Аноним Советчик• 1 час назад
У кого плохие отношения со своими детьми ?
У кого плохие отношения со взрослыми детьми или может вообще не общаетесь ,как вы это пережили или переживаете ?
КоролеВешна• 1 час назад
Если вам не нравится ситуация, исправляйте. Учитесь разговаривать с детьми, слышать их.
У меня были проблемы с общением, но мы общими усилиями их решили
Сирожено_пирожено• 1 час назад
Я якраз така дитина, з якою погані відносини. Мої батьки - жертви кацапської пропаганди з Криму. Самі захотіли зі мною не спілкуватися.
Аноним Советчик
• 59 минут назад
Ответ дляКоролеВешна
К сожалению невозможно нормально общаться ,во всем обвиняет ,во всех проблемах виновата я ,позволяет себе со мной очень плохо разговаривать .Наглость ,потребительское отношение .У меня уже начались проблемы по здоровью из за нервов ,постоянно в стрессе от своего ребенка .Сколько бы я не сделала хорошего ,я все равно плохо и ничего хорошего не сделала и не помогла .
МЕСТО_Встречи• 1 час назад
Ответ дляАноним Советчик
Скільки дитині?
Кумася• 57 минут назад
В моїй родині таке є.
Моя мама не спілкується зі своєю мамою ( моєю бабусею).
Думаю, що це роки образ за якісь дрібниці, за те, що сестру любили більше і мама нарешті найшла причину не спілкуватися.
Бабуся дуже переживає.
Ридає уже роки 4.
Я з нею спілкуюся.
І що саме дивне в цій ситуації, що моя мама ставилася до мене більш строго, а інколи і агресивно в моєму дитинстві, але ми спілкуємося нормально.
Багато ж і гарного було теж.
Але мені і в голову не приходить, що отак можна викреслити її з життя.
Але в мене мама класичний токс.
Вона, в принципі, така і це нереально змінити.
Хоча людина вона непогана, але важка
Бабуся дуже переживає.
Ридає уже роки 4.
Я з нею спілкуюся.
Багато ж і гарного було теж.
Але в мене мама класичний токс.
Хоча людина вона непогана, але важка
мадам Везувий• 58 минут назад
Ответ дляАноним Советчик
Сначала делаем ребенка забитого и послушного, а потом удивляемся, откуда вырос всех обвиняющий инфантил.
Аноним Советчик
• 57 минут назад
Ответ дляКумася
В моїй родині таке є.
Бабуся дуже переживає.
Ридає уже роки 4.
Я з нею спілкуюся.
Багато ж і гарного було теж.
Але в мене мама класичний токс.
Хоча людина вона непогана, але важка
Бабуся дуже переживає.
Ридає уже роки 4.
Я з нею спілкуюся.
Багато ж і гарного було теж.
Але в мене мама класичний токс.
Хоча людина вона непогана, але важка
У меня тоже такая мама и сильно меня обижала ,но я не могу прервать с ней общение и так не отношусь к ней ,как ко мне относится мой ребенок .Я ничего у мамы не требую и ей помогаю .
Своего не предлагать• 56 минут назад
Ответ дляАноним Советчик
А что вы сделали хорошего?
И в каких проблемах вы виноваты?
Аноним Советчик
• 55 минут назад
Ответ дляСвоего не предлагать
А что вы сделали хорошего?
И в каких проблемах вы виноваты?
Это очень долго описывать ,во первых поддерживала ,помогала ,а виновата во всех проблемах которые бывают .
Кумася• 53 минуты назад
Ответ дляАноним Советчик
Автор, 20 років це складний вік все-таки.
Може з часом стане краще.
В 20 я теж була розгублена.
Та і чесно хотілося вирватися з під маминої опіки, контролю і насолоджуватися життям.
Грошей не вистачало.
Уже з 23 років я знайшла класну роботу з відрядденнями по світу.
Потім заробила і квартиру поміняла.
Ремонт зробила.
Короче, і я пішла вгору і стосунки сталі кращі, бо я знайшла себе і стала впевненішою.
І мама стала мною пишатися і якось почала проявлятися адекватно
Може з часом стане краще.
В 20 я теж була розгублена.
Грошей не вистачало.
Потім заробила і квартиру поміняла.
Ремонт зробила.
Кудряшка Сью• 53 минуты назад
Пока вы так реагируете,он манипулирует вашим чувством вины.А как только отстранитесь,займетесь своей жизнью,найдёте мужчину,хобби,друзей,то ваше дитятко взвоет почему у него такая холодная и отстранения мать,не играет с ним в игры найди виноватого в его проблемах
Своего не предлагать• 53 минуты назад
Ответ дляАноним Советчик
Не, по пунктам.
Подробно.
