Я не такая• 08 июня 2015

в місто ,яке від мене 19 см. посилка йде 2 дні?

сьогодні перший раз Нова пошта мене шокувала. мід мого містечка 19 км до Обласного центру. але не мала можливості поїхати. передала посилку новою поштою. Пише на сайті поилка вже прямує в місто отримувача. по ідеї завтра би мала отримувач забрати. Дата прибуття вказана 10 червня. де відправлення два дні буде "кататись" не маю поняття. Написала до оператора . цікава відпровідь "Місто Відправника - партнер, доставка з нього потребує більше часу, ніж зазвичай. Очікуйте, будь ласка, СМС про доставку вантажу на відділення."
irisjau12• 08 июня 2015
в некоторые города (в основном села) не каждый день ездят
Поросенка• 08 июня 2015
19 см - вы о чем думаете
Колупалочка• 08 июня 2015
ну а який зміст їм щодня відправляти машину у маленьке містечко..? це ж не вигідно, немає достатньої кількості відправлень до Вас щоб дорога окупалась... вони відправляють у маленькі містечка машину раз на 2 дні...а є міста у котрі доставка тільки 2 рази на тиждень!
Балаболка• 08 июня 2015
19см??? в посылке??сабж не читала)
Поросенка• 08 июня 2015
а до которого времени они принимают посылку на отправку????у нас до 17,00 - если в 18,00 - то тоже через 2 дня только приедет... это нормально
к.Буланова• 08 июня 2015
Что удивительного, в один день посылка едет на центральный склад с которого потом разъезжается по другим складам. Вы же не индивидуального курьера наняли из точки А в точку Б, только с Вашей посылкой.
автор Я не такая • 08 июня 2015
19 КМ .......помилилась)))) машина іздить коден день. Сьогодні в 11.30 машина новоі пошти якраз забрала посилки на область.і на сайті вде вказано в дорозі.
Пышечка• 09 июня 2015
Ответ дляПоросенка
Это вам еще везет, у нас в 15 машина выезжает. По субботам в 14.
Ну а вообще ситуация не редкая, у меня в Киев за сутки доезжает, а в некоторые маленькие города по области - 2 дня. Особенности логистики.