06 мая в 17:31

❗️рф офіційно погрожує Великій Британії ударами по їх військових обʼєктах

❗️рф офіційно погрожує Великій Британії ударами по їх військових обʼєктах, - про це було заявлено послу країни

Причиною таких погроз стала буцімто відповідь окупантів «на удари Києва по рф із застосуванням британської зброї».

Також до МЗС рф був запрошений посол Франції. Після чого у зовнішньополітичному відомстві повідомили, що Франція не направляла війська на Україну
показать весь текст
Aksinia 111 06 мая в 19:39
Ответ дляFilomena
Вони скидаю півторатонні бомби на села.
Готують трьохтонні.
Навіть не знаю яка різниця під якою лежати.
То європейцям страшно, у нас вже одні фаталісти..
Вот мне тоже интересно , скинула русня 1500 авиа бомбу, всю улицу снесли и ? Жуткий ракетный удар по Одессе ! Харьков , центр города ! Почему мы не собираем оон и не рассказываем как пидорасня уничтожает мирные сёла на города ? Это уже считается нормально ? Это не повод пугать рашку ? Уже никто не кричит , как месяц назад Зеля, Кулеба, Терехов , дайте пво Харькову !
Рашка испугалась F16, стала бесноваться и всех пугать, весь мир молчит !
Шо происходит ?
20 1 1
МАМА НИКИТКИ-2 06 мая в 19:43
Ответ для Кошкина мать
На території України і за її межами
За межами це скоріше за все Крим, Херсон, Запоріжжя. В деменційного діда то ж територія кацапії,
Навряд чи вони відкрито підуть проти НАТО. Теракти, боти, протести, замовні вбивства - це найбільше, що вони будуть робити в Європі.
Я б ще замислилась, якби погрози в напрямок країн Балтії звучали. Но не в напрямку Британії.
Но лаптєногіє хавають це гімно з лопат, ще й добавку просять.
Чехії відізвали вже посла. Побачим чим все це закінчиться.
Щодо Німеччини. Чекаємо, чим закінчиться злитий в соцмережі, багатогодинні розговори військових високопосадовців. Всім же ясно, що то справа рук кацапів. Їх програма мінімум щас це Швейцарія. Конче потрібно перешкодити проведенню цього саміту.
Filomena 06 мая в 19:44
Ответ дляAksinia 111
Вот мне тоже интересно , скинула русня 1500 авиа бомбу, всю улицу снесли и ? Жуткий ракетный удар по Одессе ! Харьков , центр города ! Почему мы не собираем оон и не рассказываем как пидорасня уничтожает мирные сёла на города ? Это уже считается нормально ? Это не повод пугать рашку ? Уже никто не кричит , как месяц назад Зеля, Кулеба, Терехов , дайте пво Харькову !
Рашка испугалась F16, стала бесноваться и всех пугать, весь мир молчит !
Шо происходит ?
Можете подивитися головну сторінку.
Газа там є. України не має.
Чому у нас не має якогось руху там з новинами і хештегами: #оон імпотент?
5 1
МАМА НИКИТКИ-2 06 мая в 19:45
Ответ для Кошкина мать
Вони багато чого обговорюють і ф16 тоже, а толку?
Так, от давайте чесно. Де ви щас пропонуєте в Україні базувати ті літакі?
І скільки годин вони будуть цілі?
МАМА НИКИТКИ-2 06 мая в 19:46
Ответ дляdiana32
Он суетится , вертит задом исключительно перед своими избирателями
Перед ким? Макрон вже не має право балотуватись. Йому вже на рейтинг пофіг.
1 1
МАМА НИКИТКИ-2 06 мая в 19:53
Ответ для Кошкина мать
Може на 9 травня міст бахнуть☺️
Треба було вчора мост бахнути. Поки кацапи разговлялись бояришником.
А так… дуже багато інформаційного шуму. Там все що можна з ПВО вже завезли для прикриття.
Я б паромну переправу гатила і залізничні колії новопрокладені. Там можна і меньшими ракетами, не атакамсами чи шторм шедон. Поки очухаються і мости зненацька. Особливо залізнодорожній .
6 4
МАМА НИКИТКИ-2 06 мая в 19:55
Ответ дляLudaSHS
Снова в эфир достали это притрушенное с его
ядреным пеплом.
А когда Си побывал в Москве- пепел убрали быстро с эфиров и блогерам запрет дали на эти меседжи.
Завтра інавгурація. Сі в Європі. Поїде чи ні? Офіційно визнав і привітав. А чи особисто поїде?
Peres Lal 06 мая в 20:09
