06 мая в 17:31

❗️рф офіційно погрожує Великій Британії ударами по їх військових обʼєктах

❗️рф офіційно погрожує Великій Британії ударами по їх військових обʼєктах, - про це було заявлено послу країни

Причиною таких погроз стала буцімто відповідь окупантів «на удари Києва по рф із застосуванням британської зброї».

Також до МЗС рф був запрошений посол Франції. Після чого у зовнішньополітичному відомстві повідомили, що Франція не направляла війська на Україну
показать весь текст
LudaSHS 06 мая в 18:17
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Они бы ещё Бастионы мнесли,что бы Одесса хоть денёк передохнула
Хорошо б
И надеюсь Искандеры пусковые таки правда
Ответ дляLudaSHS
Хорошо б
И надеюсь Искандеры пусковые таки правда
И мост
7 2
Filomena 06 мая в 18:18
Ответ дляLudaSHS
Типа ядерку достанут? Тяо? Очередные красные линии?
Вони скидаю півторатонні бомби на села.
Готують трьохтонні.
Навіть не знаю яка різниця під якою лежати.
То європейцям страшно, у нас вже одні фаталісти..
17 11 2
автор Кошкина мать 06 мая в 18:19
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
И мост
Може на 9 травня міст бахнуть☺️
10 6 1
Ответ для Кошкина мать
Може на 9 травня міст бахнуть☺️
Я давно не верю в сказки
7 6 1
mymoly 06 мая в 18:23
Ответ дляMoon shine
сьогодні вже родичка дзвонила мені з Англії стосовно цього. там реально цього бояться. гроші грошима,але....
Тож ви виказали їй глибоку стурбованість ? Запросили до себе перечекати кризу?
alex-3f3c 06 мая в 18:25
ну Европа доиграется, они не хотят повышения цен на заправках, поэтому не блокируют торговлю с рашкой - вместо цен получат бомбу
19 5
сами знаете кто 06 мая в 18:27
Ответ дляVlada-Maria
вас це зараз найбільше хвилює?
конечно, что у соседа тоже корова сгорит в ядерном огне :))
6 4 4
vray 06 мая в 18:27
Ответ дляFilomena
Вони скидаю півторатонні бомби на села.
Готують трьохтонні.
Навіть не знаю яка різниця під якою лежати.
То європейцям страшно, у нас вже одні фаталісти..
Та да.
Так и живем.
Ждем, живем.
17 1
Vlada-Maria 06 мая в 18:28
Ответ длясами знаете кто
конечно, что у соседа тоже корова сгорит в ядерном огне :))
уявляю, як буде ковбасити і плющити таких, коли ’не згорить
9 3 1 1
сами знаете кто 06 мая в 18:29
Ответ дляVlada-Maria
уявляю, як буде ковбасити і плющити таких, коли ’не згорить
это если будет кому плющиться :)
6 1
anna_bur 06 мая в 18:30
то Крим, по якому британській шторм шедоу прилітає постійно, вже в паРаші не вважається расією?

клоуни.
що параша, що інший ’мир’
Vlada-Maria 06 мая в 18:30
Ответ длясами знаете кто
это если будет кому плющиться :)
це точно.... але зараз, схоже, про це не думають, зараз головне - ’чтоб у вас, как у нас’
6 2 1
Vlada-Maria 06 мая в 18:32
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
И мост
там вже по суші докінчують прокладати залізницю, тестові ешелони пускають, а наші тільки фоточки її постять і моніторять
JulliK_ 06 мая в 18:38
Ответ дляLudaSHS
Хоть бы правда было , что вчера Атакамс поразили крымские искандеры, что юг обстеливали.
Хоть бы установки тю тю
Где можно почитать? Хоть бы!
Юся шопоголик 06 мая в 18:39
Ответ для Кошкина мать
Сьогодні рфія в ударі
У них сегодня истерика какая-то
Пишут что начинают учения по применению тактического ядерного оружия
5 3
LudaSHS 06 мая в 18:39
Ответ дляJulliK_
Где можно почитать? Хоть бы!
1 1
LudaSHS 06 мая в 18:40
Ответ дляJulliK_
Где можно почитать? Хоть бы!
LyudaT 06 мая в 18:42
Може то вони натякають, що вдарять по посольству Британії в москві? чи по кафе Барнслі в Горлівці було таке кафе...
9 2
Piracanta 06 мая в 18:44
Ответ дляVlada-Maria
вас це зараз найбільше хвилює?
Нас все хвилює. Вас же хвилює те, що в Україні робиться?
Vlada-Maria 06 мая в 18:47
Ответ дляPiracanta
Нас все хвилює. Вас же хвилює те, що в Україні робиться?
звичайно, бо, на жаль, маю подібних сусідів на вулиці. А як відомо. краще з мудрим загубити, аніж з дурним знайти
kissaniya 06 мая в 18:49
Ответ для Кошкина мать
Шольц не продуманий, а сцикун і як і Дуда. Тільки Дуда дуже близько до України і йому трохи страшніше
Та Шольц на зарплате 100%. Там так тесно бизнес с рашей завязан по всей Германии. Он ничего делать для Украины не будет
3 1
LudaSHS 06 мая в 18:53
Снова в эфир достали это притрушенное с его
ядреным пеплом.
А когда Си побывал в Москве- пепел убрали быстро с эфиров и блогерам запрет дали на эти меседжи.
3 2 2
Filomena 06 мая в 19:04
Ответ дляLudaSHS
У Левина очередной пост, и риторика, он верит что войска запада тут будут.
https://www.facebook.com/share/p/X9WsUsfbNTp4aoik/...

Встречала еще посты похожего плана.
Но опять таки, та же тактика - варить медленно🤷‍♀️
У Макрона Олімпіада. Вони вже пів Парижу перегородили. Бояться терактів.
Не буде він рипатися. Це так трьоп. Краще б зброї дав.
6 1
Шпильkа 06 мая в 19:06
ще одна коричнева лінія. а нє, дві навіть
5 1
frumoasa17 06 мая в 19:20
Ответ дляkissaniya
Та Шольц на зарплате 100%. Там так тесно бизнес с рашей завязан по всей Германии. Он ничего делать для Украины не будет
І Австрія теж на орках зав´язана. Один мені прямим текстом заявив, коли дізнався, що я народилася в Україні. Що як дістала війна, коли вона закінчиться будь-яким результатом, що через вас втрачають гроші
6 3 1
frumoasa17 06 мая в 19:28
Ответ дляLudaSHS
Хорошо б
И надеюсь Искандеры пусковые таки правда
Якщо правда, то це трохи позитиву, але їх всього було не менше 150 штук пускових
Стефка 06 мая в 19:26
и шо, через переводчик украинской пишите? не ’на’ а ’в’ Украину
Natalie 81 06 мая в 19:37
Ответ дляfrumoasa17
І Австрія теж на орках зав´язана. Один мені прямим текстом заявив, коли дізнався, що я народилася в Україні. Що як дістала війна, коли вона закінчиться будь-яким результатом, що через вас втрачають гроші
Вы не хотите чтобы война закончилась?
4 1
kissaniya 06 мая в 19:39
Ответ дляfrumoasa17
І Австрія теж на орках зав´язана. Один мені прямим текстом заявив, коли дізнався, що я народилася в Україні. Що як дістала війна, коли вона закінчиться будь-яким результатом, що через вас втрачають гроші
С ки одно слово