26 января 2015

Як найти людину в інтернеті?

Для мого чоловіка не заплатили гроші за роботу на стройці,офіційно не працював.Якими методами ми зможимо забрати гроші за роботу? "ВБК "Рембудреставрація" директор Федорчук Дмитро Васильович.Та як на цю людину повліяти,щоб віддав гроші?Може хтось з цією людиною мав справи?
Уси-пуськи 26 января 2015
повліяти?
Онанимный пользыватель 26 января 2015
вул. Бальзака, 64
м.Київ
автор Телепузик 26 января 2015
так.
автор Телепузик 26 января 2015
Ответ дляОнанимный пользыватель
вул. Бальзака, 64
м.Київ
а його по цьому адресу можна найти?
Онанимный пользыватель 26 января 2015
Ответ дляТелепузик
так.
Не розумію, а чого Ви не зателефонуєте йому, або не зайдете туди?
вул. Бальзака, 64
м.Київ
Телефони:
(044) 532-64-08
(044) 533-79-78
автор Телепузик 26 января 2015
На телефон моб. звоним не бере трубку.А за ці телефони не знали.Дякую,попробуемо позвонити.
Онанимный пользыватель 26 января 2015
Ответ дляТелепузик
На телефон моб. звоним не бере трубку.А за ці телефони не знали.Дякую,попробуемо позвонити.
Ви коли будете дзвонити, то одразу не зізнавайтесь по якому питанні, призначте зустріч, бо втече. У нього напевне інший мобільний є. А Ви завжди з одного номеру дзвоните, може з іншого спробуйте.
автор Телепузик 26 января 2015
А неможна його найти в однокласниках ,вконтакте.....?
vvovvo 26 января 2015
знайти то можна, а як гроші забирати плануєте? докази є? а то він може сказати, що ви в нього вимагаєте гроші :)
автор Телепузик 26 января 2015
Ответ дляvvovvo
знайти то можна, а як гроші забирати плануєте? докази є? а то він може сказати, що ви в нього вимагаєте гроші :)
а Що можите порадити,за докази?