Изменено 02 мая в 16:05

Чужі діти чоловіка і відпустка

Дівчата, в мене капець. Збиралися в відпустку втрьох з дитиною. Чоловік бере прицеп з мотоциклом, бо домовилися, що я з дитиною в басейні днями, а він на мотоциклі в цей час катається. Вчора при бронюванні готелю дізнаюся, що його дитина, що він мав до нашого шлюбу їде теж з нами і я маю вже глядіти 2х дітей, а він буде собі кататися. З нами зранку та ввечері. Я в шоці і просто для мене це капець, а не відпустка. Та дитина повністю не контрольвана і має напевно діагноз, бо навіть в 10 років не навчина жопу витирати сама. Сказала що не поїду - він образився, що я не даю йому нормально відпочити, що він важко працює і тп. Працюємо вдвох - зарплатня його вдвічі більша, але теж я не наймалася ще нянькою його дитині в свою відпуску. В мене стресова робота і мені теж потрібен відпочинок. Хочу їхати одна з дитиною, а він нехай няньчить свого. Мені противно, що зараз доведеться переплачувати за літаки готелі, бо все нормальне розкупили вже, а на машині одна я далеко теж не зможу поїхати. Чоловіки з дітьми - це просто жесть. Думаю розлучатися
показать весь текст
Зробіть вибір:
вже голосів: 415
Їхати з чоловіком
Їхати одній з дитиною
Не їхати взагалі
34 12 9
Броніки для Моніки 02 мая в 16:34
Ответ дляВилами по воде
як можна так казати про дитину Вашого коханого чоловіка, може Вам розлучитися, та не пудрити мізки один одному...
Ой ржу
3 1 1
автор Знову Я 02 мая в 16:35
Ответ дляВот Она Я
Автор, нащо б/у мужика з вагонами підбирали?
Старший вже працює. Не питай чом заплакані очі капець, чого я не розлучилася з ним раніше
6 3
ВыФсеВрете 02 мая в 16:35
Ответ дляВилами по воде
як можна так казати про дитину Вашого коханого чоловіка, може Вам розлучитися, та не пудрити мізки один одному...
А як діагноз приховати?який є, так і каже
Броніки для Моніки 02 мая в 16:35
Ответ дляКрижана бурулька
то есть ваш ребенок для вашего мужа - это нормально, причем не на отдыхе, а постоянно. А его ребенок на время - вам в тягость? капец вы неблагодарная. Фу
Фу это вы. Автор своего ребенка той тетке не вешает на шею.
7 1 1
автор Знову Я 02 мая в 16:36
Ответ дляХолодная каша
На етапі бронювання дізналися😟 жесть. І він мовчав, типу ви вже нікуди не дінетесь. Я б точно не їхала на таких умовах. Дивитися не свою дитину це постійний невроз, щоб нічого не сталося. Ви трохи агресивно пишете, але я розумію чому. Тут питання, чому чоловік так до вас ставиться.
Дякую, ви зрозуміли. Я зла така! Я цю відпустку довго чекала. Все на роботі вже організувала і тут блін з добрим ранком!
13 1
автор Знову Я 02 мая в 16:36
Ответ дляКрасавица писяная
О, пусть свекровь едет смотреть за внуком
Їй вже багато років, не поїде.
автор Знову Я 02 мая в 16:38
Ответ дляЭт вернячОк
беріть з собою свекруху,он вам вірно радять)))
Вона свекра няньчить. Не поїде вона тай не хочу. Вона в мене вже якось жила... то був треш
Красавица писяная 02 мая в 16:38
Ответ дляЗнову Я
Їй вже багато років, не поїде.
Тогда пусть свои ценные советы тоже держит при себе. Они у вас там что-то все распустились, не бойтесь ставить на место
Крижана бурулька 02 мая в 16:38
Ответ дляЗнову Я
Насмішили - він нікого не догдядає. Я заміжня мати-одиначка.
тобто він живе з чужою дитиною, нерідною ВЕСЬ час. Так мало того, ви ще знецінюєте це. Він зараболяю вдічі більше вас. Витрачає гроші на ВАШУ дитину???
А ви його дитину не можете потерпіти деякий час?
Ви просто охрініли, вибачте.
13 2 1
ВыФсеВрете 02 мая в 16:38
Ответ дляЗнову Я
Вона свекра няньчить. Не поїде вона тай не хочу. Вона в мене вже якось жила... то був треш
Боже, автор, як ви вляпалися в це лайно? Подавайте на розлучення, та їдьте самі відпочівати.
4 1
автор Знову Я 02 мая в 16:39
Ответ дляВилами по воде
а хлопчик їде зі своїм батьком, під опікою і відповідальністтю батька
Ну от хай і їде, а то втопиться ще, а я винувата. Нафіга воно мені треба? А про туалет і кози за столом я взагалі мовчу
14 1 1
Крижана бурулька 02 мая в 16:39
Ответ дляВыФсеВрете
За свій рахунок їде автор, і в них спільна дитина.
ні, в них нема спільних дітей. ЇЇ дитина - то норм, його - то БІДА та ЧУМА.
2 1
автор Знову Я 02 мая в 16:40
Ответ дляВилами по воде
мотоцикл куди чіплятимете?
Прицеп
1 1
Пульт от линолеума 02 мая в 16:40
Ответ дляВыФсеВрете
За свій рахунок їде автор, і в них спільна дитина.
