ЗлойанОним• 17 июня 2015

Амбліокор

Амбліокор - апарат, який застосовують для лікування різних хвороб очей. Можливо хтось проходив лікування на цьому апараті?
автор ЗлойанОним • 17 июня 2015
Мене цікавить чи проходили діти лікування на даному апараті, і який результат.
TATIYANA• 17 июня 2015
Результат как от бабочки что сама качает пресс
TATIYANA• 17 июня 2015
В зависимотси от д-за, есть аппараты более еффективные
автор ЗлойанОним • 17 июня 2015
Ответ дляTATIYANA
Тобто це безрезультатно?
TATIYANA• 17 июня 2015
Один амблиокор -да
автор ЗлойанОним • 17 июня 2015
Ответ дляTATIYANA
Один амблиокор -да
одне око є ’ліниве’, що робити?
автор ЗлойанОним • 17 июня 2015
Ответ дляTATIYANA
Один амблиокор -да
Що можна ще застосовувати?
TATIYANA• 17 июня 2015
Закрываете здоровый глаз, заставляете ленивый работать -ваше самое главное задание. В зависимости от степени и возраста ребенка корректируете время закрытия глаза. Проходите 2р. в год апаратное лечение: Кэм,АСО, баромассаж, и главное -засветы панорамой либо вспышкой.
автор ЗлойанОним • 17 июня 2015
Ответ дляTATIYANA
Дитинi 4 роки, в лiкарнi займалися на рiзних апаратах. Прочитала про амблiокор I подумала, що можна попробувати.
TATIYANA• 17 июня 2015
Ответ дляЗлойанОним

Засвіти и закривання здорового ока. Закрили око - розмальовує, складає пазли і т.д. - заставляєм око працювати. поступово, але терпіння і праця роблять свою справу. Час закритого ока узгодж. з лікарем.
автор ЗлойанОним • 18 июня 2015
Ответ дляTATIYANA

дякую, ми закривємо
автор ЗлойанОним • 18 июня 2015
Амбліокор не варто пробувати
автор ЗлойанОним • 18 июня 2015
Ответ дляTATIYANA

амбліокор не варто пробувати?