05 мая в 12:27

Мами, які самі з дитиною за кордоном і без фінансів чоловіка - є тут такі?

Вчора святила паску в українській церкві всі жінки з чоловіками. Одиниці з масами своїми. Самих з дітьми не бачила. Є тут такі?
Цікавить, як ви справляєтесь, виживаєте?
Як тягнете роботу, житло, відносини з дитиною
показать весь текст
Я Головна 05 мая в 17:26
Ответ дляШкідлива молекула
А як вчаться інші діти? Якщо дитина ’більш, ніж спроможна’, то жодних питань не виникло б. Про пояснення двома мовами я вам писала з досвіду наших друзів, які на відміну від вас, вивчили дитину, а не видавали свою фантазію за реальність. Звичайно, вчитель пояснює англійською, не російською. Очевидно,з англійською у дітей теж не склалося. І це за умови, що мама ’вільно володіє 5 мовами’)))
Вы внимательно своего оппонента читали? Там ребёнок собирается поступать в сша, и судя по всему, не в самый простой вуз. А для этого нужно много денег и очень хорошие знания. Когда готовятся к таким поступлениям - распылятся некогда вообще. Дети 3 года учат 1-2 предмета с утра до ночи. Если что, я училась в физ-мат школе в Украине, которая была заточена на поступление за границу. 9-11 класс мы были или на уроках а школе или дома уроки делали. До 22-23 часов каждый день. 6 дней в неделю. Это в одной школе, украинской. Мои одноклассники сейчас в сша ракеты строят и в Лондоне преподают...
А тут так легко в старших классах учатся в двух школах ещё и на чужом языке... ага ...
Стебель березы 05 мая в 17:27
Ответ дляСтрибну в гречку
🤣 ага, тим себе і заспокоюйте. Ще раз, країна не Швеція.
А яка країна?
Я Головна 05 мая в 17:27
Ответ дляПочтальЁнша
Вони по тур візі поїхали, тож вряд чи сша компенсує житло. а хто каже що ні в чому собі не відказують? Скоріш за все відмовляють.
Так ваши шикарно устроиившиеся друзья - нелегалы?)
Допоможіть знайти 05 мая в 17:28
Ответ дляСтрибну в гречку
Можу. В країні, де ми були після 8 класу треба мовою країни скласти іспити, математику, історію, та мову мовою країни. Мова складна, не німецька чи англійська. Дитина в 7 класі. До іспитів не вивчить мову, а просто сидіти на уроках в офлайн школі, як треба було з цього року, не зрозуміє і матеріал. Тобто, буде величезний провал в знаннях. Без іспитів не переведуть в старшу школу. І все, привіт робоча спеціальність. Такий варіант для нас не варіант. Приватні англомовні школи були дуже далеко від нашого місця проживання, а воно було прив´язане до науково-дослідного інституту де я працювала. Жити на два міста не варіант. Все. Треба укр атестат і пристойна англійська і до вступу відкриті всі вузи світу, аби грошей вистачило. Якось так. Добре тим, хто виїхав з першим- третім класом, там діти встигнуть мову вивчити, і добре 11 класам - можна якось онлайн дотягнути. Всім іншим треба гарно думати, що дитині світить в майбутньому.
Якщо не секрет, яка мова? Ви не в Скандинавії були?
Цікавлюсь для себе.
Соня-сонятко 05 мая в 17:36
Ответ дляЖенщинас
Однозначно розійська правоЗлавна
Це чому? В тому місті , де я зараз, ПЦУ сьогодні Службу проводили. Також є греко-католицька парафія, Пасху святкувати 31 березня, але сьогодні теж освячували паски, тим , хто хотів. Це Німеччина. Москальська теж є, сподіваюся, ніхто з наших туди не пішов
Допоможіть знайти 05 мая в 17:37
Ответ дляЗаліковий троль
Удалено администрацией...
Дивна ви, у багатьох батьки не поїхали, і так в мене багато знайових приїздять і не тільки у Київ чи Львів. То чим вони позорять себе, тим що пару раз або 2 рази на рік до батьків на тиждень приїжають?
І так, не скрізь за кордоном можна потрапити до лікаря, запис на місяці вперед. Справа не тільки у грошах. Тут нічого постидного немає. Пожити навіть два тижні в небезпеці, чи жити дітям там вже більше 2-х років, коли кожен день вибухи, то різниця величезна. І я знаю про що кажу, бо ми так живем, діти вже від всього жахаються, ночами не сплять. А так то нічого, ми все придумали... що дійсно страшно.
2 1
Стріляний птах 05 мая в 18:10
У меня в окружении 80 % женщин с детьми и без мужа. Спокойно живём , нормально. Но я и живу в стране с социалом. Те кто приехал в начале войны вполне нормально устроились. Жильё , стаховки , языковые курсы оплачивет государство. Те кто на социале получают пособие. У кого дети постарше или есть с кем оставлять, нашли работу . На жизнь хватает , но без излишеств.
