05 мая в 11:10

Наслідки не оновлення військових даних

Дівчатка, я до вас за порадою. Взагалі не розумію, що зараз діється з цими законами. На дивилася тік тока, що тих хто не став на військовий облік будуть накладати великі штрафи і можуть забирати житло. Я живу в Києві, сама з малою дитиною, квартира 32 м кВ записана на мене і на брата , який ставати на облік не буде. Дитина прописана тут. Чи можуть її відібрати? Бо вже багато знайомих переоформляє все на дружин, матерів.. Уже думаю, може і собі щось робити, чи не піддаватись паніці
показать весь текст
Kidstaff Bot 05 мая в 11:31
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
7 7
олена олена 05 мая в 11:33
Ответ дляIshoy
Женщинам служить никто не запрещает- можете не сидеть дома, а пойти в ЗСУ, если такая правильная
Так багато і служать, але і до них чомусь претензії. Ось почитайте, як вам?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3526594
Ishoy 05 мая в 11:32
Ответ дляНу ниче се
я? де це ви прочитали? то автор переживає
Цитата: «якщо всі чоловіки будуть сидіти в хаті, як ваш брат, то ми всі залишимося на вулиці.»
Быстро Вы переобуваетесь. Как других мужчин на фронт отправлять так все есть - и гордость и спесь и патриотизм, а как самой пойти - ой, ну я же девачка
21 6
Елена1265 05 мая в 11:32
Автор, по теме, если боитесь, пусть переоформляет, пока на это не требуется военный билет. Не так уж и дорого, 8500 у частного. У государственного 7, но надо было раньше в очередь записываться
bibizyana 05 мая в 11:34
Ответ дляДомашня Зюзя
Він не в Києві сидить, в селі в мами
Зря в селі сидить…староста здасть і приїдуть. В селі ймовірність вища
Елена1265 05 мая в 11:35
Ответ дляНу ниче се
якщо всі чоловіки будуть сидіти в хаті, як ваш брат, то ми всі залишимося на вулиці.
Ваши муж/ отец/брат/сын же сидеть не будет, так что все точно не будут сидеть, не переживайте. Может и вы захотите показать всю силу своего патриотизма и захотите защитить свой дом самостоятельно, не надеясь на чужих мужчин
18 3 1
vetka 05 мая в 11:37
Ви закон в очі бачили?
У нас нещодавно голова ОСБ таку хрінь запостила. Я зразу теж напружилась, ботвійськовозобов язана, а потім почитала офіційні посилання.
mymoly 05 мая в 11:37
Ответ дляНалитое яблочко
Удалено администрацией...
Тим що у клоунів є бронь і право вибрати життя, а у брата автора немає броні
18 1 1
mymoly 05 мая в 11:38
Ответ дляВорожу на каві
У вас хоть доля есть. Да и дарственная дёшево стоит, если сравнивать с ценой кв. Я живу с мужем, в его кв. В собственности ещё несколько. Все на нем. Воевать не пойдёт. Вот подняла вопрос, что делать, может продать к черту хоть за сколько. Нееее, пусть стоят. Ипать... Ну сказала, что я то к маме перееду. А он на улицу, если что. Он непрошибаемый, ему все хорошо.
Так може він сплатить штраф та й потому
СhanelKa 05 мая в 11:41
Штрафи будуть
До житла ще почекайте .. то через суди
Вони і так завалені
ok1904 05 мая в 11:43
Ответ дляСhanelKa
Штрафи будуть
До житла ще почекайте .. то через суди
Вони і так завалені
Тема подібна створювалася вже, після зняття анонімів авторці вона стала не цікава
7 2
Kittu2008 05 мая в 11:44
Ответ дляДомашня Зюзя
На маму переписати, він не проти. Але ж це кошти , яких в так мало. Чи є сенс в цьому всьому
Ну пусть на маму перепишет, половина брата все равно не ваша
Услада 05 мая в 11:46
Ответ дляok1904
Тема подібна створювалася вже, після зняття анонімів авторці вона стала не цікава
Олену вже можна не чекати, та й всіх зрадойболів.
6 2
еліт 05 мая в 11:57
Ответ дляEverything is possible
То може треба об´єднуватися разом і якось протистояти. Чи схилили голови і пішли?
Удалено администрацией...
еліт 05 мая в 12:02
Ответ дляЛокшина на вухах
І якщо жінки, як ви, будуть сидіти. Тільки хлопців не вистачить. Так що і жінки повинні йти. Дітей тимчасово в дитячі будинки, бо інакше взагалі без батьків залишаться, якщо жінки не підуть захищати
Удалено администрацией...
