Томатико• 12 июня 2015
Боярка(Киев.обл) где можно культурно посидеть?
Имею, в виду кафе приличное, желательно чтоб музыка была, для бабушек и ребенка. Может, кто подскажет?
В Екваторі є бесідки на вулиці, фонтанчик, струмок - дітям можна хоч трошки побігати. Є загальний зал ресторану, є окремі комфортні кімнати. Живої музики немає.
Спорт-бар Каток має огороджену територію, пісок та гойдалки для дітей. Про кухню не скажу.
Є малесеньке кафе Котофей, має невеличкий куточок для дітей (стіл, кілька стільців та розмальовки). Смачна піцца та випічка.
Томатико
• 12 июня 2015
Ответ дляDreamWay
Спасибо!