05 мая в 06:48

Посмотрите как нас ограбили и развели как лохов

Грустная инфографика: Кто и сколько военной техники вывел из состава ВСУ до нападения рф

За время правления Кучмы выведено:
399 танков, 1596 БТР/БМП;
182 самолета, 18 вертолетов;
820 ЗРК и ПЗРК.

Ющенко:
886 танков, 1847 БТР/БМП;
272 самолета, 343 самолета, 56 вертолетов;
494 ЗРК и ПЗРК;
25 ТРК "Точка-У", 182 ракеты.

Янукович:
1292 танка, 269 БТР/БМП;
225 самолетов, 45 вертолетов;
252 ракеты.
показать весь текст
40 14 2
Tammy21 05 мая в 11:06
Ответ дляДжеральдина.
Пфф, после вас только
Ви можете мені пояснити, чому постійно переслідуєте мене по темкам та пишите не зв´язні коменти у ланцюжку, де навіть не були присутні? Сумно жити чи не вистачає чогось для аргументації виваженої?
4 1
Lor111etta 05 мая в 11:06
Ответ дляБояукраїночка
этот клоун как вы говорите оказался с яйками в отличии от попередникив
Чим крутіший?
Попрошайництвом?
Потаканням масовому розкраданню?
Piracanta 05 мая в 11:06
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вона і зараз не бідна,як би хто не волав про зворотнє.
Вы насчёт пенсии в 2 300 грн так не ответили
Tammy21 05 мая в 11:07
Ответ дляАвокада
Удалено администрацией...
А ви? Вже сходили на пункт роздаючи для ВПО?
Чи жартувати над людьми, які виїхали не одно ц те саме, аніж над нужденними в Україні?
Авокада 05 мая в 11:07
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
зато вы там на курорте и вещаете что нам делать здесь и посылаете куда вздумается.
nazarova_2005 05 мая в 11:08
автор точно із тих 73%...
Tammy21 05 мая в 11:09
Ответ дляColombina.
Удалено администрацией...
Що ще ви мені припишете з кацапських методичне?)
Чекаю поки ждуни руснявого миру зд@#₴_ть за свої ідеали.
Colombina. 05 мая в 11:09
Ответ дляJimson
Deep State вчера. От населенных пунктов, обведенных кружочками, 20-30 км до линии фронта. Золотое перо Советчицы создает темы про Белгород и зажравшихся беженцев на социале, которых мы должны ненавидеть всеми фибрами души.

