06 мая в 17:31

❗️рф офіційно погрожує Великій Британії ударами по їх військових обʼєктах

❗️рф офіційно погрожує Великій Британії ударами по їх військових обʼєктах, - про це було заявлено послу країни

Причиною таких погроз стала буцімто відповідь окупантів «на удари Києва по рф із застосуванням британської зброї».

Також до МЗС рф був запрошений посол Франції. Після чого у зовнішньополітичному відомстві повідомили, що Франція не направляла війська на Україну
показать весь текст
автор Кошкина мать 06 мая в 17:52
Ответ дляLudaSHS
Мир сам взрастил гидру, вторая поднимает голову и ядерка у мусульман ох будет, уже не просто пиписька, и сверху на все смотрит Китай
Сніжний ком, росії все сходило з рук, і ядерка теж зійде.
Фіг з тою Польшою, аби інших не чіпали)
І я думаю Дуда це розуміє, якби знав, що буде НАТО захищати, то ракети транзитом в Польщу не літали, а збивали їх би ще біля свого кордону, а так страшно
8 3 1 1
LudaSHS 06 мая в 17:52
Ответ для Кошкина мать
А могли б вже давно поставити росію на місце, тільки б давали нормально зброю і скільки б життів зберегли
Уход от эскалации. Типа играли в игры.
А это Приводит к усилению вероятности большего шухера.
LudaSHS 06 мая в 17:53
Ответ дляPiracanta
Не кричит, а попискивает.
Или так, пись-среньк.
С лозунгом ’ я тут как двину’ . А сам думает, русские купятся или еще добавить
LudaSHS 06 мая в 17:54
Ответ для Кошкина мать
Сніжний ком, росії все сходило з рук, і ядерка теж зійде.
Фіг з тою Польшою, аби інших не чіпали)
І я думаю Дуда це розуміє, якби знав, що буде НАТО захищати, то ракети транзитом в Польщу не літали, а збивали їх би ще біля свого кордону, а так страшно
Там они обсуждают про защиту зонтиком пво части запада Украины с Польши
автор Кошкина мать 06 мая в 17:54
Ответ дляLudaSHS
Там они обсуждают про защиту зонтиком пво части запада Украины с Польши
Вони багато чого обговорюють і ф16 тоже, а толку?
Piracanta 06 мая в 17:54
Ответ дляLudaSHS
Или так, пись-среньк.
С лозунгом ’ я тут как двину’ . А сам думает, русские купятся или еще добавить
По типу, пацан сказал - пацан сделал, а не сделал, ещё раз сказал
11 4
diana32 06 мая в 17:55
Ответ дляLudaSHS
Или так, пись-среньк.
С лозунгом ’ я тут как двину’ . А сам думает, русские купятся или еще добавить
Он суетится , вертит задом исключительно перед своими избирателями
2 1 1
LudaSHS 06 мая в 17:55
Ответ для Кошкина мать
Вони багато чого обговорюють і ф16 тоже, а толку?
Ф16 реально наши учатся.
Просто затянули в игре ’ варить лягушку медленно’
5 2 1
LudaSHS 06 мая в 17:57
Хоть бы правда было , что вчера Атакамс поразили крымские искандеры, что юг обстеливали.
Хоть бы установки тю тю
12 1
автор Кошкина мать 06 мая в 17:59
Ответ дляLudaSHS
Ф16 реально наши учатся.
Просто затянули в игре ’ варить лягушку медленно’
Головне, щоб поки варять ту жабу, не справдилось ’ *бала жаба гадюку’
2 1 1 1
LudaSHS 06 мая в 17:59
А почитайте что Стивен Брайен как бы сказал Азии тайм, в Москов таймс печатали
Ну это екс натовский
LudaSHS 06 мая в 18:00
Ответ для Кошкина мать
Головне, щоб поки варять ту жабу, не справдилось ’ *бала жаба гадюку’
Ее надо было сварить, пока жабы с ирана и кореи не попрыгали на помощь.
Упустили момент
Vlada-Maria 06 мая в 18:01
Ответ дляAlianna88
Передаю вітання тим хто вивіз штани за кордон, в надії шо все закінчиться на їх батьківщині
вас це зараз найбільше хвилює?
7 7 1
LudaSHS 06 мая в 18:02
Проснулся
’Медведев о отправке войск НАТО в Украину:

«Отправка своих войск на территорию Украины повлечет прямое вступление их стран в войну, на которое нам придется отвечать «..» Наступит мировая катастрофа».