Допоможіть знайти 05 мая в 18:13
Ответ дляКрию матом страшно
околиці Вроцлава
Автор, в мене є багато знайомих у Вроцлаві чи неподалік Бидгошу, які живуть там вже по 5-10 років, виїхали туди задовго до війни, багато хто відразу з родинами, і я не з західної частини держави, але і не з Києва. І всі ті люди святять Пасхи, живуть там звичайним життям, як і ми колись вдома. Тому вони повними родинами. В Польщі дуже багато наших ’заробітчан’, і всі вони живуть там повними родинами. Тому логічно, що ви з ними в укр.церкві і зустрілися.
Шкідлива молекула 05 мая в 18:15
Ответ дляЯ Головна
Вы внимательно своего оппонента читали? Там ребёнок собирается поступать в сша, и судя по всему, не в самый простой вуз. А для этого нужно много денег и очень хорошие знания. Когда готовятся к таким поступлениям - распылятся некогда вообще. Дети 3 года учат 1-2 предмета с утра до ночи. Если что, я училась в физ-мат школе в Украине, которая была заточена на поступление за границу. 9-11 класс мы были или на уроках а школе или дома уроки делали. До 22-23 часов каждый день. 6 дней в неделю. Это в одной школе, украинской. Мои одноклассники сейчас в сша ракеты строят и в Лондоне преподают...
А тут так легко в старших классах учатся в двух школах ещё и на чужом языке... ага ...
Звичайно, я уважно читала повідомлення на які відповідала. Тому гарно зрозуміла, що основна причина чому повернулися - бо дитина не потягла школу, бо не володіє мовою і за два роки не вивчить і відповідно зможе отримати лише робітничу спеціальність.
Якщо дитина не може вивчити мову за два роки (фактично три, бо записатися модна на клас менше), не розуміє пояснення вчителя англійською - то як така дитина здасть SAT? Може та жінка думає, що ВНЗ в США, як в Україні - заплатив за навчання і вчишся?)
Що стосується ’легко вчаться в 2 школах’ - у кого діти легко вчаться в місцевих школах, повідомлялися від українських, максимум - хтось вирішив підстрахуватися Оптимами чи подібними для атестату. Нема сенсу в українському атестаті, якщо дитина гарно вчиться в місцевій школі. А чому ви сумніваєтеся, що українські діти не можуть вчитися гарно і місцевій школі? Якщо хочуть, то чудово можуть. Моя дитина, наприклад, отримала стипендію від школи на навчання, яку дають лише за особливі успіхи в навчанні. Але так - треба вчитися, і не чекати поки вчитель російську вивчить, щоб тобі пояснить.
Що стосується навчання з українським атестатом за кордоном: просто поцікавтеся якою датою будуть надруковані атестати цього року і до якої дати треба подати документи в університети. Щоб зрозуміти, що інколи український атестат просто папір, на відміну від атестату європейської школи.
1 1
Допоможіть знайти 05 мая в 18:17
Ответ дляКрию матом страшно
Ну коли людина хвора, дитина хвора, а треьа перти в магазин, бо нема в містечку доставки.... сумно тоді
Ну то і в Україні таке є. Я на початку війни попала в таке містечко, яка там доставка. Магазинів майже немає, раз в тиждень базар, я як в 90-ті повернулася . Транспорт майже не ходить, до аптеки йти десь 3 км, і вони до 18.00-19.00 десь працювали, правда і в нас у місті в березні 22 всі почали до 17-18.00 працювати, але в нас і фронт був в 10км, а там за 600км(((
Я Головна 05 мая в 18:18
Ответ дляШкідлива молекула
Звичайно, я уважно читала повідомлення на які відповідала. Тому гарно зрозуміла, що основна причина чому повернулися - бо дитина не потягла школу, бо не володіє мовою і за два роки не вивчить і відповідно зможе отримати лише робітничу спеціальність.
Якщо дитина не може вивчити мову за два роки (фактично три, бо записатися модна на клас менше), не розуміє пояснення вчителя англійською - то як така дитина здасть SAT? Може та жінка думає, що ВНЗ в США, як в Україні - заплатив за навчання і вчишся?)
Що стосується ’легко вчаться в 2 школах’ - у кого діти легко вчаться в місцевих школах, повідомлялися від українських, максимум - хтось вирішив підстрахуватися Оптимами чи подібними для атестату. Нема сенсу в українському атестаті, якщо дитина гарно вчиться в місцевій школі. А чому ви сумніваєтеся, що українські діти не можуть вчитися гарно і місцевій школі? Якщо хочуть, то чудово можуть. Моя дитина, наприклад, отримала стипендію від школи на навчання, яку дають лише за особливі успіхи в навчанні. Але так - треба вчитися, і не чекати поки вчитель російську вивчить, щоб тобі пояснить.
