09 мая в 11:56

Зрада

Зрадила чоловіку,чоловік дуже хороший,сім´янин. По п´яні,це просто треш. Як далі жити ?
показать весь текст
3 1
дожену і ощасливлю 09 мая в 12:08
Ответ дляА вот недавно
Или всплывет)
Тепер ще переживать, щоб той мужик не розповів чоловікові. Або просто комусь.
Щаслива Я 09 мая в 12:17
1) нічого не розповідати чоловікові, якщо плануєте зберігати шлюб;
2) переживайте це сама, з часом ви себе пробачите;
3) зрозуміти, що чоловіки зраджують часто і суспільство їх виправдовує, а жінки - вибачають. Тому ви - нічим не гірша.
4) здати всі аналізи на венеричні хвороби, з чоловіком користуйтесь барʼєрною контрацепцією до того часу, не наражайте на проблеми його.
5) сконцентруйтесь на чоловікові, «замолюйте» вину, приділяйте увагу, дивуйте, дякуйте і кажіть, що любите.
6) всі переписки видалити, все потерти, у разі випливання інформації, все заперечуйте, скажете, що коханець вас переслідував і погрожував вас оббрехати, бо був дуже закоханий у вас і це наклеп.
Удачі вам.
Кнопус 09 мая в 12:16
Автор, с презиком не измена!
Кнопус 09 мая в 12:17
Ответ дляЩаслива Я
1) нічого не розповідати чоловікові, якщо плануєте зберігати шлюб;
2) переживайте це сама, з часом ви себе пробачите;
3) зрозуміти, що чоловіки зраджують часто і суспільство їх виправдовує, а жінки - вибачають. Тому ви - нічим не гірша.
4) здати всі аналізи на венеричні хвороби, з чоловіком користуйтесь барʼєрною контрацепцією до того часу, не наражайте на проблеми його.
5) сконцентруйтесь на чоловікові, «замолюйте» вину, приділяйте увагу, дивуйте, дякуйте і кажіть, що любите.
6) всі переписки видалити, все потерти, у разі випливання інформації, все заперечуйте, скажете, що коханець вас переслідував і погрожував вас оббрехати, бо був дуже закоханий у вас і це наклеп.
Удачі вам.
7. Осознать что хорошим мужьям не изменяют!
Люблю ВалЄру 09 мая в 12:19
Ответ дляКручу хвости
А як не думати? Якщо чоловік і для моєї дитини робить все,а я таке зробила
Ничего смертельного не произошло.Главное, чтоб никто не узнал.Берети себя в руки, всё ок будет
Ламборджини 09 мая в 12:20
Ответ дляКручу хвости
По аналізах все чисто . Але після того сексу тиждень яєчники боліли
Забыть и молчать. И никогда даже в мыслях не вспоминать. Ну и надеюсь, хватило мозгов никому не рассказывать в реальной жизни.
Маня_53 09 мая в 12:31
Ответ дляКручу хвости
А як не думати? Якщо чоловік і для моєї дитини робить все,а я таке зробила
Забудьте і йому нічого не кажіть, зрада це коли ідуть,а ви ж не пішли від нього то все ок, живіть далі
Маня_53 09 мая в 12:32
Ответ дляКручу хвости
По аналізах все чисто . Але після того сексу тиждень яєчники боліли
В презервативі було?
Дадосвидания 09 мая в 12:40
Ответ дляКручу хвости
Щось не пропускає,вже два тижні пройшло. Чоловік дочку свою від першого шлюбу обожнює,забезпечує нас,а я таке зробила
Это первая ситуация в вашей жизни, когда вы переживаете/жалеете? 2 недели мало...
Через 2-3-4 года точно попустит
Вподобайден 09 мая в 12:44
Ай, если не понравилось то и не считается
Щедрик ведрик 09 мая в 13:41
Забыть, выкинуть из головы.
Если вам с партнёром понравилось, то продолжайте пока не надоест. Норм партнёр на жизненном пути не валяется.
автор Кручу хвости 09 мая в 13:50
Ответ длядожену і ощасливлю
Тепер ще переживать, щоб той мужик не розповів чоловікові. Або просто комусь.
Та ні, вони далеко один від одного
автор Кручу хвости 09 мая в 13:50
Ответ дляЩаслива Я
1) нічого не розповідати чоловікові, якщо плануєте зберігати шлюб;
2) переживайте це сама, з часом ви себе пробачите;
3) зрозуміти, що чоловіки зраджують часто і суспільство їх виправдовує, а жінки - вибачають. Тому ви - нічим не гірша.