Да вы что? Катастрофа?
Vlada-Maria 06 мая в 18:02
Ответ для Кошкина мать
Може і польські, дід старий, маразматичний і з ядерною зброєю, йому вже немає чого боятися от і робить шо хоче ( і що дозволяють)
останнє - точніше
JulliK_ 06 мая в 18:04
Ответ дляLudaSHS
макрон занят торговлей с асисяем, в перерывах кричит о введении войск в Одессу.
Больше ему ’спасибо’ мягко говоря что кричит про Одессу, от этого сразу веселее стало жить
6 1 1 1
автор Кошкина мать 06 мая в 18:08
Сьогодні рфія в ударі
19 2
Vlada-Maria 06 мая в 18:08
Ответ для Кошкина мать
Вони багато чого обговорюють і ф16 тоже, а толку?
А що їм лишається робити?
2 роки повномасштабної, а
’Ігнат пояснив, чому Україна не поспішає з отриманням літаків F-16’https://www.unian.ua/weapons/u-povitryanih-silah-p...
І лендліз, виявляється, не запрацював не з вини союзників
25 січня 2023 14:32
Лендліз запрацює, щойно виникне потреба – Єрмак
https://forbes.ua/news/lend-liz-zapratsyue-yak-til...(%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B4%2D%D0%BB%D1%96%D0%B7%2C,%D0%B4%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D1%83%C2%BB%2C%20%E2%80%93%20%D0%BD%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%B8%D0%B2%20%D0%84%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BA.
8 2 2 1
LudaSHS 06 мая в 18:10
У Левина очередной пост, и риторика, он верит что войска запада тут будут.
https://www.facebook.com/share/p/X9WsUsfbNTp4aoik/...

Встречала еще посты похожего плана.
Но опять таки, та же тактика - варить медленно🤷‍♀️
7 2
Я сразу куплю поп корн и пиво и буду внимательно смотреть))))
LudaSHS 06 мая в 18:11
Ответ для Кошкина мать
Сьогодні рфія в ударі
Как будто сегодня узнали
Как будто по военке Шторм Шадоу английский не лупит уже с год.
9 4
Filomena 06 мая в 18:11
Що це у них голос прорізався?
Землю під ногами відчули?
LudaSHS 06 мая в 18:12
Ответ дляVlada-Maria
А що їм лишається робити?
2 роки повномасштабної, а
’Ігнат пояснив, чому Україна не поспішає з отриманням літаків F-16’https://www.unian.ua/weapons/u-povitryanih-silah-p...
І лендліз, виявляється, не запрацював не з вини союзників
25 січня 2023 14:32
Лендліз запрацює, щойно виникне потреба – Єрмак
https://forbes.ua/news/lend-liz-zapratsyue-yak-til...(%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B4%2D%D0%BB%D1%96%D0%B7%2C,%D0%B4%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D1%83%C2%BB%2C%20%E2%80%93%20%D0%BD%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%B8%D0%B2%20%D0%84%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BA.
Так писали, что наши выбрали PDA и Usai. Я не знаю лизинг был бы дополнительно к тем бесплатным или замена, но выбрали они те программы, и по ним 2 года все шло, по спискам, дозированно
3 3
автор Кошкина мать 06 мая в 18:13
Ответ дляFilomena
Що це у них голос прорізався?
Землю під ногами відчули?
Може путін Кагором на Пасху перебрав)
Ирина_Б_ 06 мая в 18:14
ага , только на территории Украины!
1 1
Fearless Fairy 06 мая в 18:15
Ответ дляVlada-Maria
А що їм лишається робити?
2 роки повномасштабної, а
’Ігнат пояснив, чому Україна не поспішає з отриманням літаків F-16’https://www.unian.ua/weapons/u-povitryanih-silah-p...
І лендліз, виявляється, не запрацював не з вини союзників
25 січня 2023 14:32
Лендліз запрацює, щойно виникне потреба – Єрмак
https://forbes.ua/news/lend-liz-zapratsyue-yak-til...(%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B4%2D%D0%BB%D1%96%D0%B7%2C,%D0%B4%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D1%83%C2%BB%2C%20%E2%80%93%20%D0%BD%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%B8%D0%B2%20%D0%84%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BA.
Удалено администрацией...
Filomena 06 мая в 18:15
Ответ для Кошкина мать
Може путін Кагором на Пасху перебрав)
Видно образилось ботоксне

🇪🇺Глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель висловився проти участі представників Євросоюзу на церемонії ’інавгурації’ диктатора путіна, яка передбачається після його так званих ’перевиборів’.

Ця позиція обговорюється серед країн-членів ЄС, а фінальне рішення щодо форми відповіді ще не ухвалене.

За словами речника зовнішньополітичної служби ЄС Стано, Євросоюз прагне до забезпечення скоординованого підходу у своїй зовнішній політиці, що стосується таких моментів.
10 2
Ответ дляLudaSHS
Хоть бы правда было , что вчера Атакамс поразили крымские искандеры, что юг обстеливали.
Хоть бы установки тю тю
Они бы ещё Бастионы мнесли,что бы Одесса хоть денёк передохнула
LudaSHS 06 мая в 18:15
Ответ дляFilomena
Що це у них голос прорізався?
Землю під ногами відчули?
Типа ядерку достанут? Тяо? Очередные красные линии?
2 1 1
Vlada-Maria 06 мая в 18:15
Ответ дляLudaSHS
Так писали, что наши выбрали PDA и Usai. Я не знаю лизинг был бы дополнительно к тем бесплатным или замена, но выбрали они те программы, и по ним 2 года все шло, по спискам, дозированно
та я про інше, про сам факт перекручування і перекладання з хворої голови на здорову. А якщо ще доплюсувати все. що зараз твориться за спинами воюючих, то виникає логічне запитання ’хто найактивніше пропагує перед союзниками повільне варіння жаби?’ І хто, власне. та ’лягушка’?