Моя особиста тема

Кудлата хмаринка 01 апреля в 02:37
Многозначительно🧐
Папобус 01 апреля в 02:40
Все нормально автор. Ми тут і не таке бачимо.
ПрипоРошенная 01 апреля в 02:42
Автор, начинайте!
Публика собралась 👀
Плекаю думи 01 апреля в 09:38
Ответ дляПрипоРошенная
Автор, начинайте!
Публика собралась 👀
Это её тема, может вообще не начинать, она тут хозяйка!
автор 40каградусная 01 апреля в 12:49
Усю ніч не могла заснути, собаки на площі вили до пʼятої ранку, на роботу проспала, пішла з немитою головою
автор 40каградусная 01 апреля в 22:57
На вечір настрій покращився, пообіцяли премію.
Поки йшла в атб, дихала повітрям, роздивлялася людей і що на дворі робиться, здається прийшла весна. Але все ще вітер холодний.
Витратила останні гроші, чекаю.
автор 40каградусная 02 апреля в 17:37
Наче на дощ тяне
автор 40каградусная 06 апреля в 10:05
Сьогодні отримала зарплату- 14770грн, не знаю плакати чи сміятися
автор 40каградусная 19 апреля в 18:20
Як воно мені все осто3,14здило.
Зате я вчора котлет, філе пангасіуса (чи як його там?) насмажила, запекла гомілки, борщ стоїть вже три дні, якась каша з мʼясом є, то до понеділка нічого готувати не буду.
На кухні вода з крана не тече, треба майстра кликати, бо не можу ту гайку на гусаку сама відкрутити.
Треба речі поскладать, бо підлогу мила двічі за тиждень, а срач такий наче тут склад якогось благодійного фонду.
автор 40каградусная 19 апреля в 18:21
Десь взяла зайвих 5 кіло, животик зʼявився знову, може б абонемент в спортзал оплатити, пошукаю де заробити зайвих 1200грн, блін, ще малому треба бокс оплатити завтра
автор 40каградусная 05 мая в 01:09
Цьогоріч вперше пекла паски, на диво вийшли гарні та смачні, вранці підемо до церкви