02 мая в 16:15

Опара перестояла. Що робити?

Дівчата хелп. Опара піднялася і впала. Буде толк з неї чи як?
Садова гойдалка 02 мая в 16:15
Краще нову зробіть, туди ж не багато продуктів треба.
автор Аноним НаВсеГда 02 мая в 16:16
Ответ дляСадова гойдалка
Краще нову зробіть, туди ж не багато продуктів треба.
Молока більше нема
Садова гойдалка 02 мая в 16:18
Ответ дляАноним НаВсеГда
Молока більше нема
Та, ну, і магазину поряд немає? Просто ви тією опарою можете все тісто ушатать.
Хоча, я не буду радити, бо не спєц в цьому ділі, я б нову зробила та й усе
Їжак в панчохах 02 мая в 16:18
Ответ дляАноним НаВсеГда
Молока більше нема
І паски теж тоді
автор Аноним НаВсеГда 02 мая в 16:19
Ответ дляСадова гойдалка
Та, ну, і магазину поряд немає? Просто ви тією опарою можете все тісто ушатать.
Хоча, я не буду радити, бо не спєц в цьому ділі, я б нову зробила та й усе
та далеченько.
Просто надіюся може хтось має досвід якийсь.
Садова гойдалка 02 мая в 16:19
Не допоможу, може ще хтось в темку зайде
Ms. Сама прямота 02 мая в 16:21
Або в магазин біжіть або шукайте рецепт без молока
Зажуженная Жужжа 02 мая в 16:24
Добавте трохи цукру, гляньте чи грає.
Можна на ній замісити, але буде присмак
Царевна_несушка 02 мая в 16:25
Давно впала? Довго перестояла? Якщо заново підіймається та є там бульбашки, то додати цукру. А якщо там тихо і сумно, то робити нову
ЕллИКА 02 мая в 16:25
Ещё подождать
Бензопирен 02 мая в 16:27
Чому ж не буде толку, вона підніметтєься знову, не переживайте
ЕллИКА 02 мая в 16:30
Надо показать мож поднимется
автор Аноним НаВсеГда 02 мая в 16:31
Ответ дляЕллИКА
Ещё подождать
Дякую. Саме ваша відповідь і допомогла. Якщо нема чого порадити, то обов´язково носа пхати?
автор Аноним НаВсеГда 02 мая в 16:32
Ответ дляБензопирен
Чому ж не буде толку, вона підніметтєься знову, не переживайте
Дівчата, замісила. Вже як вийде.
Морожена_курка 02 мая в 16:36
Добавьте муки немного и посмотрите на неё.
Но паска не обычная выпечка, делается раз в год, я бы не делала уже если пошло что то не так с тестом. Купите молоко и замесите новое в субботу.