Російські загарбники розпочали призов на строкову службу молоді на окуп. Терито

‼️ Російські загарбники розпочали призов на строкову службу молоді на тимчасово окупованих територіях Запоріжжя, - ОВА

"Окупанти розпочинають призов на строкову службу молоді з захоплених територій Запорізької області. Наприкінці березня диктатор Путін підписав указ про призов на строкову службу громадян ерефії. Виключень для нових окупованих територій в указі немає", - повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров.

Як зазначається, в середині квітня голова окупаційної "адміністрації" Запорізької області та зрадник України Євген Балицький створив призовні комісії.

"Про свої гучні заяви, що мешканців ТОТ не призиватимуть на службу, щонайменше 5 років, тепер мовчить. Залучення мешканців ТОТ до служби в армії країни-окупанта - це порушення міжнародного законодавства", - наголосив глава Запорізької ОВА.
Tammy21 25 апреля в 16:58
Як же так? Невже раша знов збрехала? Іронія, якщо що.
Дякую за пост. Чудова наочна демонстрація що буде з тими, хто жадає домовитися десь посередині(
31 13 2
lammama 25 апреля в 17:00
Сегодня ехала в маршрутке и зашло два молодых парня возле рынка Троещина с покупками для фронта:рюкзаком,берцами в коробке и еще что-то там купили.Мне их так жалко стало!
34 6 2
nabludatel 25 апреля в 17:02
Вони роблять з наших окупованих територій пустку. Місце для життя лише пенсіонерів. Вони порізали купу підприємств. Деякі просто закрили. Деякі лікарні тепер працюють лише на прийом їх солдат. Нормальні лікарі виїхали. Ліків багатьох немає (бо вони під санкціями).
Тепер призов.
А ще в окупованій частині Запорізької обл гауляйтер балицький своїм розпорядженням заборонив тримати на роботі людей, які не взяли рос паспорти.
20 4 1
Tammy21 25 апреля в 17:06
Ответ дляlammama
Сегодня ехала в маршрутке и зашло два молодых парня возле рынка Троещина с покупками для фронта:рюкзаком,берцами в коробке и еще что-то там купили.Мне их так жалко стало!
Ви можете пояснити, що вас змотивувало написати цей комент конкретно під цією темкою?
22 11 2
alex-3f3c 25 апреля в 17:10
Ответ дляnabludatel
Вони роблять з наших окупованих територій пустку. Місце для життя лише пенсіонерів. Вони порізали купу підприємств. Деякі просто закрили. Деякі лікарні тепер працюють лише на прийом їх солдат. Нормальні лікарі виїхали. Ліків багатьох немає (бо вони під санкціями).
Тепер призов.
А ще в окупованій частині Запорізької обл гауляйтер балицький своїм розпорядженням заборонив тримати на роботі людей, які не взяли рос паспорти.
А от цікаво, цей Балицький? він протягом десятиліть сам себе призначав, чи його люди обирали? якщо його обирали то люди самі собі і своїм дітям обрали майбутнє, Балицький був з усіма чесний, він ніколи не приховував що Запоріжжя буде районами вступати в руський мир, херово що влада крізь пальці на це дивилась, але люди були щасливі від цього, тому і голосували
7 3 1
Seehund 25 апреля в 17:10
Это очень печально.
Above 25 апреля в 17:17
Ответ дляnabludatel
Вони роблять з наших окупованих територій пустку. Місце для життя лише пенсіонерів. Вони порізали купу підприємств. Деякі просто закрили. Деякі лікарні тепер працюють лише на прийом їх солдат. Нормальні лікарі виїхали. Ліків багатьох немає (бо вони під санкціями).
Тепер призов.
А ще в окупованій частині Запорізької обл гауляйтер балицький своїм розпорядженням заборонив тримати на роботі людей, які не взяли рос паспорти.
Значить пустка на окупованих територіях, для чогось їм потрібна, адже пенсіонери не вічні, вони рано чи пізно підуть на вічний спокій. Можливо вони будуть там щось добувати, та продавати країнам, які підтримують їх дії.
vihola 25 апреля в 17:22
Ответ дляEverywhere
Значить пустка на окупованих територіях, для чогось їм потрібна, адже пенсіонери не вічні, вони рано чи пізно підуть на вічний спокій. Можливо вони будуть там щось добувати, та продавати країнам, які підтримують їх дії.
Вони заселяють туди своє сміття, як в ордло і Маріуполь. Нафіга їм там шось добувати, в них нафти і газу без міри, а мозгів нема.
Будуть там утримувати свою голоту на дотаціях, сикати на бояру, головне, помітити, що то їхнє і українців покарати за непокору.
Above 25 апреля в 17:24
Ответ для vihola
Вони заселяють туди своє сміття, як в ордло і Маріуполь. Нафіга їм там шось добувати, в них нафти і газу без міри, а мозгів нема.
Будуть там утримувати свою голоту на дотаціях, сикати на бояру, головне, помітити, що то їхнє і українців покарати за непокору.
