Ноу коммент• 04 апреля 2013

Де можна скачат Пізнайко журнал?

Щоб відкривало відео, яи хто виписує як цей журнал чи вартує йогго качати іи виписувати?
Шиворот Навыворот• 04 апреля 2013
Для якого віку? Я качала додатки до журналу (диски розвиваючі) на Екс Юа за 2010 та 2011 роки

Сиренькая• 04 апреля 2013
ми виписуем. з диском. класний журнал. дытям подобаеться. журнал 1-2 дні, а до дисків вертаються частенько. особливо менший йому 4
автор Ноу коммент • 04 апреля 2013
Ответ дляШиворот Навыворот
НАМ 3 Р
Шиворот Навыворот• 04 апреля 2013
Ответ дляНоу коммент
НАМ 3 Р
нам 2.8. Доці диски зараз нідочого, просто збираю цікаву літературу...
А от сам журнал ми дуже любимо! Всі віршики знаємо на пам’ять))) В день по 5р. точно перечитуємо (я тільки 3 випуски поки брала). Купую в газетних кіосках або у почтовому відділенні. Підписуватися поки не буду. Нам ще багато рубрик не під силу або не цікаві. В основному віршики і оповідання читаємо.
Сиренькая• 04 апреля 2013
ми в вашому віці мамине сонечко читали. це дешевше і для цього віку цікаво
Шиворот Навыворот• 04 апреля 2013
Ответ дляСиренькая
я 1 раз купувала - не сподобалося((( Брала на 1-3роки, але реально там завдання для діток 1-2роки. Нам було не цікаво бо занадто легко. І читати там нема чого(((