Дєвушки привіт!!!Я мамуся уже другого хлопчика, але хотілаб порадитися з більш опитними мамусями -моїй малечі 1.5 місяця (неможе покакати-це відбувається раз на 4-5 днів, що робити?).Це якось залежить від того що я їм?Дякую наперед хто відгукнеться
Яна Кабатюк• 14 июня 2015
Ответ дляCatyK
Если ребёнка отсутствие стула не беспокоит (не плачет, живот мягкий, пукает нормально), то можно оставить ребёнка в покое - у него очень хорошо усваивается молоко.
Його починає турбувати на другий - третій день животик і я даю ліки зразуж
Ответ дляБочка порохУ
Цитата:
Його починає турбувати на другий - третій день животик і я даю ліки зразуж Бачте у вашого малюка так а у мого по іншому-йому починаю турбувати животик зразуж і я для полекшення час від часу даю еспумізан, але це всеодно неусуває проблеми
Ответ дляБочка порохУ
Бачте у вашого малюка так а у мого по іншому-йому починаю турбувати животик зразуж і я для полекшення час від часу даю еспумізан, але це всеодно неусуває проблеми
Можливо мені щось потрібно таке їсти, щоб йому краще біло сходити?