05 мая в 11:10

Наслідки не оновлення військових даних

Дівчатка, я до вас за порадою. Взагалі не розумію, що зараз діється з цими законами. На дивилася тік тока, що тих хто не став на військовий облік будуть накладати великі штрафи і можуть забирати житло. Я живу в Києві, сама з малою дитиною, квартира 32 м кВ записана на мене і на брата , який ставати на облік не буде. Дитина прописана тут. Чи можуть її відібрати? Бо вже багато знайомих переоформляє все на дружин, матерів.. Уже думаю, може і собі щось робити, чи не піддаватись паніці
Мона_Лиса 05 мая в 11:11
Що робити?
То на дружин ще можуть переписати, а брата як ви вмовите відписати вам?
автор Домашня Зюзя 05 мая в 11:13
Ответ дляМона_Лиса
Що робити?
То на дружин ще можуть переписати, а брата як ви вмовите відписати вам?
На маму переписати, він не проти. Але ж це кошти , яких в так мало. Чи є сенс в цьому всьому
Люблю_смаколики 05 мая в 11:15
Ответ дляДомашня Зюзя
На маму переписати, він не проти. Але ж це кошти , яких в так мало. Чи є сенс в цьому всьому
Какая интересная семья - он не против переписать свою долю на мать. И если вдруг что с матерью -его доля будет в лучшем случае половина предыдущей, а при завещании может и вообще ничего не получить. Ну,ну...
17 2
Ну ниче се 05 мая в 11:16
Ответ дляДомашня Зюзя
На маму переписати, він не проти. Але ж це кошти , яких в так мало. Чи є сенс в цьому всьому
ваш брат планує сидіти в хаті та не виходити на вулицю?
5 1
автор Домашня Зюзя 05 мая в 11:17
Ответ дляНу ниче се
ваш брат планує сидіти в хаті та не виходити на вулицю?
Так, сидить уже півтора роки не виходячи з дому
Ну ниче се 05 мая в 11:17
Ответ дляДомашня Зюзя
Так, сидить уже півтора роки не виходячи з дому
капець
Сиреневенькая 05 мая в 11:17
Ответ дляДомашня Зюзя
Так, сидить уже півтора роки не виходячи з дому
Удалено администрацией...
автор Домашня Зюзя 05 мая в 11:18
Ответ дляЛюблю_смаколики
Какая интересная семья - он не против переписать свою долю на мать. И если вдруг что с матерью -его доля будет в лучшем случае половина предыдущей, а при завещании может и вообще ничего не получить. Ну,ну...
Квартира и так куплена практически за мои деньги и по дурости оформлена на двоих, брат дал на квартиру 1/6 часть если не меньше. Потому он не против
10 2 2
автор Домашня Зюзя 05 мая в 11:19
Ответ дляСиреневенькая
Удалено администрацией...
Та то його справи. Я не знаю що мені робити, щоб не залишитись на вулиці з дитиною
Everything is possible 05 мая в 11:19
Як ви бачите заберуть житло? Хтось має купити 16 метрів в вашій квартирі? Чи вам потрібно буде сплатити частину? Ну нехай стараються. Я не бачу як вони це будуть робити. По друге це взагалі незаконно.
35 3
Сиреневенькая 05 мая в 11:19
Ответ дляДомашня Зюзя
Та то його справи. Я не знаю що мені робити, щоб не залишитись на вулиці з дитиною
Нічого не робити. Ви там взагалі ні до чого
Підмітайло 05 мая в 11:20
Ответ дляДомашня Зюзя
Квартира и так куплена практически за мои деньги и по дурости оформлена на двоих, брат дал на квартиру 1/6 часть если не меньше. Потому он не против
Отдайте ему 1/6 и перепишите на себя.
Люблю_смаколики 05 мая в 11:20
Ответ дляДомашня Зюзя
Квартира и так куплена практически за мои деньги и по дурости оформлена на двоих, брат дал на квартиру 1/6 часть если не меньше. Потому он не против
Тогда не прикидывайтесь дурочкой. Человек который в состоянии заработать на 5/6 квартиры, не будет узнавать последствия мобилизации из тиктока
32 5
Ну ниче се 05 мая в 11:20
Ответ дляДомашня Зюзя
Та то його справи. Я не знаю що мені робити, щоб не залишитись на вулиці з дитиною
якщо всі чоловіки будуть сидіти в хаті, як ваш брат, то ми всі залишимося на вулиці.
