L-i-s-a-92af• 20 апреля 2024

Як збили російський Ту-22

В коментарі ВВС очільник розвідки розказав наступне:
▪️Наші воїни фактично тиждень чекали "в засідці" - чекали, коли літак вийде на потрібний рубіж;
▪️Літак вразили на відстані 308 км. І для його знищення використали "ті ж прийоми і ті ж засоби, які ми використовували, коли знищили в повітрі літак А-50";
▪️У росіян ще є літаки такого виду, але "це перше збиття літака дальньої авіації в цій війні", від якого "Одесі буде трошки легше зараз";
▪️Крім того, у коментарі The War Zone очільник ГУР зазначив, що захисники збили російський бомбардувальник Ту-22М3 за допомогою ЗРК С-200.
автор L-i-s-a-92af • 20 апреля 2024
Сподіваємось,це лише початок...

Elena_Kiev_Solomenskiy• 20 апреля 2024
у меня только вопрос: нахера признаваться. (обычно такие операции разглашались после войны) Есть единственный ответ: чтобы как-то морально поддержать наш народ таким сообщением.
uma• 20 апреля 2024
Вот щелкали бы молча эти самолеты, а не давали информацию как, чем, когда. Сбили и молодцы. Народ из тик-ток все кадры получит и так для наслаждения. Еще б геолокацию того чем сбили выложили… Олени какие-то.
MasterMai• 20 апреля 2024
Ответ дляuma
Так вони повідомляють ворогу які є засоби що б ті не підлітали до кордонів близько. Це ж не так легко збити літак, навіть якщо є чим. Наступного разу може так не пощастити, але ворог тепер буде боятися
DarkBlueSea• 20 апреля 2024
ЗРК С200 усовершенствовали, увеличили дальность поражения
МиссКаприз• 20 апреля 2024
Пиз*л бы меньше! Языками своими трепаются, как будто он лично сидел там и сбивал!
ішо• 20 апреля 2024
Ответ дляМиссКаприз
але ж літак впав и два пєлоти загинули! вважаю, що так піз*діти треба разів 50 на день!
uma• 20 апреля 2024
Ответ дляMasterMai
Бояться они начнут, когда хотя бы 5 самолетов одинаково щелкнут. А пока пусть бы ломали голову. Лучше наоборот вводить в заблуждение и рассказывать, что это они сами в себя попали. Пусть теряют время на расследование и выяснение.
owl62• 20 апреля 2024
Ответ дляішо
А ті два, що вижили, навряд чи будуть літать

tarveldy• 20 апреля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
І не тільки, думайте ширше
НамСвоюРобити• 20 апреля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Тому що це вже давно не загадка.
Ще з моменту збиття А-50 з ІЛом.
Тоді вже спеці розклали, що інакше як комбінацією С-200 + Петріот (в якості радара) це неможливо. 🤷
НамСвоюРобити• 20 апреля 2024
Ответ дляuma
Ви реально вважаєте, що русняві військові не знають, чи самі збили, чи наші?))
uma• 20 апреля 2024
Ответ дляНамСвоюРобити
Любое сбитие расследуется, всегда есть несколько версий. Зачем облегчать им задачу и экономить время, ресурс.
ішо• 20 апреля 2024
Ответ дляuma
бо вони тупі, все одно нічого не розуміють
english book• 20 апреля 2024
Ответ дляuma
Дурити не вийде, військові одразу розуміють чим збили. Літак впав, видно всі пошкодження і чим вони зроблені.
Під Москвою, в Люберцях цілий інститут ВВС є. Як раз для вивчення таких справ.
Літак по клаптиках, як пазл складають в ангарі, кожен клаптик під номером. Роблять всілякі експертизи, в тому числі хімічні(якщо вибух чи пожежа). Колись там 2 роки перебувала((
НамСвоюРобити• 20 апреля 2024
Ответ дляuma
Вже після збиття А50+ІЛ для спеціалістів було зрозуміло, що іншими наявними у нас засобами, окрім С-200+Петріот це неможливо зробити.
Які версії?)
Версії, то для їхніх хом´ячків від ’ваєнкораф’. Точніше одна версія - ой, обшиблісь, самі себе збили.
Ирина-bbd0• 20 апреля 2024
Котики все украинские наши самые лучшие!!!!!
В засаде.на мягких лапках
Ирина-bbd0• 20 апреля 2024
Ответ дляuma
Олени это те.кто думают.что в открытый доступ попадают правдивые нюансы подобных операций))))