4) здати всі аналізи на венеричні хвороби, з чоловіком користуйтесь барʼєрною контрацепцією до того часу, не наражайте на проблеми його.
5) сконцентруйтесь на чоловікові, «замолюйте» вину, приділяйте увагу, дивуйте, дякуйте і кажіть, що любите.
6) всі переписки видалити, все потерти, у разі випливання інформації, все заперечуйте, скажете, що коханець вас переслідував і погрожував вас оббрехати, бо був дуже закоханий у вас і це наклеп.
Удачі вам.
Дякую
автор Кручу хвости 09 мая в 13:51
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Ничего смертельного не произошло.Главное, чтоб никто не узнал.Берети себя в руки, всё ок будет
Дякую. Для мене це соромно,тому що чоловік мою доньку від першого шлюбу любить як рідну,готує,заробляє,на руках носить ,а я таке зробила
автор Кручу хвости 09 мая в 13:51
Ответ дляЛамборджини
Забыть и молчать. И никогда даже в мыслях не вспоминать. Ну и надеюсь, хватило мозгов никому не рассказывать в реальной жизни.
Ніхто не знає
автор Кручу хвости 09 мая в 13:52
Ответ дляМаня_53
Забудьте і йому нічого не кажіть, зрада це коли ідуть,а ви ж не пішли від нього то все ок, живіть далі
Але ж переспала
автор Кручу хвости 09 мая в 13:52
Ответ дляМаня_53
В презервативі було?
Ні
автор Кручу хвости 09 мая в 13:52
Ответ дляДадосвидания
Это первая ситуация в вашей жизни, когда вы переживаете/жалеете? 2 недели мало...
Через 2-3-4 года точно попустит
Так перша
автор Кручу хвости 09 мая в 13:53
Ответ дляЩедрик ведрик
Забыть, выкинуть из головы.
Если вам с партнёром понравилось, то продолжайте пока не надоест. Норм партнёр на жизненном пути не валяется.
Я вже зразу хотіла додому втекти ,але комендантська,почекала до ранку пішла навіть не спілкуємося
Дадосвидания 09 мая в 14:18
Ответ дляКручу хвости
Так перша
Не верю в такое
В жизни каждого человека есть негативные моменты, неприятнын эмоции... неразделенная любовь, расставания, ссоры, начало войны, увольнение... какие-то потери, короче, много! Все это со временем переживается.
Но даже если и не было, первый раз в жизни переживаете эмоции - ок. Пусть так. Посмотрите, через время они уйдут на задний план... жизнь продолжается.
Щедрик ведрик 09 мая в 14:41
Ответ дляКручу хвости
Я вже зразу хотіла додому втекти ,але комендантська,почекала до ранку пішла навіть не спілкуємося
Верно вам пишут, что жизнь продолжается.
Вам не ноги оторвало, все целое))
Даже, может быть, было приятно пару минут. С чего вы расклеились? Решили что вы падшая женщина или ’повия’ из романа Панаса Мирного?)
Да всем все равно, все заняты собой. Этот инцидент мелкий, на общую картину не влияет.
Маня_53 09 мая в 15:32
Ответ дляКручу хвости
Ні
Чому?
А віл ,гепатит не лякає?
Natalia505 09 мая в 16:10
Ответ дляКручу хвости
Ні
навіть слів нема...
Natalia505 09 мая в 16:11
Ответ дляМаня_53
Чому?
А віл ,гепатит не лякає?
Людина собі не належить. Немає ні волі, ні здорового глузду. А в такому випадку про хвороби ніхто не думає.
Маня_53 09 мая в 16:17
Ответ дляNatalia505
Людина собі не належить. Немає ні волі, ні здорового глузду. А в такому випадку про хвороби ніхто не думає.
Ну я теж не свята,але щоб займатися з незнайомою людиною тобто не постійним партнером без захисту то для мене просто нереально, скільки б я не випила там.
Путающаяся 09 мая в 21:46
А де ви була сама п´яна, у чужому домі? Як так сталося? То він вас звабив виходить? Ви - жертва?
Жерица ночи 10 мая в 01:21
Ответ дляКручу хвости
Секс якісний,та я просто з чоловіком часто сварилася,накипіло,але дуже жалкую
З хорошими чоловіками часто не сваряться. Обдумайте свої з чоловіком стосунки.
Жерица ночи 10 мая в 01:31
А ще чи точно цей секс був за вашою згодою.
автор Кручу хвости 11 мая в 09:54
Ответ дляЖерица ночи
А ще чи точно цей секс був за вашою згодою.
Ніби так