37 16 6
БолеИменее 05 мая в 11:20
Ответ дляEverything is possible
Як ви бачите заберуть житло? Хтось має купити 16 метрів в вашій квартирі? Чи вам потрібно буде сплатити частину? Ну нехай стараються. Я не бачу як вони це будуть робити. По друге це взагалі незаконно.
а в нас зараз працюють закони?
11 2 1
Непогодка 05 мая в 11:22
Вчора знайомий поїхав знімати з обліку машини, бо має 4 шт і злякався, що можуть забрати. Поки сидів в очікуванні, прийшли мєнти, скрутили і повезли у відділок як ухилянта, а в того третя група. Пішов проходити мед.огляд. Чекаємо, що далі буде.
Сиреневенькая 05 мая в 11:21
Ответ дляНу ниче се
якщо всі чоловіки будуть сидіти в хаті, як ваш брат, то ми всі залишимося на вулиці.
Це в кращому випадку. Може і просто не залишимося…
6 2 1
автор Домашня Зюзя 05 мая в 11:21
Ответ дляEverything is possible
Як ви бачите заберуть житло? Хтось має купити 16 метрів в вашій квартирі? Чи вам потрібно буде сплатити частину? Ну нехай стараються. Я не бачу як вони це будуть робити. По друге це взагалі незаконно.
Удалено администрацией...
После 18 05 мая в 11:21
Ответ дляСиреневенькая
Удалено администрацией...
Зато живой
автор Домашня Зюзя 05 мая в 11:22
Ответ дляПідмітайло
Отдайте ему 1/6 и перепишите на себя.
Уже він так не хоче) на маму можна
Сиреневенькая 05 мая в 11:22
Ответ дляНепогодка
Вчора знайомий поїхав знімати з обліку машини, бо має 4 шт і злякався, що можуть забрати. Поки сидів в очікуванні, прийшли мєнти, скрутили і повезли у відділок як ухилянта, а в того третя група. Пішов проходити мед.огляд. Чекаємо, що далі буде.
І що вони зробили не законно? Пройде мед огляд, підтвердять годний чи ні
32 10 1
Ну ниче се 05 мая в 11:22
Ответ дляДомашня Зюзя
Удалено администрацией...
звичайно буде арешт, поки не сплатите його.
Everything is possible 05 мая в 11:22
Ответ дляБолеИменее
а в нас зараз працюють закони?
То може треба об´єднуватися разом і якось протистояти. Чи схилили голови і пішли?
Непогодка 05 мая в 11:22
Ответ дляСиреневенькая
Удалено администрацией...
34 8 2
Гербарія сушу 05 мая в 11:23
Девочки, заканчивайте смотреть Тик-ток.
Россия активно его использует, чтобы рассорить нас изнутри друг с другом.
А сколько там ереси и фейков постится уже нашими паникёрами, это вообще отдельная тема.
37 10 6
Ishoy 05 мая в 11:23
Ответ дляСиреневенькая
І що вони зробили не законно? Пройде мед огляд, підтвердять годний чи ні
Что они сделали незаконно? Вы сейчас серьезно?
26 8
Everything is possible 05 мая в 11:23
Ответ дляСиреневенькая
Удалено администрацией...
Вам стане легше якщо він піде і загине? Ви розумієте, що толку на війні з нього не буде
32 8
автор Домашня Зюзя 05 мая в 11:23
Ответ дляЛюблю_смаколики
Тогда не прикидывайтесь дурочкой. Человек который в состоянии заработать на 5/6 квартиры, не будет узнавать последствия мобилизации из тиктока
Квартира 30 м кВ, и собирала на нее 13 лет во всем отказывая себе ))
8 1
Сиреневенькая 05 мая в 11:24
Ответ дляНепогодка
фото
Це ви на того , що під столом ховається натякаєте? Це він свободу здобув?
10 9
Заюшка_хозяюшка 05 мая в 11:24
Ответ дляНу ниче се
капець
Чего капец? В моем окружении много мужчин/коолег/знакомых которые кто полностью, кто частично но по максимум исключил свое пребывание на улице.