Що стосується навчання з українським атестатом за кордоном: просто поцікавтеся якою датою будуть надруковані атестати цього року і до якої дати треба подати документи в університети. Щоб зрозуміти, що інколи український атестат просто папір, на відміну від атестату європейської школи.
Вы живёте в каком-то своём мире... если а какой-то отдельной школе объясняли на английском - это не значит, что так делают во всех. Чтобы это понимать - достаточно просто иметь логическое мышление.
И да - 2 года, чтобы учить физику и математику на новом языке - это ничто. Для этого должен быть уровень с1
Шкідлива молекула 05 мая в 18:22
Ответ дляЯ Головна
Вы живёте в каком-то своём мире... если а какой-то отдельной школе объясняли на английском - это не значит, что так делают во всех. Чтобы это понимать - достаточно просто иметь логическое мышление.
И да - 2 года, чтобы учить физику и математику на новом языке - это ничто. Для этого должен быть уровень с1
Якщо мова про скандинавські країни - то там це таки можливо. Моя дитина віку дитини мого опонента, так само в іноземному середовищі два роки, жодних складнощів з фізикою чи хімією. Математику робить за наступний клас, так як в Україні вчилася в сильній гімназії. Я б сказала, що в плані мови складніше історію вчити чи літературу, але не точні науки.
Хто хоче вчитися - той вчиться. Хто не хоче - той знайде мільйон причин, чому він не може того зробити. І в Україні так само щось заважатиме) І замість США поїде освоювати інститут поплавського.
1 1
Мона_Лиса 05 мая в 18:22
Ответ дляСтрибну в гречку
Ну так вас сюди ніхто і не тягне, чи не так? А моя дитина спокійно живе вдома, в своєму будинку, спить, правда, в спальні на першому поверсі, їздить в школу з новим укриттям, бачить тата, постійно з мамою, що працює з дому. Не перелякана і не стресована, бо батьки вміють тримати себе в руках і не істерити. Не залишається сама, бо батьки таки притомні щодо ситуації. Спілкується з друзями, ходить в піцерії та кіно. На вихідних басейн, на канікули в Італію, зараз на великах з подругою поїхали по ліску кататися. Що не схоже на апокаліпсис...? Усе в голові, хочете боятися і вважати, що робите правильно - на здоров´я, але хто дав вам право повчати інших кому і що і як робити...
В Киеве сейчас так спокойно? Завидую ((
У меня очень невозмутимый и бесстрашный сын подросток, но уже даже он начал в последнее время напрягаться. И притомни батьки - то все до сраки кари очи, когда прилетает рядом каждый день, дом трясет, машины орут, люди тоже. И постоянно погибают от ракет ((
А еще не так давно казалось, что в Одессе все прекрасно
Вишиванка 05 мая в 18:31
Ответ дляКрию матом страшно
а з теми це не логічно?
З чоловіком?
По різному живуть.
Можна із чоловіком почуватися гірше, ніж без нього.
Знаю.
Рік без чоловіка
Рік з чоловіком.
Допоможіть знайти 05 мая в 18:32
Ответ дляYeva-c21c
Повністю підтримую Вашу думку, більше всіх кричать про патриотизм ті, хто при радянській владі був біля кормушки, бо підтримував всю цю окупацію.А тепер з Закарпаття вигрібають хлопців, які ніякого відношення ніколи до тих росіян не мали, поки в Києві і на сході з ними браталися.
Ви так пишете, ніби на фронті одні хлопці з Закарпаття воюють. Насправді всі хлопці воюють однаково, і там в однакових умовах. Інша справа, що Карпати географічно далі росії, їм пощастило мати поряд інших сусідів, різниця тільки у цьому. 100 років тому майже всі в Україні розмовляли українською, почитайте історію, як виморювали голодом той же схід і південь в 20-30х рр., розкуркулювали та висилали в Сибір. Звісно потомки цих людей вже в 50-ті роки були тими, хто як ви кажете ’підтримували’ окупацію. А по суті вони від вас або ваших батьків у70-80роки не відрізняються, вони просто жили своїм життям та були вже виховані при іншій ідеології.
Ноу коммент 05 мая в 18:33
Ответ дляКрию матом страшно
А звідки я знаю. Мене цікавить як одинокі жінки за кордоном дають собі раду і не сходять з розуму
Я два года прожила одна с ребенком за границей. Вернулась к мужу.
