поїду одна з дитиною, або взагалі відміню все, але не оце все. Мені це не відпустка
18 5 1
Пишна молодиця 02 мая в 16:30
Ответ дляКукусики
В тому, що батько дивитися за дитиною не збирається.
Я про це і кажу. Ви пропустили контекст
Пульт от линолеума 02 мая в 16:30
Ответ дляПишу_граммотно!
Хто їде за чужмй рахунок?))
Тетка, кто же ещё .и ее прицеп
3 3
ВыФсеВрете 02 мая в 16:30
Ответ дляПульт от линолеума
А они типа не семья? Свой, чужой. Зачем тогда связалась с таким мужиком?
Нянчити його дітей від інших жінок, по вашій версії.
Хи хи, ну ну 02 мая в 16:31
Ответ дляЗнову Я
Я її няньчу кожні другі вихідні вже багато років. Раньше у відпуску він до свекрухи їздив, але зараз вона вже стара - не хоче, то тепер мені ще й у відпустки віддуватися
Прекращайте это дело - пусть ваш сам с ним мучается - сумел наделать детей пусть сумеет ими и заниматься
Пульт от линолеума 02 мая в 16:31
Ответ дляВыФсеВрете
Нянчити його дітей від інших жінок, по вашій версії.
Та мужик живёт с ее ребенком, не то что няньчит
3 2
автор Знову Я 02 мая в 16:31
Ответ дляЭт вернячОк
і судячи з постів автора, діагноз як раз не у дитини. Якась неврастенічка
Перед тим як судити людину - пройдіть у її взутті. Далай Лама
11 2 1
ВыФсеВрете 02 мая в 16:31
Ответ дляЗнову Я
Я її няньчу кожні другі вихідні вже багато років. Раньше у відпуску він до свекрухи їздив, але зараз вона вже стара - не хоче, то тепер мені ще й у відпустки віддуватися
Розлучайтеся, пекло якесь.
автор Знову Я 02 мая в 16:32
Ответ дляКрижана бурулька
ваша дитина - то спільна з ним? чи він доглядає чужу дитину кожного дня?
Насмішили - він нікого не догдядає. Я заміжня мати-одиначка.
Броніки для Моніки 02 мая в 16:32
Ответ дляХуАнита
Ну колись і вашу дитину нова дружина назве чужою.Ви ж знали,що у нього є ще діти?
И что? Она нянькой стала им ?
Кукусики 02 мая в 16:33
Автор, ви так і не написали жодного разу, чи спільна із чоловіком у вас дитина, чи лише ваша. А це теж дещо змінює ситуацію. Хоча з описаною вами дитиною я б теж відмовилася їхати.
9 1
ВыФсеВрете 02 мая в 16:33
Ответ дляПульт от линолеума
Тетка, кто же ещё .и ее прицеп
За свій рахунок їде автор, і в них спільна дитина.
автор Знову Я 02 мая в 16:33
Ответ дляTammy21
Довго? Тій дитині 10 років. Вона народилася коли ви вже були у шлюбі?
Ні ще до шлюбу, але в нас уже були відносини воно знало про дитину і зробило мені пропозицію. А потім через 2 роки ´ощасливив´
22 3 2
Техпаспорт на медузу 02 мая в 16:33
Я завжди за здорові стосунки, якщо є діти від попередніх шлюбів, то нормально щоб вони приходили до тата в гості, жили в нього на канікулах та їздили на відпочинок з ним. Але у випадку автора, підтримую її, хоч авторка і пише трохи агресивно та я розумію чому. Якщо тато бере свою дитину на відпочинок, то нехай і займається ним, приділяє йому свою увагу і час, і спільній дитині теж. Це не є сімейний відпочинок, коли тато з мотоциклом, а мама з дитиною. Але якщо так домовились, то ок, але ставити перед фактом автора і повністю грузити дітей на неї це за межею.
14 2
ВыФсеВрете 02 мая в 16:33
Ответ дляПульт от линолеума
Та мужик живёт с ее ребенком, не то что няньчит
С общим.
Хи хи, ну ну 02 мая в 16:34
Ответ дляПульт от линолеума
Та мужик живёт с ее ребенком, не то что няньчит
Ну вы сравнили - это когда женщина живет вместе с чужим ребенком то ее им нагружают и давай - готовь, убирай, ребенка развлекай. А в случае с мужиком он просто живет в той же квартире и все. Ну может терпит что ребенок телек занимает играя в приставку.