03 мая в 23:01

Тим, хто думає, чи повертатися в Україну.

Напередодні свята, хочеться сказати вам, українці, хто хоче повертатися, хто сумнівається, хто сумує, і просто вагається, хто не знає, чи його тут хтось чекає. Так ось, повертайтеся! У нас найкращі люди, найкращий народ! Я , коли повернулася, півтора роки тому, була готова обійматися з касирами в магазині. І так, я, і ще, впевнена, що є багато таких як я, хто чекає на повернення наших людей, діток! Я хочу, щоб моїм дітям були пари з нашого народу, щоб була молодь, майбутнє! Це наша земля, наша мова. Можливо хтось прочитає і зрозуміє, що є люди, які не кажуть: ага, ви виїхали, ну то й сидіть там, не повертайтеся! Є люди, які чекають на повернення вас! Бузок у Ботсаду чекає на вас, Дніпро чекає, немає краще ніде, ніж удома. Ніхто не знає, що буде завтра і з ким. Але сьогодні ми одна велика родина!
показать весь текст
Mira29-c3c3 04 мая в 16:59
Ответ дляMary-7b23
Удалено администрацией...
OLVIK13 04 мая в 17:47
Я считаю,что возвращаться-огромная глупость.Скоро закроют всех оставшихся,кроме мужчин,какие то безумные законы сыпятся каждый день как из рога изобилия,как в какой-то агонии..А самое главное,нет безопасности почти нигде,уже кассеты начали в городах применять,и финансы!Работы почти всюду низкооплачиваемых,цены растут еженедельно,вещи ,обувь ,моющее по космическим ценам,и это ведь не предел и даже не разгар..
14 2 1
PtashkaO 04 мая в 18:02
Ответ дляOLVIK13
Я считаю,что возвращаться-огромная глупость.Скоро закроют всех оставшихся,кроме мужчин,какие то безумные законы сыпятся каждый день как из рога изобилия,как в какой-то агонии..А самое главное,нет безопасности почти нигде,уже кассеты начали в городах применять,и финансы!Работы почти всюду низкооплачиваемых,цены растут еженедельно,вещи ,обувь ,моющее по космическим ценам,и это ведь не предел и даже не разгар..
Давно тут не заходила, і нічого не міняється
і смішно і сумно одночасно

Вказувати на явні, очевидні речі тим в кого в очах телемарафон, як мінімум то себе не поважати.

В таких моментах, де важливий вибір і рішення - в кожного є своя голова на плечах.
Лиш у переважної більшості, ця голова є тільки щоб зачіску носити.

