Изменено 02 мая в 16:05

Чужі діти чоловіка і відпустка

Дівчата, в мене капець. Збиралися в відпустку втрьох з дитиною. Чоловік бере прицеп з мотоциклом, бо домовилися, що я з дитиною в басейні днями, а він на мотоциклі в цей час катається. Вчора при бронюванні готелю дізнаюся, що його дитина, що він мав до нашого шлюбу їде теж з нами і я маю вже глядіти 2х дітей, а він буде собі кататися. З нами зранку та ввечері. Я в шоці і просто для мене це капець, а не відпустка. Та дитина повністю не контрольвана і має напевно діагноз, бо навіть в 10 років не навчина жопу витирати сама. Сказала що не поїду - він образився, що я не даю йому нормально відпочити, що він важко працює і тп. Працюємо вдвох - зарплатня його вдвічі більша, але теж я не наймалася ще нянькою його дитині в свою відпуску. В мене стресова робота і мені теж потрібен відпочинок. Хочу їхати одна з дитиною, а він нехай няньчить свого. Мені противно, що зараз доведеться переплачувати за літаки готелі, бо все нормальне розкупили вже, а на машині одна я далеко теж не зможу поїхати. Чоловіки з дітьми - це просто жесть. Думаю розлучатися
показать весь текст
Зробіть вибір:
вже голосів: 415
Їхати з чоловіком
Їхати одній з дитиною
Не їхати взагалі
34 12 9
ВыФсеВрете 02 мая в 16:45
Ответ дляКрижана бурулька
так він дивиться за її дитиною24/7. чужою для нього
Хто?)))) Ні за кім він не дивиться, читайте автора.
Крижана бурулька 02 мая в 16:45
Ответ дляВыФсеВрете
Приемлимая, если о ребенке в отпуске заботится его отец. Смотрит за ним, подтирает. Ребенок не простой, а с псих заболеванием.
ох блин. Это вы поверили на слову автору темы?)
я так думаю, там и отец заботится и ребенок нормальный. Автору просто это невыгодно подавать
6 2
_Homyak_ 02 мая в 16:45
На скільки, я зрозуміла, то автор не проти чужої дитини, але не дивитися за нею. Автор, чесно? От відверто, я б скасувала поїздку і поїхала б окремо зі своєю дитиною. Для вас це буде не відпочинок, а стрес і нерви. А якщо з цією дитиною щось трапиться?