За какой за свой? Счёт общий, мужик имеет в два раза больше. За ребёнка не понятно, чей он, от этого ли мужика. Да и вообще.... Треш, а не семейка. Перечитала что она пишет, капец. Ржака
3 2
ВыФсеВрете 02 мая в 16:40
Ответ дляКрижана бурулька
ні, в них нема спільних дітей. ЇЇ дитина - то норм, його - то БІДА та ЧУМА.
Добре , не спільна. Але свою вона нянче сама, з якого дива їй нав´язують чужу. Взяв батько? Хай піклується. А то накліпав всюди і дивіться, хто хочете.
7 1
Крижана бурулька 02 мая в 16:41
Ответ дляХи хи, ну ну
Ну вы сравнили - это когда женщина живет вместе с чужим ребенком то ее им нагружают и давай - готовь, убирай, ребенка развлекай. А в случае с мужиком он просто живет в той же квартире и все. Ну может терпит что ребенок телек занимает играя в приставку.
охренеть расклад..то есть ваш прицеп - не прицеп, а счастье, а его - неприемлимая ситуация? ) как интересно
5 1
автор Знову Я 02 мая в 16:41
Ответ дляСметчица
Извините, но это не ребёнок имбицил, а папины гены. Я не смогу назвать нормальным человека, который детей наделал и дырынчит на мотоцикле. Он сам как ребёнок себя ведёт, какой-то недоразвитый, если не видит проблем
Так, він застряв десь в підлітковрму віці. Ідіот. Багато ще всякого, а саме це патологічна брехня у всьому. Я реально думаю розлучатися.
Ирина_Б_ 02 мая в 16:41
как читаешь, то папа козел не общается с ребенком, то муж козел что хочет общаться🤦‍♀️.
Автор, представьте, что когда вы разойдетесь и папа захочет взять вашего ребенка на отдых, его третья жена будет верещать и истерить….
3 1
Крижана бурулька 02 мая в 16:41
Ответ дляБроніки для Моніки
Фу это вы. Автор своего ребенка той тетке не вешает на шею.
своего ребенка автор вешает на шею мужу
2 1
ВыФсеВрете 02 мая в 16:42
Ответ дляПульт от линолеума
За какой за свой? Счёт общий, мужик имеет в два раза больше. За ребёнка не понятно, чей он, от этого ли мужика. Да и вообще.... Треш, а не семейка. Перечитала что она пишет, капец. Ржака
Я теж читаю, мужик гавно, саме настояще. Він свої дітей не любить, а перекидує від дружини до дружити.
6 2
Барвіночка 02 мая в 16:42
Не следите за его ребёнком- случится что, алименты платить больше не понадобится )
3 3 1
ВыФсеВрете 02 мая в 16:43
Ответ дляКрижана бурулька
охренеть расклад..то есть ваш прицеп - не прицеп, а счастье, а его - неприемлимая ситуация? ) как интересно
Приемлимая, если о ребенке в отпуске заботится его отец. Смотрит за ним, подтирает. Ребенок не простой, а с псих заболеванием.
4 1
Крижана бурулька 02 мая в 16:43
Ответ дляВыФсеВрете
Добре , не спільна. Але свою вона нянче сама, з якого дива їй нав´язують чужу. Взяв батько? Хай піклується. А то накліпав всюди і дивіться, хто хочете.
так він дивиться за її дитиною24/7. чужою для нього
5 1
Хи хи, ну ну 02 мая в 16:43
Ответ дляИрина_Б_
как читаешь, то папа козел не общается с ребенком, то муж козел что хочет общаться🤦‍♀️.
Автор, представьте, что когда вы разойдетесь и папа захочет взять вашего ребенка на отдых, его третья жена будет верещать и истерить….
Так он не хочет общаться -может разве что 10 минут после мотоцикла и пивка. А все 24 часа с ребенком должна общаться автор
автор Знову Я 02 мая в 16:44
Ответ дляВилами по воде
так за кордоном немає чужих дітей, всі рідні. це для них норма
Ну якось його рідному батьку з ним ´важко´. А мені норм виявляється. Просто відпустка року. А ще ця дитина постійно кричить, не розмовляє а реально кричить. Не ходить, а бігає, не сидить на місці. Я ж говорю діагноз.
15 1 1
ВыФсеВрете 02 мая в 16:44
Ответ дляКрижана бурулька
своего ребенка автор вешает на шею мужу
А муж колишний, папа дитини , насрав на дитину, та вішає автору))))
4 1
Ирина_Б_ 02 мая в 16:44
Ответ дляХи хи, ну ну
Так он не хочет общаться -может разве что 10 минут после мотоцикла и пивка. А все 24 часа с ребенком должна общаться автор
я думаю это очень преувеличено
Удачная 02 мая в 16:44
У меня это даже не обсуждается. Всегда с его и моими детьми. У меня хуже, они подруг берут. Вот это писец. Без подруг не отдых.
Броніки для Моніки 02 мая в 16:44
Ответ дляКрижана бурулька
тобто він живе з чужою дитиною, нерідною ВЕСЬ час. Так мало того, ви ще знецінюєте це. Він зараболяю вдічі більше вас. Витрачає гроші на ВАШУ дитину???
А ви його дитину не можете потерпіти деякий час?
Ви просто охрініли, вибачте.
Пздц
Барвіночка 02 мая в 16:45
Ответ дляЗнову Я
Я так і пропоную, а йому ´важко´. Свекруха насідає - що я повинна йому ´допомагать´. Фу блін
Намекните свекрови, что не уследите за ребёнком и алименты платить не понадобится )