Булку Дай• 12 июня 2015

Сколько у вас пальцев входит в то пространство...дырочку?

Вопрос очень интимный. Вчера с мужем экспериментировали и его рука, а точнее 4 пальца вошли мне внутрь. Я достигла оргазма, а вот теперь думаю, как мой муж себя чувствует внутри ? По виду ему хорошо, а вот не сильно ли ему там просторно?
Мне 30 , двое детей, роды были 3 года назад, всегда думала, что я узенькая.
А вам сколько туда входит пальцев? Можно ли сузиться?
Замыленная• 12 июня 2015
Ответ дляс_переулочк­а
Господи, ну прям все целочки! Мужья даже пипкой не суют, бо все так узко!!!!

По теме. Автор, не заморачивайтесь! При достаточном возбуждении туда и кулак легко войдет, а чз день все в норме будет. Мне обычно 3 комфортно. Но пару раз пробовали фистинг. Внепланово, после доооолгих ласки прелюдий! мне было круто! и ощущения новые. Но потом пару дней еще все побаливало.

согласна!
при возбуждении мышцы хорошо тянутся

Детсадовский полицейский• 12 июня 2015
Ответ дляГрушки-яблочки
Ми пробували по різному, і так, і сяк. Нічого. Буває звісно що трохи приємно і все. А зазвичай це або ніяких відчуттів, або просто розслаблення. Мені аж цікаво, який він, той оргазм
помастурбируйте, и узнаете.
Люблю Украину• 12 июня 2015
Ответ дляСоседушка
164 людини читає Все тема про маньяка вже не актуальна -всі тут

що, побили навіть тему про черпак вчорашню?
Соседушка• 12 июня 2015
КУ-кУ
Ну що там ?Хоча би хтось спробував самостійно вивчити себе?
Доречі ця тема інтимного характеру моя любимаДуже багато читала про все що з цим зв´язано .Це дійсно ще та наукаБагато треба прикласти зусиль щоб все вийшло.А саме більше жіночий оргазм.Є категорія яка отримує від приникнення ,є хто отримує кліторний ,є пальчиками,подруга моя умудрилась отримати під час того як їхала на велосипеді Яким чином як так сталось незнаю ,але казала що такого кайфу не отримувала)))Напевно добре крутила педалі що докрутиласьАле є така категорія яка взагалі не отримувала ..Це дійсно дуже важко .Тому що жінка повинна спустити пар кров циркулює і ми повинні отримати оргазм.Для жінок це шкідливо дуже.Тому перед самим актом потрібно дуже добре рослабитись повністю віддатись відчуттям.Ласки ,пестощі для мене більш яскраво ніж сам секс.Чесно,в нас ці пестощі інколи переходять в 2 ох годинний процес.Коли обоє вже на грані зриву ,хочеться дуже сильно проникнення,чоловік обціловує зони від яких хочеться на стелю вилізтиА на рахунок пальчика він ви можете лежати на животику чоловік зі заду усіма пальчиками вводить вверх вниз але середнім пальчиком саме більше стимулювати ,вводити треба від самого верху до вибачте за слово попки )точніше аналу,дуже шшвидко можна довести оргазму в такій позі.7 секунд повинно йти вперед назад .Одним словом ніжно треба робити.Може цілувати вам вушко ,шию ,це все йде сигналом прямо тудиЯкщо є запитання пишіть я відповів з радістю на ваші запитання.Адже я дуже хочу щоб жінки жили не лише для плитки ,уборки .Жінці потрібен оргазм щоб розслабитись перед солодким сном.Якщо ви також любите секс-тому вам мої поради допоможуть.Я раджу те що ми самі спробували і повірте після таких експерементів стосунки також налагоджуються.Адже поки вони роблять добре нам,їх це ще більше заводить.Всв свої емоції мій чоловік мені розказує ,завжди ділиться.Тому я знаю усі його слабинки ,що його заводить саме більше,як краще робити йому добре,де більше стиснути де більше провести ,це вже окрема тема Саме головне вам дізнатись де та ваша точка ,з якою живете і навіть ще не знайшлиМоже вийти не з першого разу-це нормально.Головне розлабитись на всі 300% ,ваша голова має думати лише про секс і тільки .Чоловік повинен бачити що ви збудженні.Мій умудряється кінчати в той момент коли мені стимулює в позі на животі ,уявляєте -сама в шоці)))Наскільки це заводить.Одним словом-є запитання задавайте з радістю буду відповідати .
Соседушка• 12 июня 2015
Ответ дляЛюблю Украину

Про черпак не читала
МинерАлочка• 12 июня 2015
Ответ дляСоседушка
КУ-кУ
я жду вечера, порнушка будет

хотя час назад попробовала, но до конца не дошла, пришло чувство будто уписяюсь)
ребенок проснулся)))

жду вечера.....
МинерАлочка• 12 июня 2015
Ответ дляСоседушка
КУ-кУ
разве всё таки в позе на животе быстрее оргазм?