Иначе непонятно что случилось.
Просто так такое не происходит.
Подробно.
Иначе непонятно что случилось.
Просто так такое не происходит.
Моторошні троянди• 52 минуты назад
Ответ дляАноним Советчик
А в дитинстві які були відносини і чи були близькі зі своєю дитиною?
Аноним Советчик
• 52 минуты назад
Ответ дляКумася
Може з часом стане краще.
В 20 я теж була розгублена.
Грошей не вистачало.
Потім заробила і квартиру поміняла.
Ремонт зробила.
Може з часом стане краще.
В 20 я теж була розгублена.
Грошей не вистачало.
Потім заробила і квартиру поміняла.
Ремонт зробила.
Я чувствую что у меня уже проблемы по здоровью и почему я должна терпеть такое отношение .Я как будто какая то боксёрская груша ,все на меня и со мной так можно .
Все питаю зарання• 52 минуты назад
Ответ дляАноним Советчик
Ну ясне діло, ви молодець і краща за всіх, то дитина якась зіпсована попалась
ХвилювАллочка• 50 минут назад
Ответ дляАноним Советчик
Ну то коли це сталося і коли ця прірва зʼявилася?Це ж частина життя пройшла поки сформувалося важке непорозуміння.Що ,взагалі ніяких компромісів з його боку і комунікації не було?Завжди ж треба мати діалог.Я завжди сідала і пояснювала,я одна працюю на 3- х роботах.Треба те то те то,все,збираємо.Або підтягнути такі то предмети,після роботи приходимо і разом працюємо чи репетитор.Ну якось все разом,всі непорозуміння вирішувалися.Я йшла на поступки і вони.
Кумася• 49 минут назад
Ответ дляАноним Советчик
Я думаю,що це ваша помилка, що з вами так можна.
Треба переломити ситуацію і все.
Не беріть слухавку.
Не спілкуйтеся.
Ведіть себе кардинально не так як завжди.
Тут допоможе лише жорсткість уже.
Але як ви таке допустити?
В мене мама - богиня і цариця.
І вякнуть ніхто не смів, бо получив би по морді і спав би на вулиці.
Треба переломити ситуацію і все.
Не беріть слухавку.
Не спілкуйтеся.
Тут допоможе лише жорсткість уже.
Але як ви таке допустити?
В мене мама - богиня і цариця.
Аноним Советчик
• 49 минут назад
Ответ дляВсе питаю зарання
Я не говорю что я идеальная и наверно нет идеальных и те кто правильно воспитывают.Но так относится к матери, унижать ,постоянно требовать и считать что я обязана и должна ,потому что я родила .И весь свой негатив и недовольство жизнью выливать на меня .
Та не реву я• 48 минут назад
Ответ дляАноним Советчик
Уже ж была точь в точь тема.
Кумася• 47 минут назад
Ответ дляВсе питаю зарання
А насправді так буває.
Не всім щастить з дітьми.
Наркомани і вбивці теж народжуються в самих чудових родинах.
Генетика - це серйозно.
Як і психічні порушення.
Не кожне виховання тут справиться
Не всім щастить з дітьми.
Генетика - це серйозно.
Як і психічні порушення.
Не кожне виховання тут справиться
ХвилювАллочка• 48 минут назад
Ответ дляКудряшка Сью
Та все це можна знайти і є.А як то вирішить свої проблеми?Хобі,чоловік і друзі їх не вирішать,вони свої проблеми вирішують.Це твоя дитина і ти з нею вирішуєш,більше ніхто.
Аноним Советчик
• 47 минут назад
Ответ дляКумася
А насправді так буває.
Не всім щастить з дітьми.
Генетика - це серйозно.
Як і психічні порушення.
Не кожне виховання тут справиться
Не всім щастить з дітьми.
Генетика - це серйозно.
Як і психічні порушення.
Не кожне виховання тут справиться
Во всем всегда ж виновата мать ,те кто с такими проблемами не сталкивался всегда ж осудят и не поймут .
Моторошні троянди• 46 минут назад
Ответ дляАноним Советчик
А почему позволительно унижать?
Ещё при первом случае нужно было четко пояснить, что такое неприемлемо
А что вы обязаны и должны по мнению ребенка?
Моторошні троянди• 46 минут назад
Ответ дляАноним Советчик
Так у вас такие отношения последние пару лет? До этого все идеально было?
Аноним Советчик
• 46 минут назад
Ответ дляМоторошні троянди
А почему позволительно унижать?
Обеспечивать до конца своих дней .
Моторошні троянди• 45 минут назад
Ответ дляАноним Советчик
Обеспечивать до конца своих дней .
С какого перепугу? Где-то есть пробел в понимании мира и правилах жизни)