Чоловік ваш хитрозроблений, придивіться до нього, бо це цікава ситуація.
СкокоМнеДадите 02 мая в 16:45
Ответ дляХуАнита
Ну колись і вашу дитину нова дружина назве чужою.Ви ж знали,що у нього є ще діти?
А ещё она знала, что у того ребёнка есть папа и мама. Во они и няньчат
3 1
Не вмію заміряти 02 мая в 16:45
Ответ дляЗнову Я
Знала тільки за старшого від першого шлюбу. Він приховав, що ще є мала дитина
’этот мальчик вам ничего не будет стоить’)
автор Знову Я 02 мая в 16:46
Ответ дляПульт от линолеума
А они типа не семья? Свой, чужой. Зачем тогда связалась с таким мужиком?
Не треба маніпуляцій про сім´ю . Для моєї дитини він навіть миску супу з холодильника не розігріє, якщо я затрималася на роботі. Моя дитина з 7 років може собі приготувати обід. Мою дитину свекрусі ´важко´ глядіти, але я чомусь всім должна. Хай шука іншу дуру
28 2 1
Крижана бурулька 02 мая в 16:46
Ответ дляВыФсеВрете
А муж колишний, папа дитини , насрав на дитину, та вішає автору))))
с чего вы взяли? верите словам автора?)
папа, судя по всему, не козел и не бросает ребенка.
а Автора этот ребенок бесит фактом совего существования.
ВыФсеВрете 02 мая в 16:47
Ответ дляКрижана бурулька
ох блин. Это вы поверили на слову автору темы?)
я так думаю, там и отец заботится и ребенок нормальный. Автору просто это невыгодно подавать
Я повірила, і коментую прочитане. Ви фантазуєте і вам подобається все , що ви нафантазували. Ви впевнені, про дитину, що нормальна? Ні, це ваші фантазії.
Крижана бурулька 02 мая в 16:47
Ответ дляВыФсеВрете
Хто?)))) Ні за кім він не дивиться, читайте автора.
він не батько її дитини
автор Знову Я 02 мая в 16:48
Ответ дляПульт от линолеума
Тетка, кто же ещё .и ее прицеп
Ніхто не їде за чужий рахонук. Ми все сплачуєму порівну. Тому давайте без спекуляцій на фінансову тему.
Сливочная пенка 02 мая в 16:48
Ответ дляВилами по воде
ми брали доньку чоловіка на відпочинок без проблем, зараз діти повиростали. ми з теплом згадуємо наші подорожі, коли вона нас навідують. не бачу проблем
Вы просто хороший человек, а автор плохой. Вот и вся разница.
8 2 1
СкокоМнеДадите 02 мая в 16:48
Ответ дляВилами по воде
як можна так казати про дитину Вашого коханого чоловіка, може Вам розлучитися, та не пудрити мізки один одному...
Та да, все ж мечтают няньчить последствия секса любимого мужчины с другой женщиной
9 1
ВыФсеВрете 02 мая в 16:48
Ответ дляКрижана бурулька
с чего вы взяли? верите словам автора?)
папа, судя по всему, не козел и не бросает ребенка.
а Автора этот ребенок бесит фактом совего существования.
У вас хвора уява, бо те що ви пишите, лише ваші фантазії. Я все взяла з написаного, а не вигадую , як ви.
Сама придумала, сама повірила.
Хи хи, ну ну 02 мая в 16:48
Ответ дляИрина_Б_
я думаю это очень преувеличено
Был бы он вовлеченным отцом то автору б и волноваться не пришлось
Крижана бурулька 02 мая в 16:49
Ответ дляВыФсеВрете
Я повірила, і коментую прочитане. Ви фантазуєте і вам подобається все , що ви нафантазували. Ви впевнені, про дитину, що нормальна? Ні, це ваші фантазії.
а ви впевнені,що ні?
це фантазії автора
ВыФсеВрете 02 мая в 16:49
Ответ дляКрижана бурулька
він не батько її дитини
Він за дитиною і не дивиться, читайте автора.
Крижана бурулька 02 мая в 16:49
Ответ дляЗнову Я
Ніхто не їде за чужий рахонук. Ми все сплачуєму порівну. Тому давайте без спекуляцій на фінансову тему.
а чому порівну, ане 2/3 ви і він 1/3 за себе? якщо порівно тоді все логічно - він з дитиною, і ви з дитиною
4 1
Сливочная пенка 02 мая в 16:49
Ответ дляЗнову Я
Не треба маніпуляцій про сім´ю . Для моєї дитини він навіть миску супу з холодильника не розігріє, якщо я затрималася на роботі. Моя дитина з 7 років може собі приготувати обід. Мою дитину свекрусі ´важко´ глядіти, але я чомусь всім должна. Хай шука іншу дуру
Так зачем вам в принципе такое? У вас не семья, а удовлетворение своих женских потребностей
1 1
автор Знову Я 02 мая в 16:50
Ответ дляПульт от линолеума
Та мужик живёт с ее ребенком, не то что няньчит
Живе це як? Він його не бачить крім вихідних, і то моя дитина на вихідних зазвичай з друзями гуляє. Він ніколи з ним не зробив домашку, ніколи ні чим не допоміг. Тому давайте без цього всього.
Крижана бурулька 02 мая в 16:52
Ответ дляВыФсеВрете
У вас хвора уява, бо те що ви пишите, лише ваші фантазії. Я все взяла з написаного, а не вигадую , як ви.
Сама придумала, сама повірила.
а чому ви вірите написаному? Арестовичу теж вірили, да?)
ВыФсеВрете 02 мая в 16:50
Ответ дляКрижана бурулька
а ви впевнені,що ні?
це фантазії автора
Принаймні я коментую написане, а не фантазую. Чи давайте підемо руслом вашіх фантазій: а вот если.
Крижана бурулька 02 мая в 16:50
Ответ дляВыФсеВрете
Він за дитиною і не дивиться, читайте автора.
та вона ще і не таке напише
Ло Шарик 02 мая в 16:51
Разводиться и ехать в отпуск со сВоИм ребёнком. И вытерать жопу только сВоЕмУ ! Других вариантов нет и быть не может.
ВыФсеВрете 02 мая в 16:51
Ответ дляКрижана бурулька
а чому порівну, ане 2/3 ви і він 1/3 за себе? якщо порівно тоді все логічно - він з дитиною, і ви з дитиною
Тоді логічно, але за своєю дитиною батько наглядає сам. Батько сказав, що буде на моцику гвняти, а за його сином автор наглядатиме.
автор Знову Я 02 мая в 16:51
Ответ дляКукусики
Автор, ви так і не написали жодного разу, чи спільна із чоловіком у вас дитина, чи лише ваша. А це теж дещо змінює ситуацію. Хоча з описаною вами дитиною я б теж відмовилася їхати.
Моя дитина тут взагалі ні до чого. Я ніколи на нього її не залишала.
Пульт от линолеума 02 мая в 16:52
Ответ дляЗнову Я
Ніхто не їде за чужий рахонук. Ми все сплачуєму порівну. Тому давайте без спекуляцій на фінансову тему.
Так ребенок ваш чей? Этого мужика или ваш?
Крижана бурулька 02 мая в 16:54
Ответ дляЗнову Я
Живе це як? Він його не бачить крім вихідних, і то моя дитина на вихідних зазвичай з друзями гуляє. Він ніколи з ним не зробив домашку, ніколи ні чим не допоміг. Тому давайте без цього всього.
автор, цікава річ - вам чоловік повинен усе.
Лише ви завджи незадоволена.
розлучайтесь, якщо він такий поганий
автор Знову Я 02 мая в 16:52
Ответ дляВыФсеВрете
С общим.
Ні, дитина моя. Я не розумію навіщо він взагалі на мені одружився
4 1
ВыФсеВрете 02 мая в 16:53
Ответ дляКрижана бурулька
а чому ви вірите написаному? Арестовичу теж вірили, да?)
Угомоніться ))) Ото вас пре , прекращайте про людей думати, як про себе, і буде легше. Ви мені пропонуєте, теж версію придумати якусь, що автор погана, як це робите ви?
Ні, дякую, я психічно здорова, і коментую написане, а не ваші видумки.
Хи хи, ну ну 02 мая в 16:54
Ответ дляКрижана бурулька
с чего вы взяли? верите словам автора?)
папа, судя по всему, не козел и не бросает ребенка.
а Автора этот ребенок бесит фактом совего существования.
Зачем эта идеализация? То мы мужиков не знаем как они хотят быть хорошими за чужой счет