’Пипл хавает’, как сказал когда-то Богдан Титомир
Я еще вчера удивилась, что ж никто *опу на фронте не обсуждает, но тут большинство, видимо, не понимает, что это даже такое и где смотреть
Tammy21 05 мая в 11:13
Ответ дляАвокада
зато вы там на курорте и вещаете что нам делать здесь и посылаете куда вздумается.
Ви б вже визначилися, чи то я на курорті, чи то по Тафелям ходжу.
Так що там про ВПО? Їх ви теж принизити намагаєтеся?
Труп нареченої 05 мая в 11:10
Ответ дляЛеска
Та де там, см в 2021 році не вірили що буде повномасштабна війна, та навіть в січні 2022 рокі не вірили.не вірили що цей єблан на таке моде піти. Хоча дзвоники ше були від часів коси Тузли.
хто не вірив? в 2019 все було вирішено
а рашка точно ще з 2006 планувала якщо не раніше, з 2006 є підтвердження
L-i-s-a-92af 05 мая в 11:10
Ответ дляЛеска
Ви вже якось визначтеся не було ввп, були ,,банани,, чи були танки та боєголовки.
Так, на момент розвалу сссра в нас залишилася й військово орієнтована економіка. Що до вас дивного?
Так, заводи стали непотрібними та неконкурентгими бо поламалися ланцюги поставок, збуту і вже цілісний продукт не змогли виготовляти, бо деталі виготовляли по всім республікам срср. А там прийшли ділки , викупили заводи за безцінь, розпродали обладнання, навіть телефонні кабели зі стін повисмикували. Так і стоять ті заводи привидами.
А ще росія скуповувала працюючі заводи і різала їх на метал,щоб не було конкурентів
Авокада 05 мая в 11:11
Ответ дляTammy21
А ви? Вже сходили на пункт роздаючи для ВПО?
Чи жартувати над людьми, які виїхали не одно ц те саме, аніж над нужденними в Україні?
я никуда не уезжала.родилась и живу по сей день в Киеве.
мне не положена помощь от государства.
Tammy21 05 мая в 11:11
Ответ дляowl62
Як Ви думаєте допомагає за гроші, чи з ідейних міркувань?
Гадки не маю. Тут купа кацапських тролів, але і ідейних теж, думаю, вистачає.
Ирина-bbd0 05 мая в 11:12
Ответ дляTammy21
Що ще ви мені припишете з кацапських методичне?)
Чекаю поки ждуни руснявого миру зд@#₴_ть за свої ідеали.
Это секта ’хороших оккупантов’.вещающая что Буча это фейки и в оккупации блины на лопате и большие пенсии от мышебраттев
Там бесполезно
Авокада 05 мая в 11:12
Ответ дляTammy21
Ви б вже визначилися, чи то я на курорті, чи то по Тафелям ходжу.
Так що там про ВПО? Їх ви теж принизити намагаєтеся?
не я одна намагаемось избавится от вас.
2 1
Tammy21 05 мая в 11:13
Ответ дляАвокада
я никуда не уезжала.родилась и живу по сей день в Киеве.
мне не положена помощь от государства.
Як добре, що ви не в Херсоні, наприклад, а у найбільш захищеному місті. Можна і постебатися над тими хто втратив домівки, роботу, близьких. Прям плюсик у карму вам за подібне.
2 1
L-i-s-a-92af 05 мая в 11:13
Ответ дляeltiempo
Не можна домовитися з тим, хто прийшов тебе вбити. Договір із парашею - то папірець, яким вона підотреться. Зупинити їх може тільки сила і примус, самі вони не зупиняться ніколи. Подивіться їх історію, там все це є. А якщо ми капітулюємо, то вони знищать нашу культуру, знищать фізично всіх, хто хоч слово скаже проти, а наші діти будуть йти воювати за парашу у Прибалтику, Казахстан і Молдову, це мінімум.
ТайТаке 05 мая в 11:13
Ответ дляTammy21
Ні, це не нас пограбували, це нам були потрібні дороги, дешевий газ та расіянє-брат´я. У нас були припи@#₴_ при владі, але класичної диктатури ніколи.
Пс. Прокачайтеся в маніпуляціях. Я серйозно. І меми оті старпезні теж краще прибрати.
А теперь все зашибись
L-i-s-a-92af 05 мая в 11:14
Ответ дляPrervana
- Маня, у нас дом горит
- Да не смотрите вы туда, вы лучше гляньте как вооон тот соседский замок полыхает, взрывы, искры, ой, крыша падает у них!
- Маня, ау, НАШ дом горит!
- Да пофиг, вот соседскииииий!
Наш дом соседи подожгли
Tammy21 05 мая в 11:15
Ответ дляИрина-bbd0
Это секта ’хороших оккупантов’.вещающая что Буча это фейки и в оккупации блины на лопате и большие пенсии от мышебраттев
Там бесполезно
Я подібних тільки кілька людей зустрічала в оффлайн. Одна правда вилікувалася, коли до Херсона з´їздила та побачила, що кацапня з іх рідним містом зробила.
Olenka_bum 05 мая в 11:15
Ответ дляБояукраїночка
скотобаза.оставили нас голыми и босыми.попередники куевы
А что о ’текущем’ скажете? Или вам заплатили за ’обосрать поперечников’? Что о сегодня скажете?
Джеральдина. 05 мая в 11:15
Ответ дляPiracanta
В общем и целом

И этот пост не удалили??? У меня бааальшие вопросы к кое-кому теперь
Сохраню себе, это просто цинизм высшей степени
2 1
L-i-s-a-92af 05 мая в 11:16
Ответ дляowl62
То Ви хочете, щоб в інших теж забрали?
Звичайно
Tammy21 05 мая в 11:17
Ответ дляАвокада
не я одна намагаемось избавится от вас.
Ви б краще аніж намагалися від мене позбавитися, хоча б одну мову норм вивчили.
2 2
Olenka_bum 05 мая в 11:17
Ответ дляБояукраїночка
Удалено администрацией...
Да ладно. Вы так топорно восхваляете сегодняшних грабителей
Джеральдина. 05 мая в 11:17
Ответ дляJimson
Удалено администрацией...
Ахахахах, вы как всегда шедевральны
Tammy21 05 мая в 11:18
Ответ дляТайТаке
А теперь все зашибись
Удалено администрацией...
L-i-s-a-92af 05 мая в 11:18
Ответ дляДжеральдина.
Пфф, после вас только
Перечень всех матрешек в теме
Расскажите вашу любимую песню про ’ прекрасную жизнь в оккупации’.
Jimson 05 мая в 11:18
Ответ дляTammy21
Гадки не маю. Тут купа кацапських тролів, але і ідейних теж, думаю, вистачає.
’ідейних теж, думаю, вистачає’

Цілком і повністю поділяю Вашу Велику Ідею пересидіти війну на соціалі у Німеччині. Не зовсім зрозуміло, чому замість того, щоб вивчати німецьку мову і активно інтегруватися в німецьке суспільство, Ви віддаєте перевагу писанині на Порадниці.

У будь-якому випадку, дуже ціную ваші поради та вашу щирість. Перевершила вас тут лише одна дівчина з Майамі, за чутками, опікунка останнього бойскауту. Так вона називає себе.
2 1 1
Авокада 05 мая в 11:18
Ответ дляTammy21
Як добре, що ви не в Херсоні, наприклад, а у найбільш захищеному місті. Можна і постебатися над тими хто втратив домівки, роботу, близьких. Прям плюсик у карму вам за подібне.
не вам говорить о Херсоне.
имели бы право если бы вещали из Херсона.
а сидя в Германии звучит кощунственно.
это вы насмехаетесь над жителями столицы,а не я над ВПО.