Соседушка• 11 июня 2015

Рюкзаки з персоналізацією (сша) - порадьте де подивитися

Привіт.
Дівчата, ви все знаєте, порадьте, де замовити за розумні гроші рюкзаки з персоналізацією. Може ви десь замовляли?
Дісней і поттері не підходять.
Каркуша Клара• 11 июня 2015
Ландс енд, там точно с персонализацией, и отзывы хорошие

Барышня_Смольный• 11 июня 2015
Просветите, а что такое ’Рюкзаки з персоналізацією’ ?
Бану• 11 июня 2015
На Диснее заказывала, очень красиво сделали, вышивкой
автор Соседушка • 11 июня 2015
і я на діснеї замовляла, дуже красиво і сама більша кількість букв.
може ще там замовлю, але шукаю і льтернативні варіанти.

Рюкзаки з персоналізацією - це зверху нашивають ім´я. На діснеї багато речей роблять персоналізованими, пляшечки, рушнички, халатики - дуже мило виглядає. Особливо бодіки для малючків.

Ландсенд подивилися - теж дуже гарні варіанти, але тільки 7 букв, а нам треба 9 букв.