А в них на болотах що не так?
Чому на своїй території своїх дебілів не селити?
чаревна 25 апреля в 17:26
Жизненный пример, для тех, кто не определился на чьей стороне воевать. За Украину или против своих....или за вас его сделают кацапы
13 7
завитушка 25 апреля в 17:26
Ответ дляEverywhere
Значить пустка на окупованих територіях, для чогось їм потрібна, адже пенсіонери не вічні, вони рано чи пізно підуть на вічний спокій. Можливо вони будуть там щось добувати, та продавати країнам, які підтримують їх дії.
Пустка для того щоб українці не кучкувалися і не влаштовували протестні рухи і партизанщину. Частину вбити, частину вивезти, частину посадити, іншій частині створити нестерпні умови життя і вуаля, в квартирки біля моря і на родючі чорноземи вже заселяються буряти, русня та інша голота з усть-пиздюйськів.
vihola 25 апреля в 17:26
Ответ дляEverywhere
А в них на болотах що не так?
Чому на своїй території своїх дебілів не селити?
Треба дебілами засрати якнайбільше територій, щоб вони потім волали, ми всігда тут жілі, єнта русскій горад.
Above 25 апреля в 17:28
Ответ для vihola
Треба дебілами засрати якнайбільше територій, щоб вони потім волали, ми всігда тут жілі, єнта русскій горад.
На параші вони в себе тварюки жили, а не на українських територіях.
vikohka 25 апреля в 17:28
Ответ длячаревна
Жизненный пример, для тех, кто не определился на чьей стороне воевать. За Украину или против своих....или за вас его сделают кацапы
чаревна 25 апреля в 17:28
Ответ длязавитушка
Пустка для того щоб українці не кучкувалися і не влаштовували протестні рухи і партизанщину. Частину вбити, частину вивезти, частину посадити, іншій частині створити нестерпні умови життя і вуаля, в квартирки біля моря і на родючі чорноземи вже заселяються буряти, русня та інша голота з усть-пиздюйськів.
Давно они на каком то направление гнали наших и шли за их спинами....
4 1
Yuliya82 25 апреля в 17:31
Удалено администрацией...
-Ludmila- 25 апреля в 17:44
Так срочная служба или мобилизация?
Разница как бы существенная
7 3 1 1
RaminaSonne 25 апреля в 18:15
Ответ для-Ludmila-
Так срочная служба или мобилизация?
Разница как бы существенная
Строкова, для тих, хто має громадянство рф.
1 1
автор Dumky 25 апреля в 18:49
Ответ дляTammy21
Як же так? Невже раша знов збрехала? Іронія, якщо що.
Дякую за пост. Чудова наочна демонстрація що буде з тими, хто жадає домовитися десь посередині(
Так. Думають, що минеться і «какая разніца»
Ирина_Б_ 25 апреля в 19:46
не правда это , где указ?)
Tammy21 25 апреля в 19:56
Ответ для-Ludmila-
Так срочная служба или мобилизация?
Разница как бы существенная
Ви доросла людина? Якщо так, то як вам вдалося?
L-i-s-a-92af 26 апреля в 00:11
Ответ дляTammy21
Як же так? Невже раша знов збрехала? Іронія, якщо що.
Дякую за пост. Чудова наочна демонстрація що буде з тими, хто жадає домовитися десь посередині(
Де там вся свора свідків ’нормального життя в окупації’? Ирина_Б точно писала,що нікого в армію в окупації не призивають
L-i-s-a-92af 26 апреля в 00:15
Ответ дляlammama
Сегодня ехала в маршрутке и зашло два молодых парня возле рынка Троещина с покупками для фронта:рюкзаком,берцами в коробке и еще что-то там купили.Мне их так жалко стало!
Щось дуже ви поспішаєте їх оплакувати.
Будемо молитися,щоб повернулися додому живими і здоровими.
L-i-s-a-92af 26 апреля в 00:16
Ответ длячаревна
Жизненный пример, для тех, кто не определился на чьей стороне воевать. За Украину или против своих....или за вас его сделают кацапы
L-i-s-a-92af 26 апреля в 00:17
Ответ дляИрина_Б_
не правда это , где указ?)
Вам ’божья роса’?
Tammy21 26 апреля в 00:49
Ответ дляL-i-s-a-92af
Де там вся свора свідків ’нормального життя в окупації’? Ирина_Б точно писала,що нікого в армію в окупації не призивають
Мені завжди здавалося, що то кацапня строче чи от вкрай недалекі люди. Все ж вже було у Донецьку, Луганську. Як цього можна не бачити?
4 1
lammama 26 апреля в 06:15
Ответ дляL-i-s-a-92af
Щось дуже ви поспішаєте їх оплакувати.
Будемо молитися,щоб повернулися додому живими і здоровими.
А где я оплакивала?Не сочиняйте.
Ирина_Б_ 26 апреля в 07:30
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вам ’божья роса’?
на заборе тоже написано, так где указ, хотя б номер и дата?
vikohka 26 апреля в 12:36
Ответ дляИрина_Б_
на заборе тоже написано, так где указ, хотя б номер и дата?
вы любитe морскиe прогулки?
2 1
Ирина_Б_ 26 апреля в 14:49
Ответ дляvikohka
вы любитe морскиe прогулки?
к вам не присоединюсь и не уговаривайте