ЯСонечкаС• 04 июня 2015

Помогите розабратся в чеке приват банка.

Допоможіть будь ласка ,дівчата, розібратись в чеці приват банку.Дівчина відправила мені вчора в 23:00 гроші , але досих пір мені не прийшли. хоча від інших хто поповняв сьогодні гроші прийшли ..незнаєте як так може бути? вона мені скинула чек і на чеці пише зарвховано , але грошей так і нема (я через приват 24 перевіряю)
OlyaShvets• 04 июня 2015
Написано Увага!Кошти зараховуються на протяз1 3х банк1вських дн1в!

caramel35• 04 июня 2015
так там есть сноска: КОШТИ ЗАРАХОВУЮТЬСЯ ПРОТЯГОМ 3-Х ДНІВ
автор ЯСонечкаС • 04 июня 2015
я бачу ,але нерозумію чому .. як вчора і сьогодні зранку від інших дівчат ,які поповняли через термінал гроші прийшли ... кажете це все нормально. гроші прийдуть чи краще зачекати поки вони зарахуються на картку?
Myse4ka• 04 июня 2015
Это чек не Приватбанка, а обычного терминала пополняшки.
Деньги придут, но в течении 3-х дней.
asalot• 04 июня 2015
http://24nonstop.com.ua/Customers/Transaction
Здесь можно проверить статус
MASHUNCHIK_BUKA• 04 июня 2015
Ответ дляБарбитта

это терминал не Приватбанка, обычно деньги зачисляются от неск минут до 3 раб банк дней, мне тоже девочка недавно пополняла через подобный терминал и деньги пришли через дня 2 только,ждите в общем зачисления
KaterinaBalerina• 04 июня 2015
мне обычно такие переводы идут долго, дня 2-3. не паникуйте
Ленуся.• 04 июня 2015
через нон стоп мені теж кошти зарахувались через три дні, і ще нак цікаво спочатку прийшла смс що кошти зайшли, а на рахунку 0 грн було і тик ввечері зявились на рахунку, не люблю ці термінали
MASHUNCHIK_BUKA• 04 июня 2015
Ответ дляБарбитта

в любом случае, сначала получаете денежки - потом высылаете товар

автор ЯСонечкаС • 04 июня 2015
дівчаточка вибачайте я відійшла на хвилинку
автор ЯСонечкаС • 04 июня 2015
і що ж робити? дівчина просить щоб я відправила , а я так боюсь що гроші не прийдуть , що то капець .... і ще це слово не розумію зарахування .. чула ,що в приват тепер є таке ,що гроші можуть висіти ,товар відправити , а клієнт забере їх назад і капець(
автор ЯСонечкаС • 04 июня 2015
Ответ дляasalot
Здесь можно проверить статус
вказала код і пише , що Транзакция не найдена
MASHUNCHIK_BUKA• 05 июня 2015
Ответ дляБарбитта

пока не получите на счет деньги - не высылайте!!!
MASHUNCHIK_BUKA• 05 июня 2015
Ответ дляБарбитта

оба номера по той ссылке высвечиваются, но все равно ждите
ПриватБанк• 06 июня 2015
Добрый день, Уважаемый Клиент.
Хотим заметить, что указанный платеж был совершен не с помощью терминала ПриватБанка. Регламент зачисления платежа через iBox на карту ПриватБанка от 1-го до 3-х рабочих дней.
С уважением, ПриватБанк.