еліт 05 мая в 12:04
Ответ дляБолеИменее
Удалено администрацией...
Він сам обіцяв піти в свій час якщо не виконає обіцянки але як завжди брехня де ще можна так красти
nnnnika 05 мая в 12:06
Ответ дляНепогодка
Вчора знайомий поїхав знімати з обліку машини, бо має 4 шт і злякався, що можуть забрати. Поки сидів в очікуванні, прийшли мєнти, скрутили і повезли у відділок як ухилянта, а в того третя група. Пішов проходити мед.огляд. Чекаємо, що далі буде.
Нічого не буде, 3 гр забирають тільки з добровільної згоди. Пройде ВЛК та відпустять. Може штраф випишуть, що не зʼявлявся раніше. Головне, щоб не підписував нічого не читаючи
Elmyska 05 мая в 12:08
Ответ дляНу ниче се
якщо всі чоловіки будуть сидіти в хаті, як ваш брат, то ми всі залишимося на вулиці.
Ха ха, и теперь такие как брат автора должны жертвовать жизнью, чтобы какие то неизвестные тетки не лишились до жилья.? А вы почему не идете защищать свое жилье, если оно у вас такое ценное?
15 2
еліт 05 мая в 12:08
Ответ дляСиреневенькая
І що вони зробили не законно? Пройде мед огляд, підтвердять годний чи ні
Удалено администрацией...
еліт 05 мая в 12:10
Ответ дляЛокшина на вухах
Изнутри нас ссорит наша власть своими законами
Удалено администрацией...
Злючкакусючка 05 мая в 12:27
Ответ дляДомашня Зюзя
Уже він так не хоче) на маму можна
Ну пусть , а мама на вас потом перепишет
Юля Неюля 05 мая в 12:22
Ответ дляЛюблю_смаколики
Какая интересная семья - он не против переписать свою долю на мать. И если вдруг что с матерью -его доля будет в лучшем случае половина предыдущей, а при завещании может и вообще ничего не получить. Ну,ну...
Что в этом такого?
Я свою долю вообще подарила маме, хотя у меня нет своего жилья. Молодая, заработаю еще
Inno4ka-ya 05 мая в 12:24
Ответ дляДомашня Зюзя
На маму переписати, він не проти. Але ж це кошти , яких в так мало. Чи є сенс в цьому всьому
На маму переписати то до 10000 гривень усього буде коштувати. Але який сенс?
Злючкакусючка 05 мая в 12:25
Ответ дляВорожу на каві
У вас хоть доля есть. Да и дарственная дёшево стоит, если сравнивать с ценой кв. Я живу с мужем, в его кв. В собственности ещё несколько. Все на нем. Воевать не пойдёт. Вот подняла вопрос, что делать, может продать к черту хоть за сколько. Нееее, пусть стоят. Ипать... Ну сказала, что я то к маме перееду. А он на улицу, если что. Он непрошибаемый, ему все хорошо.
Почему он не может их переписать на вас ?
Inno4ka-ya 05 мая в 12:26
Ответ дляДомашня Зюзя
Квартира и так куплена практически за мои деньги и по дурости оформлена на двоих, брат дал на квартиру 1/6 часть если не меньше. Потому он не против
То хай перепише тоді на вас, нащо на маму? На родичів 1 лінії це недорого
Подрысь 05 мая в 12:26
все это незаконно
Inno4ka-ya 05 мая в 12:26
Ответ дляНу ниче се
якщо всі чоловіки будуть сидіти в хаті, як ваш брат, то ми всі залишимося на вулиці.
Ваші пропозиції?
1 1
Inno4ka-ya 05 мая в 12:29
Ответ дляДомашня Зюзя
Квартира 30 м кВ, и собирала на нее 13 лет во всем отказывая себе ))
А зачем на брата записали? Срочно на маму переписывайте. А она на вас завещание. Брат хитрожопый
Люсильда.ua 05 мая в 12:42
Ответ дляДомашня Зюзя
На маму переписати, він не проти. Але ж це кошти , яких в так мало. Чи є сенс в цьому всьому
А як йому це вдасться терер зробити? Зараз будь-які переоформлення з недвігою через похід в тцк чи я помиляюся? Може до 18 травня ще встигнете.
Irina-5d24 05 мая в 12:42
Ответ дляСиреневенькая
І що вони зробили не законно? Пройде мед огляд, підтвердять годний чи ні
Крутить, заламывать, запихивать, охотиться - это все нормально? Вас в детдоме растили где также обращались?