Бочка порохУ• 18 июня 2015
Якщо чоловік хоче, щоб його жінка зраджувала йому з коханцем на його очах?
Сижу на сайті знайомств, і тут мені пише мужчина без фото на аватарі, що шукає жінку, хоче одружитись, але хоче щоб його дружина йому зраджувала, при нім з постійним коханцем (але то мають бути друзі жінки, але не його) на його очах, він отримує від цього задоволення, і його не лякає те що дитина може бути не його.
От дивні на тому сайті люди водяться, з пропозицією скинув і фото, з виду так наче нічого, але пропозиція. Думають що заможні і їм все можна!((((
Тамбовский мел• 18 июня 2015
и и что?
не пефофил никрофил ,зоофил ,золотой дождь не просит.
Вот Вы балованая
Хотя вот у меня бывший любовник тоже думал о таком...Но я не согласилась, не хотелось его терять на тот момент.
Вот Вы балованая
Бочка порохУ
• 18 июня 2015
Ответ дляТамбовский мел
и и что?
Вот Вы балованая
Я вже багато чого читала на СЗ, але таке, вперше чую.
Може і балована, хочу простих стосунків))
Тамбовский мел• 18 июня 2015
Ответ дляБочка порохУ
ну придется отсеять знаете сколько?
Я мужа там нашла.
Стервочка• 18 июня 2015
Ответ дляБочка порохУ
Кума, це ти? Чи це вже стiльки розвелось цих куколдiв?
Бочка порохУ
• 18 июня 2015
Ответ дляТамбовский мел
ну придется отсеять знаете сколько?
Я мужа там нашла.
ооо, вітаю Вас!
Напевне довго шукали, ато там стільки всякого г*мна
Хочу в БАНю• 18 июня 2015
Ответ дляБочка порохУ
старомодна ви , збочинцям не підходите ))))
Бочка порохУ
• 18 июня 2015
Ответ дляСтервочка
Напевне я не ваша кумася
Куколди?!?? А розкажіть мені зеленій, бо вперше чую такий термін
Тамбовский мел• 18 июня 2015
Ответ дляБочка порохУ
ооо, вітаю Вас!
ну , 70 % в чс сразу, по телефону -25 %, почти сразу., остальные на свиданиях отпадают,тк умеют преподнести себя в телефонном разговоре.
Плюс какой-то процент нормальные но во всех понятиях, но жлобковатые , тоже кыш.Ну таке...
Стервочка• 18 июня 2015
Ответ дляБочка порохУ
Напевне я не ваша кумася
’Ваш ’ збочинець весь принцип описав. Правда такi кадри ще пропонують одружуватись. Щоб у вас були коханцi i на його очах чпокали та i взагалi приниження. Я останнiм часом вiд багатьох чула про подiбнi пропозицii в т.ч.вiд своеi куми.)
Стервочка• 18 июня 2015
Мене бiльше як на три днi на сайтах знайомств не вистачало. Пишуть або всякi пришелепкуватi або дiдусi або сексу шукають. Можливо у бiльш терплячих е позитивнi результати.