к.Буланова• 07 июня 2015

Гель-лак, який?

Хто самостійно покриває дома нігті гель-лаком, підскажіть, які лаки купуєте, базу, топ? Задумуюся над покупкою стартового набору і не можу визначитися з маркою. Дякую.
Анонимус Я• 07 июня 2015
Pnb

Оченьценная• 07 июня 2015
я купила базу и топ ИБН, гель-лаки беру разные
Оченьценная• 07 июня 2015
Ответ дляАнонимус Я
Pnb

нравится? лампа тоже их?
автор к.Буланова • 07 июня 2015
Ответ дляОченьценная
А які лаки подобаються? Які можете порадити?
Оченьценная• 07 июня 2015
Ответ дляк.Буланова

лаки Коди, МайНейл, глобал, сейчас на ногтях Шегель, он немного густоват, но нанесла нормально
пробовала Джи.Ла, но мне он показался слишком жидким
Угадайс• 07 июня 2015
Коди - топ, база, праймер, жидкости и пару основных лаков (красный, нюдовый, белый), цветные гель-лаки китайские)
verona-84• 07 июня 2015
Все лаки Коди
автор к.Буланова • 07 июня 2015
Ответ дляУгадайс
А китайські на Аліексперс замовляли? Сильно поступаються лакам Коди?
автор к.Буланова • 07 июня 2015
Ответ дляverona-84
Все лаки Коди
А Pnb не пробували? Не можу визначитися між Коді і Pnb.

Угадайс• 07 июня 2015
Ответ дляк.Буланова

так, вони гірші. чорний, наприклад, погано сохне - не вистачає 2 хвилини в лампі. а решта - тиждень носиться, а на більше не перевіряла - нігті швидко відростають.