Вишиванка 05 мая в 18:35
Ответ дляСтрибну в гречку
Ну так вас сюди ніхто і не тягне, чи не так? А моя дитина спокійно живе вдома, в своєму будинку, спить, правда, в спальні на першому поверсі, їздить в школу з новим укриттям, бачить тата, постійно з мамою, що працює з дому. Не перелякана і не стресована, бо батьки вміють тримати себе в руках і не істерити. Не залишається сама, бо батьки таки притомні щодо ситуації. Спілкується з друзями, ходить в піцерії та кіно. На вихідних басейн, на канікули в Італію, зараз на великах з подругою поїхали по ліску кататися. Що не схоже на апокаліпсис...? Усе в голові, хочете боятися і вважати, що робите правильно - на здоров´я, але хто дав вам право повчати інших кому і що і як робити...
В мене дві дитини з одніми батьками: один - удав,якому все похер; другий - сльози і істерики
Так що не треба все скидати на батьків
Несу добро людям 05 мая в 18:47
Я сама з дитиною. Чоловік в Україні. З розуму не схожу, гроші заробляю, не скаржуся і нікого не засуджую. У кожного своя мотивація/вибір виїхати чи лишатися. Бісять лише ті хто вчать жити і тут і там.
ТаЕщеОптимистка 05 мая в 19:07
Автор, я живу від березня 22 закордоном. На сьогоднішній день мам без приїхавших пап залишилося не більше 5%. І то, більшість, це коли на те є реальна причина, яка не пов´язана з закритим кордоном. Знаю, тому шо працюю в центрі з біженцями. За 23рр масово всі приїхали різними шляхами.
Фісташкова кава 05 мая в 19:08
Ответ дляСтебель березы
А в какой вы стране? Как смогли найти хорошую работу?
США. О-виза. Я её не искала, мне её предлагали и до войны, а я не хотела уезжатьиз Харькова.
когдадеЦкие 05 мая в 19:10
Ответ дляYeva-c21c
Ваши предки поддерживали СССР, а западные области нет.Вот и идите сами теперь свое майно и защищайте
А думаете до вас не дойдут? Или Польша прихватит?
Заодно вспомните, что главным двигателем независимости Украины была...Коммунистическая партия Украины.Никакого народного запроса на независимость не было, что и показал между прочим, проведенный референдум. И никакой независимости и не было бы , кого б там Ваши предки не поддерживали. Сопротивление в Карпатах, как бы вам не хотелось, было проиграно.
2 1
когдадеЦкие 05 мая в 19:11
Ответ дляYeva-c21c
Прямо чувствуются нарративы КПСС
Ну а у Вас -россиийские . Лучше? Давайте еще про ’Майдан 3’ и вообще все будет ОК
когдадеЦкие 05 мая в 19:20
Ответ дляYeva-c21c
Повністю підтримую Вашу думку, більше всіх кричать про патриотизм ті, хто при радянській владі був біля кормушки, бо підтримував всю цю окупацію.А тепер з Закарпаття вигрібають хлопців, які ніякого відношення ніколи до тих росіян не мали, поки в Києві і на сході з ними браталися.
Кто, блин, с россиянами братался? Мои мужчины все в Украине. А те патриоты, кто всех тут 30 лет за мову нагинал -потикали.
Наверняка 05 мая в 19:20
Я просто в церковь не ходила.
А вижу %30 полных семей, 70% сами.
У многих мужья служат
Поліпривіт всім 05 мая в 19:28
Я такая. Бывший на двоих детей платит 5000 грн. Я за жильё плачу больше. Ну а что делать? Работаю, учусь. Прорвёмся
Оно само купилось 05 мая в 19:38
Ответ длякогдадеЦкие
А мои не имеют? Так еще тут куча мужиков с западной, особо можно сказать патриотичные. Но хоть за русский вякать перестали
Вякаєте ви .
Оно само купилось 05 мая в 19:42
Ответ длякогдадеЦкие
Мой дед был офицером и прошел всю войну, от защиты Родины не уклонялся. К Карпатам он никакого отношения не имел, по прфессии он был архитектором и действительно неплохо жил в Киеве при советской Украине
А Карпати то не Україна ?
Поліпривіт всім 05 мая в 19:42
Ответ дляСтрибну в гречку
Так я вашого погодження і не потребую🤣. Вивчіть литовську, шведську чи фінську і розкажете мені про здібності ваших старших. Польську я за три місяці вивчила, англійська в мене вільно багато років, німецька, іспанська теж. Якщо я кажу, що мова складна, но вона складна.
Польську за 3 міс? Ага... Розкажіть)))
когдадеЦкие 05 мая в 19:43
Ответ дляОно само купилось
А Карпати то не Україна ?
Я отвечала на выпад ’по Карпатам лазил’ или что то в этом духе, лень смотреть
Оно само купилось 05 мая в 19:47
Ответ дляИ.О. человека
А как мамы в Украине сами справляются, когда мужья на войне или ранены, а надо работать и ракеты летят?
Ой та кому це цікаво .Проблеми тільки у тих ,хто виїхав .