хотя я так по молодости чуть не получила, именно в такой позе
75В• 12 июня 2015
Ответ дляМорковна

а член у мужа, что 1.5см в диаметре?...

нет, но вот руками он видать не очень умеет работать(( молодой))
Рогнеда Карповна• 12 июня 2015
Ответ дляЛюблю Украину

и у меня! только не с объемом, а с обхватом))

Ой,сории)С обхватом)))))

Рогнеда Карповна• 12 июня 2015
Ответ дляСоседушка
КУ-кУ
Вееечеер где ты?Жду-недождусь!)
Соседушка• 12 июня 2015
Ответ дляМинерАлочка

можна і на спині.Особисто я в такій швидше отримую.Фішка в тому що коли він водить верх і вниз то повинен лигенько проникати кінчиком пальчика так якби не хотячи) Тоді дуже сильно збуджується жінка,точніше я)
Соседушка• 12 июня 2015
Ответ дляМинерАлочка
я жду вечера, порнушка будет

ребенок проснулся)))

жду вечера.....
можливо ви в думках думали за дитину ,через це вам було важко зусередитись нп другому.Чекайте вечора коли дітки спати будуть) В нас сьогодні також буде гарячий вечір дитина бабусі) Хочемо трошки пошаліти з чоловіком )
Соседушка• 12 июня 2015
Ответ дляРогнеда Карповна
Вееечеер где ты?Жду-недождусь!)
ще трішки сама чекаю вечора)
МинерАлочка• 12 июня 2015
Ответ дляСоседушка
Когда мой муж входит, то там пальцам уже места нет)
Соседушка• 12 июня 2015
Ответ дляМинерАлочка
Так мова поки йде лише про пальціПро проникнення поки ми не говоримо)
МинерАлочка• 12 июня 2015
Ответ дляСоседушка
Семён Семёныч)))))
Я все никак не настроюсь обсудить эту часть нашей совместной жизни, оттого и страдаю
Не могу себя перебороть
Именно с ним и не могу это обсуждать, а с кем то другим пожалуйста, прям ступор какой-то находит,
Соседушка• 12 июня 2015
Ответ дляМинерАлочка
Семён Семёныч)))))
Не могу себя перебороть
а чому так?
МинерАлочка• 12 июня 2015
Ответ дляСоседушка
а чому так?
не знаю
я бымогла ему ответить если бы он спросил, а так как он тоже не начинает такой разговор, то....

не могу я взять его руку и томным голосом сказать сделай мне приятно вот так и так.
я привыкла что мужчина инициатор, мне так больше нравится, а учить кого-то не мой конёк, я могу красиво подыграть.. наверное поэтому он думает что всё ок)
Соседушка• 12 июня 2015
Ответ дляМинерАлочка
не знаю

можливо він так само чекає як і ви

МинерАлочка• 12 июня 2015
Ответ дляСоседушка
можливо він так само чекає як і ви
да он сто пудов чекаэ
когда я говорила почитай что-то на эту тему, он ответил - зачем читать, сама покажи

ну а я... выше написала

хотя особой скромномстью не страдаю
Соседушка• 12 июня 2015
Ответ дляМинерАлочка
да он сто пудов чекаэ

ну а я... выше написала

хотя особой скромномстью не страдаю

йому не цікавий секс?Чи його цікавить лише його оргазм?
МинерАлочка• 12 июня 2015
Ответ дляСоседушка

вы не поняли
йому дуже цікаво
но он скорее всего стесняется делать что-то руками, языком.. т.к. опыта маловато, а я его туда направить стесняюсь. понимаете?
с членом проблем нет
а вот с петтингом есть
вот про это я его и просила почитать, посмотреть, как-то намекала...
я, блин, сколько замужем, до сих пор его стесняюсь, хотя знаю, что он любит каждый миллиметр моего тела ис делает всё что я скажу, только вот сказать никак не получается)))
замкнутый круг))
Попипиповна• 12 июня 2015
вчера любимый засунул туда все 5 пальцев, раньше и 3 было много, больно было, но мы тренировались, и вчера не больно совсем было, он получил уйму удовольствия, глаза горели)) еще так хочет, а мне как приятно было))) это что-то с чем-то!!
Соседушка• 12 июня 2015
Ответ дляПопипиповна

яК КЛАСНО зВИЧАЙНО що йому це сподобалось і буде подобатись адже це нові відчуття і потрібно завжди відчувати все нове