Изменено 07 мая в 06:40

Чергова смерть в ТЦК. Як захистити своїх рідних?

Повідомляють, що помер військовозобовʼязаний у ТЦК Кривого Рогу: родичі кажуть, що його могли побити

За інформацією від рідних, днями чоловік потрапив до Саксаганського ТЦК, де проходив ВЛК та готувався на відправку до навчального центру.

Ввечері 5 травня до ТЦК приїхала мати Артема, віддала документи та мала зняти в банкоматі готівку для придбання екіпірування своєму синові, але вже за деякий час жінці повідомили про смерть чоловіка.

За словами родичів загиблого, у ТЦК їм повідомили, що причина смерті – епілептичний напад. Проте донька, дружина та матір Артема в цю версію не вірять. Наразі деталі ситуації з´ясовуються.
показать весь текст
НичеНипанимаю 07 мая в 06:55
Ответ дляНе пью, не курю
Ото ви гонітє....сподіваюсь ви грошики заробляєте
Ні, сподіваюсь що ті хто до цього причастен, взнають дуже скоро, що так робити не можна
Не пью, не курю 07 мая в 06:56
Ответ дляСуцільна зрада
А ваш вже там? Чи за кордоном? Зазвичай таке пишуть ті, хто виїхав.
Удалено администрацией...
Папина дочка 07 мая в 06:56
Ответ дляНе пью, не курю
Удалено администрацией...
Цікаво, що не так написала автор?
20 4
УраганнаЯ 07 мая в 06:57
Ответ дляНе пью, не курю
А вони туди до війни ходили?
Ну так, тцк-ники зараз прямо білі і пухнасті. І люди в тцк помирають від того що ці ’ангелочки’ тцк-ники такі милі з ними.
30 2
Летала_НаМетле 07 мая в 06:57
Ответ дляНе пью, не курю
Удалено администрацией...
У вас тут все троли,боти и матрешки
21 1
Белоснежко 07 мая в 06:57
Ответ дляСуцільна зрада
Удалено администрацией...
Я вон написала пост №5 в этой теме про ТЦК
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3532587
Так уже рука-лицо наставили(
Кто все эти люди, которые считают что это нормально с мужчинами, как со скотом обращаться?
32 3 1
НичеНипанимаю 07 мая в 06:57
Ответ дляНе пью, не курю
Удалено администрацией...
Сподіваюсь ви на зарплаті
17 4
Не пью, не курю 07 мая в 06:57
Ответ дляУраганнаЯ
Ну так, тцк-ники зараз прямо білі і пухнасті. І люди в тцк помирають від того що ці ’ангелочки’ тцк-ники такі милі з ними.
Не милі і не пушисті і бабла гребують лопатами від ухилянтів....просто до чого тут ці теми
22 3
УраганнаЯ 07 мая в 06:58
Ответ дляПапина дочка
Цікаво, що не так написала автор?
так пишуть тільки прихильниці зеленого лайна.
24 4 1
Оч@ров@Шк@ 07 мая в 06:58
Оскільки я колись працювала в військоматі, то знаю які тварини там працюють. Це не люди, це тварини. Підкреслюю. Побили навряд, але могли психологічно довести до такого стресу, що може й стало погано людині і ніхто не допоміг.
В нас принижували тих, хто призивався, а тих хто мав причину не йти до арміі, проходили круги аду. Можете забанити , але я сказала правду.
Не пью, не курю 07 мая в 06:58
Ответ дляЛетала_НаМетле
У вас тут все троли,боти и матрешки
Особливо кацап₴ькомовні 😂😂😂
28 1 1
Не пью, не курю 07 мая в 06:58
Ответ дляНичеНипанимаю
Сподіваюсь ви на зарплаті
Дай Бог вам таку зарплату
Не пью, не курю 07 мая в 06:59
Ответ дляУраганнаЯ
так пишуть тільки прихильниці зеленого лайна.
Ніколи за зе не голосувала і вважаю його клоуном
Суцільна зрада 07 мая в 07:02
Ответ дляНе пью, не курю
Удалено администрацией...
І в мене брат там, щоб ви мали змогу писати, і розказував багато чого і про планування і про командирів і взагалі про обстановку Знаєте який головний посил його: це все вже обговорено і договорено в омані і наші життя того не варті.
22 11 4
Мона Лиза 07 мая в 07:00
почему все так боятся тюрьмы , во первых нет оснований это не убийство сесть в тюрьму - лучше чем умереть , да там плохо но на поле под ракетами еще хуже в 100 раз ,у меня муж был в тюрьме (наркотики ст 229 пункт 6 ) дали 5 сидел год , так было за что а тут ни за что посадят на 8 лет , не смешите , на дураков расчитано Вчера смотрела адаптацмю наших военных без рук без ног _ это кошмар хуже не куда калеки который хотят жить нормально и себе внушают что это так
33 9 5
Воленс-неволенс 07 мая в 07:00
Ответ дляСуцільна зрада
А ваш вже там? Чи за кордоном? Зазвичай таке пишуть ті, хто виїхав.
Это манька.
Она зас@рает все темы вбросами. Ну, типа такие технологии у них в методичках - не давать развиваться любой неудобной теме.
Их просто надо игнорировать, не отвечать
33 4
УраганнаЯ 07 мая в 07:00
Ответ дляНе пью, не курю
Не милі і не пушисті і бабла гребують лопатами від ухилянтів....просто до чого тут ці теми
А чим вам не подобається тема? Тут мають право писати всі і все. Не подобається тема проходите повз. В чому проблема?
20 1
Не пью, не курю 07 мая в 07:01
Ответ дляУраганнаЯ