Макрон уже заявил, что Франция не воюет с рашкой )
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
За межами це скоріше за все Крим, Херсон, Запоріжжя. В деменційного діда то ж територія кацапії,
Навряд чи вони відкрито підуть проти НАТО. Теракти, боти, протести, замовні вбивства - це найбільше, що вони будуть робити в Європі.
Я б ще замислилась, якби погрози в напрямок країн Балтії звучали. Но не в напрямку Британії.
Но лаптєногіє хавають це гімно з лопат, ще й добавку просять.
Чехії відізвали вже посла. Побачим чим все це закінчиться.
Щодо Німеччини. Чекаємо, чим закінчиться злитий в соцмережі, багатогодинні розговори військових високопосадовців. Всім же ясно, що то справа рук кацапів. Їх програма мінімум щас це Швейцарія. Конче потрібно перешкодити проведенню цього саміту.
На данный момент рашка отвлекает всех проплаченнвм антисемитизмом
Olga Zelenyak 06 мая в 20:21
Ответ дляPeres Lal
Макрон уже заявил, что Франция не воюет с рашкой )
А она воевала?)
6 2
МАМА НИКИТКИ-2 06 мая в 20:27
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
На данный момент рашка отвлекает всех проплаченнвм антисемитизмом
Навряд чи студенти Лігі плюща такі нужденні, що потребують кацапські гроші.
Палестина ( ну як Палестина, хамаз)дуже давно веде інформаційну політику по всіх напрямках.
Є навіть документалка яка в 14 чи 15 році виграла Оскар.
Суть фільма в тому, що пара починає займатись сексом. Їм завадила повітряна тривога. І 30 хв фільму крутиться навколо того, що Ізраїль заважає нормально жити, навіть займатися сексом.
На хвилиночку, Палестина це глибоко мусульманська країна.
4 2
vidivan 06 мая в 20:28
Ответ дляPeres Lal
Макрон уже заявил, что Франция не воюет с рашкой )
мда.... вже і французів прикрутили....
Peres Lal 06 мая в 20:30
Ответ дляOlga Zelenyak
А она воевала?)
Макрон грозился свои войска в Украину отправить, вчера даже писали, что тайком у нас в районе Краматорска уже воюют более 100 франзузов. Правда, не уточнили, это добровольцы или солдаты французской армии. Как-то высказывания властьимущих меняются очень быстро, и частенько противоположно.
Pole 06 мая в 20:31
Ответ дляLudaSHS
Дуда тоже ядерную пиписку кремлю и лукашенко показывает, пострыбует, хоть ее нет пока, но угрожает американской и просит ее.
О, може і нам попросити, нєнуашо?!
Pole 06 мая в 20:32
Ответ дляAlianna88
Передаю вітання тим хто вивіз штани за кордон, в надії шо все закінчиться на їх батьківщині
У них тепер ’новиє родіни’, тому так, є вірогідність, що саме там і закінчиться)
Olga Zelenyak 06 мая в 20:34
Ответ дляPeres Lal
Макрон грозился свои войска в Украину отправить, вчера даже писали, что тайком у нас в районе Краматорска уже воюют более 100 франзузов. Правда, не уточнили, это добровольцы или солдаты французской армии. Как-то высказывания властьимущих меняются очень быстро, и частенько противоположно.
Если россиян почитать, так они уже третий год убивают французов и американцев, поляк и прочих. Отправит - это в будущем времени и при определенные условиях. Они же никогда ничего четко не обещают. Всегда может быть, но это не точно. Поэтому таки да, Франция не воюет с рашей.
МАМА НИКИТКИ-2 06 мая в 20:34
Ответ дляPeres Lal
Макрон уже заявил, что Франция не воюет с рашкой )
https://www.google.com/search?q=%D1%84%D1%80%D0%B0...
Виключно кацапськиі ЗМІ. І жодного франкомовного. Як цікаво 🤔
https://www.google.com/search?q=La%2BFrance%2Bn%27...
2 1
Olga Zelenyak 06 мая в 20:37
Просто интересно, как буде выглядеть приготовление к ядерному удару по Лондону. МИД рф пришлет десяток эвакуационных самолетов, которым должны будут вывезти жен, любовниц и майно чиновников?
Или хер с ними, танцевать так с музыкой?
11 5
Pole 06 мая в 20:38
Ответ дляLudaSHS
Проснулся
’Медведев о отправке войск НАТО в Украину:

«Отправка своих войск на территорию Украины повлечет прямое вступление их стран в войну, на которое нам придется отвечать «..» Наступит мировая катастрофа».

Да вы что? Катастрофа?
Водка закончітся(((
Pole 06 мая в 20:39
Ответ для Кошкина мать
Сьогодні рфія в ударі
Це в них передінаугураційний мандраж))
МАМА НИКИТКИ-2 06 мая в 20:40
Зато є нова причина повномасштабного вторгнення.
Теж саме, як і десять років тому. Бамбас Дамбілі.
Демілітаризація, денацифікація і інші «Де» мабуть лаптєногі більше не жруть.
3 1
OneTimeUser 06 мая в 21:05
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
https://www.google.com/search?q=%D1%84%D1%80%D0%B0...
Виключно кацапськиі ЗМІ. І жодного франкомовного. Як цікаво 🤔
https://www.google.com/search?q=La%2BFrance%2Bn%27...
Погано розумію французьку на слух. Але ніби Макрон там казав, що без безпеки для України немає безпеки для Європи. Ну тобто не прям таки відмазувався.
Але може хтось краще розуміє, щоб перекласти.
Be_me 06 мая в 21:43
Ответ дляMoon shine
сьогодні вже родичка дзвонила мені з Англії стосовно цього. там реально цього бояться. гроші грошима,але....
Якщо чесно,мене вони так дивують, ці перелякані в ЄС. Знаю вже кількох, хто з Польщі тікає в Іспанію, інші-з Британії в Аргентину переїздять. І тут такі ми, на 3-му році повномасштабки киваємо співчутливо їм в трубку і ще маємо заспокоювати. Сюр.
4 1
Lena24101987 06 мая в 22:37
Ответ дляBe_me
Якщо чесно,мене вони так дивують, ці перелякані в ЄС. Знаю вже кількох, хто з Польщі тікає в Іспанію, інші-з Британії в Аргентину переїздять. І тут такі ми, на 3-му році повномасштабки киваємо співчутливо їм в трубку і ще маємо заспокоювати. Сюр.
Це як моя подружка в Польщі зашевелилася)
Все питає чи тримаємося ми І ЯКІ В НАС ШАНСИ)))
Чи є порох іще? Вже відкрито жалкує, що далі не виїхала )))
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Навряд чи студенти Лігі плюща такі нужденні, що потребують кацапські гроші.
Палестина ( ну як Палестина, хамаз)дуже давно веде інформаційну політику по всіх напрямках.
Є навіть документалка яка в 14 чи 15 році виграла Оскар.
Суть фільма в тому, що пара починає займатись сексом. Їм завадила повітряна тривога. І 30 хв фільму крутиться навколо того, що Ізраїль заважає нормально жити, навіть займатися сексом.
На хвилиночку, Палестина це глибоко мусульманська країна.
Информационную войну хамаз однозначно выиграл.
До сих пор помню коментарий в инте под рилз, где с болот пишут: Боже, я до сих пор спать не могу после того, как увидела девочку из палестины с простреленной головой, у нее хлещет кровь, а она просит помощи.Бедный ребенок.!!!
У меня,аж глазки в кучку сложились.
Прострелленая голова, хлещет кровь...и тут я понимаю, что у меня какое-то странное медицинское образование))))))которое не позволяет мне , жаде представить, подобную вероятность)))