05 мая в 05:15

Кому більше 35 і не має дітей, Ви плануєте?

Мені буде 37 і я не можу наважитися. Деколи бувають думки що хочу, Але потім розумію що то буде кінець мого нормального життя, бо буде дитина. Я не готова тратити свого життя мінімум 18 років щоб виховати дитину. І з іншої сторони розумію, що коли не буду мати дитини, то не буду мати рідних нікого через пару років і як потім старість доживати
показать весь текст
Полюю на дрони 05 мая в 06:38
Ответ дляEva030330
У меня такие же ощущения были и в 22 года.
Но в 23 все таки родила.
Боялась потерять свободу как огня. И да, я ее потеряла.
Хотя с ребенком не было безсонных ночей. Он очень легко вырос.

Сейчас ребенку уже два, бывает накрывает.
Но потом понимаю как сильно я его люблю, как он украсил мою жизнь с одной стороны.

Но все мы разные.
Я в 20-25 так не думала, как сейчас, но тогда детей вообще не было в планах, тоесть мыслей даже не пробегало.
Ну вот я понимаю, что никаких гарантий нет, что эта пресловутая любовь к ребенку перекроет все минусы материнства и я хотя бы выйду в ноль, так сказать 😅🤭
Кручу хвости 05 мая в 06:44
Ответ дляША! я прийшла!
Так и рожать - это эгоизм
Рожать это- мазохизм
8 3
Щебетуха 05 мая в 06:46
Ответ дляМолчалка
І страшно що буде після родів з зовнішністю, здоров´ям, сексуальним життям(
Вы меня конечно извините, мне самой 40, но что с ребенком, что без-внешность, здоровье и сексуальная жизнь как бы это сказать подвергаются естественным процессам старения. Я для себя решила, что хочу познать материнство, хочу подарить жизнь новому человечку как-то так)
Забризкана водою 05 мая в 06:48
Мне так интересно когда пишут, что с появлением ребенка заканчивается нормальная жизнь, почему, кто вам это сказал, или в вашем окружении все трудные истерические дети, а родители бомжи одиночки никто не может помочь и нет денег на няню? Дети это классно и круто , но и доход должен быть соответственный, чтоб они были в кайф
15 4 1
Мая твая не панимать 05 мая в 07:16
Ответ дляТирамісу на терасі
Не рожайте

1) потому что для вас ребенок - обуза;
2) вы его хотите, только, чтобы старость было с кем встречать..
Так себе мотивация...
к сожалению, такая мотивация у 90%
ШобВам_КакНам 05 мая в 07:23
Ответ дляТирамісу на терасі
Не рожайте

1) потому что для вас ребенок - обуза;
2) вы его хотите, только, чтобы старость было с кем встречать..
Так себе мотивация...
Згодна, якщо такий настрой, то краще бути чайлдфрі
Сметчица 05 мая в 07:33
Народила в 39 років. Дитинка здорова і класна. Але зрозуміла, що дітей треба мати від великого бажання - це присвячувати себе дитині, в ущерб собі іноді. Але воно того варте, якщо дійсно любиш дитину. Просто заради стакана води - не треба. Ті гроші які підуть на дитину витратити на доглядальницю.
Якщо так розсуждаєте, що обуза на 18 років, то ще не готові.
Тишком нишком 05 мая в 07:33
Чоловік хоче дитину?
Сметчица 05 мая в 07:34
Ответ дляМолчалка
І страшно що буде після родів з зовнішністю, здоров´ям, сексуальним життям(
Все нормально після родів. Тримайте свій організм здоровим до вагітності і все буде ок.
2 1
Пузата Хата 05 мая в 07:36
Мені 40, нема і не планую. Мені завжди були актуальні оті моменти, що Ви написали - закінчиться нормальне життя, яке я люблю, особистий простір, який мені необхідний, а не дай Боже дитя б було екстравертом і не замовкало, і увесь час поруч, свобода заробляти б обмежилась, планувати свій час і т д, і взагалі мені з дітьми нецікаво, оті всі розмови-заняття. На старості не боюсь бути сама - маю дуже круте і тепле коло спілкування з друзів і знайомих, і вмію будувати стосунки і звʼязки з хорошими людьми. А десь з 38 зʼясувалось, що маю знижений оваріальний резерв, і навіть ЕКО без донорських клітин може не спрацювати. А зараз війна, робити оті всі протоколи за мільйон грошей, гробити здоровʼя, лишитися з немовлям на руках і відповідати за нього, коли є ризик лишитись голою-босою на вулиці,під завалами чи бігти за світи - на це не готова ні я, ні чоловік, тим паче він воює, то я фактично сама з тим всім…А після війни мені вже хз скільки буде… живем як є
18 2 1
Летала_НаМетле 05 мая в 07:38
Ответ дляТирамісу на терасі
Не рожайте