А чим вам не подобається тема? Тут мають право писати всі і все. Не подобається тема проходите повз. В чому проблема?
Гарного дня
12 1
АфродитаПетровна 07 мая в 07:03
Ответ дляСуцільна зрада
Удалено администрацией...
Працюю у військовій частині
Такого не чула. Документи через мене проходять, плітки теж)
22 3 2
Творю чудеса 07 мая в 07:03
Я, от, минулого тижня їхала і дорогою побачила, як впав молодий чоловік. Не п´яний. Просто посеред тротуару. Далі швидка приїхала, почали рятувати - не знаю, чим закінчилось. Я до того, що люди в різних місцях помирають. І в різному віці. І часом неочікувано геть.
Ну, тут звісно, сама новина написана вже з певним посилом)) Особливо потішило про гроші на екіпірування, якого наразі по три-чотири комплекти в кожного. Знаю, бо мій чоловік на позиціях ще з початку війни.
36 8 3
как тебе такое илон маск 07 мая в 07:03
Ответ дляЛеннон_Жив!
А який сенс був його бити, якщо він проходив ВЛК й він готувався до відправлення до навчального центру?
Может ’потрапив’-это уволокли силой и били, пока не подпишет бумаги. Здесь, конечно, не поверят, пока сами не столкнутся
34 1
Дело было давно 07 мая в 07:03
Ответ дляСуцільна зрада
Удалено администрацией...
да, там мессиво. и жестокость. с каждым днем толи с ума сходят, толи непонятно что, но все более и более жёстче. знаю не по наслышке.
поражает то, что по прежнему нужно покупать обмундирование, не смотря на миллиарды помощи запада, осевшие в карманах. доколе это будет длится? это боль, боль, боль и без помощность. такое чувство что всем пофиг, каждый живёт своей жизнью на фоне тотального звездеца и нарушения всевозможных прав и норм. гореть в аду всем причастным
Элька-Карамелька 07 мая в 07:03
Ще виникає питання, а чого це мати мала знімати гроші, щоб придбати екіпірування, тобто в нас здатні тільки загребти силою та ще й довести до смерті, а як загребуть то решту самі?
41 2 2
как тебе такое илон маск 07 мая в 07:04
Ответ дляНе пью, не курю
Не милі і не пушисті і бабла гребують лопатами від ухилянтів....просто до чого тут ці теми
А если нет бабла что они делают? Угадайте с 3х раз
Воленс-неволенс 07 мая в 07:04
Ответ дляДело было давно
да, там мессиво. и жестокость. с каждым днем толи с ума сходят, толи непонятно что, но все более и более жёстче. знаю не по наслышке.
поражает то, что по прежнему нужно покупать обмундирование, не смотря на миллиарды помощи запада, осевшие в карманах. доколе это будет длится? это боль, боль, боль и без помощность. такое чувство что всем пофиг, каждый живёт своей жизнью на фоне тотального звездеца и нарушения всевозможных прав и норм. гореть в аду всем причастным
Они чувствуют абсолютную власть и безнаказанность. Все это происходит с благословения сами знаете кого
34 2 1
Дело было давно 07 мая в 07:05
Ответ дляСуцільна зрада
Удалено администрацией...
бо зеленський так сказав. посмотрите, когда эра зеленского уйдёт, и вся правда всплывёт наружу, как все остальные будут переобуваться в полете и кричать что они это не поддерживали и вообще всегда были против
37 3
Капитанша 07 мая в 07:05
Ответ дляНе пью, не курю
Прийдуть ка₴апики і побачите як роблять...можу з розповісти про березень 2022, і ваших бусінок з під юбочок дістануть
Чомусь в окупації люди живуть і ще ніхто їх не вбив.
27 14
Белоснежко 07 мая в 07:06
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ще виникає питання, а чого це мати мала знімати гроші, щоб придбати екіпірування, тобто в нас здатні тільки загребти силою та ще й довести до смерті, а як загребуть то решту самі?
Самі купують. У моєї подруги забрали чоловіка, так вони все самі купували. Добре, що запас грошей був, бо збирали на авто. А так ніякої зарплати не вистачить щоби все купити(
Суцільна зрада 07 мая в 07:09
Ответ дляТворю чудеса
Я, от, минулого тижня їхала і дорогою побачила, як впав молодий чоловік. Не п´яний. Просто посеред тротуару. Далі швидка приїхала, почали рятувати - не знаю, чим закінчилось. Я до того, що люди в різних місцях помирають. І в різному віці. І часом неочікувано геть.
Ну, тут звісно, сама новина написана вже з певним посилом)) Особливо потішило про гроші на екіпірування, якого наразі по три-чотири комплекти в кожного. Знаю, бо мій чоловік на позиціях ще з початку війни.
Не у всіх частинах є екіпірування хороше, буває є поганої якості, хто хоче кращої, купує за свої. Тому бронежилети часто за свої беруть, бо хочуть, щоб захист був надійний. Взуття також брат купував сам, яке йому потрібно.
8 3 2 1
Бавовнятий Пупс 07 мая в 07:07
Ответ дляНе пью, не курю
Удалено администрацией...
Думаете, автор врёт?