Як когось образила, то сорі, але вїлось враження, по назвах тем і коментах в них, що читаєш локальний чат якогось дурдому.
8 6 1
Оксана_12 04 мая в 18:21
Ответ дляАвокада
за ваши счастливые фоточки и призывы воевать до...
Угум. А чому ви вирішили, що я ’з тих, а не з інших’. Чи мені вдома заборонено співчувати тим, хто не вдома?
Оксана_12 04 мая в 18:24
Ответ дляБояукраїночка
до пенсии можно позаботиться о себе и самой.если не тупая и не ленивая.40 лет ходить на работу мы можем а свой бизнес за 3 года раскрутить неее
А навіщо тоді ця система треба, якщо все сам?
Leo07032016 04 мая в 18:42
Ответ дляБояукраїночка
государство чтото даст но и своей башкой думать надо.а то как моя свекровь-всю жизнь пролежала на диване.1 год стажа.все ей должны и обязаны бо вечно умирающий лебедь-больнааа оййй вмираю.еле сдохла под 80.собачью буду не купила за века.ни о чем не думала.
Это ваше изложение о свекрови многое о вас говорит, я увидела вас в новом свете
WomAnn 04 мая в 18:42
Ответ дляАвокада
лично мне не запретили,а не может выехать вся моя семья.
А если могла бы, то на вас можно было бы кидаться и обесценивать ваши переживания?
WomAnn 04 мая в 18:43
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
В бан захотели?
6 5
Mary-7b23 04 мая в 18:46
Ответ дляnenatasha
з того як вас тут розриває дуже видно, як ви клали
Удалено администрацией...
Mary-7b23 04 мая в 18:46
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Mary-7b23 04 мая в 18:49
Ответ дляnatallochka
Ооо старенька добра Англія. З сторічними будиночками і грибком… Я за вас рада. Моя знайома повернулася з Англії в неї зовсім інша думка. Особливо цікаво тим хто попав в села…
Ще раз мої пости не про те де кому треба залишитися, повертатися і так далі. Кожному рекомендую оцінити свої можливості. Цікаво крім нормальної їжі ви щось собі можете дозволити?
Удалено администрацией...
Mary-7b23 04 мая в 18:50
Ответ дляnatallochka
А там не безкоштовні? Після сплати податків комунальних і за квартиру ти такий же жебрак як і в Україні. Так ще і емігрант.
Я бачила людей які приїхали в 2022 з Рубіжного і відкрили в Києві свій бізнес. Я знайома з людьми які вже мають свою невеличку справу в Мюнхені. Я знаю людей які живуть в 100 км від Варшави і заробляють на тарілку супу житло і одягаються в секонді. В кожного свої можливості і кожен повинен їх оцінювати. Потрібно зняти рожеві окуляри на рахунок за кордону. Наразі це просто безпека і все, далі все залежить від наявності коштів та вашої спритності.
Удалено администрацией...
Sanechko 04 мая в 19:04
Мене вчора обгадили в Єві. Звичайні українці. Не працівники.
Мабуть, не мали ку до и виплюснюти свій негатив.
От вам і Україна доброзичлива.
Гівна вистачає кругом.
Пані в черзі вирішила зе добрати товар. То тривало більше десяти хвилин. От і касир увже мені:’ приходьте, я вас обслужу’.у пані згаданої сталася істерика:’ Як? То моя черга. Поналазять тут усілякі шалави’.
А з вигляду- така інтелігентна))
7 6
Sanechko 04 мая в 19:09
До речі, я завтра піду в УПЦ на службу.
Думаю, мене тут не осудить ніхто)
Ми ж українці
6 2
автор Пиона 04 мая в 19:19
Ответ дляSanechko
До речі, я завтра піду в УПЦ на службу.
Думаю, мене тут не осудить ніхто)
Ми ж українці
Ідіть собі з миром, куди хочете.
1 1
Sanechko 04 мая в 19:22
Ответ дляПиона
Ідіть собі з миром, куди хочете.
Дякую за розуміння 🥰
Зі СвітлоюПаскою нас
nenatasha 04 мая в 19:28
Ответ дляMary-7b23
Удалено администрацией...
sunholder 04 мая в 19:34
Ответ дляMary-7b23
Удалено администрацией...
Марі виїхала і досить понаїхавших в Європі
4 1
Nova LALI 04 мая в 19:36
Ответ дляПиона
У мене синам 17, 17 і 6. Вирішили тут зоставатися. Ми вдома.
Товарищ ТЦК-шник, и не мечтайте, можете агитировать возвращаться сколько хотите, но дураки уже у вас, а остальные только фигу покажут;)
4 4
Lizavel 04 мая в 19:37
Ответ дляMary-7b23
Удалено администрацией...
avicber 04 мая в 20:30
Ответ дляПиона
Ну багато ж просто жінок поїхали. Важко там, без сімʼї, друзів.
Але з роботою. З можливістю існування. В Україні на жаль такої можливості немає.
2 1
Lizavel 04 мая в 20:52
Ответ дляПиона
Ну багато ж просто жінок поїхали. Важко там, без сімʼї, друзів.
Темой довольны своей?
2 2
Elena-eedc 04 мая в 21:23
Ответ дляSanechko
Мене вчора обгадили в Єві. Звичайні українці. Не працівники.
Мабуть, не мали ку до и виплюснюти свій негатив.
От вам і Україна доброзичлива.
Гівна вистачає кругом.
Пані в черзі вирішила зе добрати товар. То тривало більше десяти хвилин. От і касир увже мені:’ приходьте, я вас обслужу’.у пані згаданої сталася істерика:’ Як? То моя черга. Поналазять тут усілякі шалави’.
А з вигляду- така інтелігентна))
Вас так же могли обложить в любой стране.. К теме не относится. Ответ - по возможности отгавкаться, если тебя оскорбили. Продавца в єтом случае лучше не трогать. Та баба - дура, ви - квіточка.
uma 04 мая в 21:39
Какие-то розовые сопли. Возвращайтесь, мы вас любим… Та прям… Вы отдадите свое рабочее место, свое жилье вернувшимся жителям Бахмута или Часового Яра? Всем плевать как на уехавших так и на вернувшихся. Никто никого не ждёт, у всех своя единственная жизнь и свои планы. И чужие судьбоносные решения не интересны.
6 1 1
Авокада 04 мая в 21:44
Ответ дляWomAnn
А если могла бы, то на вас можно было бы кидаться и обесценивать ваши переживания?
я бы не лезла плакаться на украинский сайт.выехали и слава Богу.
надо понимать чувства оставшихся людей.
а то спрашивают здесь на какое морько им поехать (((
1 1 1
dajkiri-irina 04 мая в 22:00
Ответ дляuma
Какие-то розовые сопли. Возвращайтесь, мы вас любим… Та прям… Вы отдадите свое рабочее место, свое жилье вернувшимся жителям Бахмута или Часового Яра? Всем плевать как на уехавших так и на вернувшихся. Никто никого не ждёт, у всех своя единственная жизнь и свои планы. И чужие судьбоносные решения не интересны.
Впрочем, как и всегда, как и 10 лет назад
Elena-eedc 04 мая в 22:10
Ответ дляuma
Какие-то розовые сопли. Возвращайтесь, мы вас любим… Та прям… Вы отдадите свое рабочее место, свое жилье вернувшимся жителям Бахмута или Часового Яра? Всем плевать как на уехавших так и на вернувшихся. Никто никого не ждёт, у всех своя единственная жизнь и свои планы. И чужие судьбоносные решения не интересны.
Вы это помните? Я осталась без работы примерно в 2007-9, не помнб точно; чтобы быть в тонусе ходила по пять километров в день, и везде баннеры ’Повертайтесь’. Не было ’ми вас любим’, недолюбили
WomAnn 04 мая в 22:34
Ответ дляАвокада
я бы не лезла плакаться на украинский сайт.выехали и слава Богу.
надо понимать чувства оставшихся людей.
а то спрашивают здесь на какое морько им поехать (((
На ваше мнение всем глубоко плевать.
То что вы сидите в Украине и мечтаете выехать не делает Вас большей украинкой, чем те люди, которые разумно берегут своих детей. Меня это не раздражает вовсе.
Для меня ценно только мнение тех людей, которые действительно сделали что-то для страны. Не думаю, что это вы))
Ваша зависть это только ваша проблема, где хотят там и спрашивают.
автор Пиона 04 мая в 22:37
Ответ дляLizavel
Темой довольны своей?
Так, багато людей написали, що відчули тепло. Заради цього і була вона створена.
2 1
My_Dream 04 мая в 23:14
таке враження, що дівчатка з ОП активізувались