Запыхалась• 08 июня 2015
Чи можна звільнитися з роботи будучи в декреті?
Я в декретній відпустці. В жовтні маю вже виходити на роботу( але фактично виходити немає куди, Напевно піду під скорочення). Сьогодні запропонували іншу роботу. Можу я звільнитися із старої роботи будучи ще в декреті? Які при цьому є нюанси?
Да, конечно, вы можете уволиться по ст.38 - собственное желание. Это хорошо, что у вас уже фактически есть новая работа. А если нет, то лучше формулировка - по собственному желанию, по уходу за ребенком по достижению 14 лет, ст.38 п. 6, тогда в ЦЗ вам будут платить пособие с момента присвоения статуса безработного.
Запыхалась
• 08 июня 2015
Ответ дляholod4
Дякую за пораду. Навіть незнала про такий нюанс