1) потому что для вас ребенок - обуза;
2) вы его хотите, только, чтобы старость было с кем встречать..
Так себе мотивация...
Но вполне себе нормальная мотивация. К тому же процесс воспитания длинный и обоюдный, могут и новые смыслы повиться
Rocka Rolla 05 мая в 07:41
Ответ дляМолчалка
І страшно що буде після родів з зовнішністю, здоров´ям, сексуальним життям(
Нічого не буде, з карети в гарбуз не перетворитесь
Rocka Rolla 05 мая в 07:43
Мені завжди шкода людей у яких немає дітей з якихось причин, бо вони так багато втрачають в житті
17 12
вре_Динка 05 мая в 07:47
Ответ дляRocka Rolla
Мені завжди шкода людей у яких немає дітей з якихось причин, бо вони так багато втрачають в житті
А що втрачаємо? Безсонні ночі? Втрачені нервові клітини?
17 5 4
Rocka Rolla 05 мая в 07:49
Ответ длявре_Динка
А що втрачаємо? Безсонні ночі? Втрачені нервові клітини?
Якщо у вас немає дітей то в теорії ви ніколи цього не зрозумієте, це як глухому розповідати про симфонію
14 12 1
Мама Чели 05 мая в 07:50
Мені 37, не хочу. Теж розумію, що нормального життя не буде, не буде спокою і сну. А я дуже люблю тишу, спокій, порядок. Точно ні. Х
7 2
вре_Динка 05 мая в 07:51
Ответ дляRocka Rolla
Якщо у вас немає дітей то в теорії ви ніколи цього не зрозумієте, це як глухому розповідати про симфонію
Так а за що нас жаліти, якщо ми не знаємо і не зрозуміємо, що втрачаємо не слухаючи дитячих визгів?)
5 1
Щира українка 05 мая в 07:51
38, не планую. Ніколи не хотіла дітей чомусь. От і не планую)
И.О. человека 05 мая в 07:52
З таким настроєм краще не мати дітей. Бо насправді буде ще складніше, ніж ви собі уявляєте. А виправити вже не зможете.
Мама Чели 05 мая в 07:55
Ответ дляМолчалка
А хто має доглядати?
Якщо у вас буде і дві дитини, це не означає, що вони будуть доглядати вас.
Rocka Rolla 05 мая в 07:57
Ответ длявре_Динка
Так а за що нас жаліти, якщо ми не знаємо і не зрозуміємо, що втрачаємо не слухаючи дитячих визгів?)
Тому що у вас якесь спотворене прийняття, як можна авторитетно заявляти про безсонні ночі якщо у вас немає дитини)))) ви не знаєте цього, як і всього іншого, бути мамою це велике щастя, всі ці ночі це така дрібниця
13 9 3
Правильно_Валерчик 05 мая в 08:01
Ответ дляМолчалка
Я то розумію. Але не можу розібратися з тим всім
вам може бути ні з ким доживати старість, навіть якщо народите зараз.
І взагалі така мотивація жахлива. Може бути жорстоке розчарування.
Правильно_Валерчик 05 мая в 08:03
Ответ дляМолчалка
Я не налаштовую. Яле коли буде старість, то у мене зов ви нікого не буде
чоловік ваш де?
Правильно_Валерчик 05 мая в 08:10
Ответ длявре_Динка
Так а за що нас жаліти, якщо ми не знаємо і не зрозуміємо, що втрачаємо не слухаючи дитячих визгів?)
це нормально не хотіти дітей. Але сприймати дітей тільки як джерело крику і визгу, це все рівно, що сприймати стосунки з чоловіком виключно як джерело болю і смутку. Тому що пари сваряться, розходяться, зраджують.
12 1
40каградусная 05 мая в 08:27
39 планую другу і наважусь ще до 42 точно, такі відчуття
2 1
Ольга520 05 мая в 08:33
Ответ для40каградусная
39 планую другу і наважусь ще до 42 точно, такі відчуття
37, чекаю другого. Перший у 29
4 1 1
40каградусная 05 мая в 08:34
Ответ дляОльга520
37, чекаю другого. Перший у 29
У мене теж перший у 29 був))) 10 років вже мужчині
Я_уеду_жить_в_Лондон! 05 мая в 08:38
31, не планую народжувати через важкі генетичні хвороби у родині… Крім мами у віці з купою болячок і кота нікого не має, навіть в церкву не має з ким сходити, раніше з мамою ходили, а тепер їй важко… Це ще більше добиває… Поки тримає мама і кіт, якщо їх не буде, то думаю закінчити життя самогубством
40каградусная 05 мая в 08:38
Ответ дляПравильно_Валерчик
вам може бути ні з ким доживати старість, навіть якщо народите зараз.
І взагалі така мотивація жахлива. Може бути жорстоке розчарування.
Так, діти це не про підтримку, їм самим треба давати підтримку і старт, випускати в вільне життя наповненими своїм досвідом і вкладати в них. А не сприймати як донора емоцій чи прислугу на старості.
40каградусная 05 мая в 08:40
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
31, не планую народжувати через важкі генетичні хвороби у родині… Крім мами у віці з купою болячок і кота нікого не має, навіть в церкву не має з ким сходити, раніше з мамою ходили, а тепер їй важко… Це ще більше добиває… Поки тримає мама і кіт, якщо їх не буде, то думаю закінчити життя самогубством
Люба, знайдіть собі чоловіка та й живіть без дітей, як боїтеся. Не треба драматизувати, у всіх свої біди, але світ прекрасний, полюбіть його. Бажаю вам гарного свята і спокою в душі!