пышка_мышка• 27 июня 2015

Платье за 3500 на один раз!

В рідного брата весілля. Мама наполягає на довгому платті. Дівчата,ніколи не купую дешевий одяг но..куда я його ще одіну. Да, воно шикарне но на один раз! На джинси от мені не шкода.. Каже я дам тобі гроші. Да в мене і самої є. Но не бачу я смислу. Підскажіть як би ви поступили
автор пышка_мышка • 27 июня 2015
Ответ для4udik

Ви доросла жінка чи мала дитина? Відстоюйте свою точку зору.
Я взагалі такого не розумію, таке враження, наче Вам п’ятнадцять років, і мама Вам розповідає що і куди одягати.
та я от сама думаю варто чи ні. Якщо б не хотіла то мене не заставиш

автор пышка_мышка • 27 июня 2015
Ответ дляСовНарКом
http://z95.ua/catalogue/woman/dresses/
ціни такі теж нічогенькі червоне ажурне шикарне
автор пышка_мышка • 27 июня 2015
Ответ дляНетутешня
автор, покажите фотку того, что за 1000 купили и то, что за 3500 нашли

дело же не цене, а чтобы красиво село. можно за 1000 одеть и подобрать дорогие аксессуары, обувь.

я бы на один раз за 3500 не брала, куда его потом?
добавила,гляньте будь ласка
4udik• 27 июня 2015
Ответ дляпышка_мышка

Мені подобається Ваше плаття. Крім того - для мене не зрозуміло, як на плаття, яке одягнеш один раз, ще й не на своє весілля, можна віддати 3500, це при тому, що мені бюджет дозволяє витратити таку суму. Проте, для мене це марнотратство, я не розумію - для чого це? Щоб люди оцінили?
А про маму - вирішувати Вам, як себе поводити, я з сімнадцяти років живу окремо саме по цій причині - не хочу матти конфліктів в отаких питаннях.
автор пышка_мышка • 27 июня 2015
Ответ для4udik

воно на весілля підійде? Чи це більш офісний варіант?
4udik• 27 июня 2015
Ответ дляпышка_мышка

Піде. Ви ж не наречена... Це взагалі не офісний варіант, як на мій смак - брошка по середині живота з блискучими камінцями на роботу
автор пышка_мышка • 27 июня 2015
Ответ для4udik

Окремо це добре,но 3 тис грн в місяць за квартиру теж не дуже логічно.Тим більше як можна покинути своє рідненьке ліжечко, ванну і т.д.

4udik• 27 июня 2015
Ответ дляпышка_мышка

Кожен вирішує сам, як йому краще. Мені нерви і спокій дорожче грошей і ліжечка з ванною.
СовНарКом• 27 июня 2015
Ответ дляпышка_мышка
цены да, не дешево, но какие красивые) я медитирую над ними второй день
и как назло повода нет )
оказывается в нашей жизни не так много поводов побыть королевой
только не надо, что мол я каждый день королева и в джинсах т.д. - я имею в виду длинное платье, вечерняя прическа
воспользуйтесь поводом)

если для Вас сумма не критическая и Вы можете себе позволить - я бы купила вечернее платье
автор пышка_мышка • 27 июня 2015
Ответ для4udik

повністю згідна! Дякую за поради!
4udik• 27 июня 2015
Ответ дляпышка_мышка
повністю згідна! Дякую за поради!

Не має за що
Нетутешня• 27 июня 2015
автор, платье хотело бы чем-то обыграть. На мой вкус. Не обижайтесь, пишу по честному - вот что-то в гамме туфелек хочется прямо.

Но в принципе, все достаточно неплохо и аккуратно, туфельки хорошие.

Вообщем, нужно сумочку подобрать в гармонию к этому всему образу, прическу. И какие-то украшения. Кстати, такое платье потом куда-то можно надеть точно.

даже интересно, что там мама за платье хочет
автор пышка_мышка • 27 июня 2015
Ответ дляНетутешня

Да,доречі думала над кольором сумочки.Що порадите?
Мама хоче плаття довге,шифонове,легке..Від талії чуть пишніше. Або довге приталене з плотної тканини по фігурі з розрізом (щоб колінко було видно)
Нетутешня• 27 июня 2015
Ответ дляпышка_мышка
ой, с коленками не люблю. Шифоновое в пол - наверное, красиво

по сумочке, я не дизайнер)), для себя подбирала бы под платье или обувь. Может, маленькую белую: светлая на лето, носок у туфелек белый, платье тоже светлое. Но это ИМХО

а прическу подобрали? и колье/браслет/кольцо - ну, всю эту красоту?
Котенок аки рысь• 27 июня 2015
в ’Ох май лук’ можно взять на прокат очень красивые и не пошлые платья, и в пол в том числе
цены от 1000 ( платья брендовые, актуальные) у них и примерка и макияж/образ могут подобрать
Нетутешня• 27 июня 2015
Ответ дляКотенок аки рысь
кстати, там есть красивые платья

наверное, автор с примеркой хочет.

автор, хороший совет. У вас фигура хорошая. Все должно хорошо сесть
автор пышка_мышка • 27 июня 2015
Ответ дляНетутешня
кстати, там есть красивые платья

наверное, автор с примеркой хочет.

ДякуюДякую дівчатка! І правда є шикарні плаття.Зараз буду підбирати.Дякую Вам, мої любі!
автор пышка_мышка • 27 июня 2015
Ответ дляНетутешня

зачіску думала підібрати, чуток щоб було розпущене. У мене просто довге волосся за лопатки. З біжутерії мабуть тільки сережки,браслет.
автор пышка_мышка • 27 июня 2015
Ответ дляКотенок аки рысь
яке місто?

Котенок аки рысь• 27 июня 2015
шоу-румы в Киеве и Одессе
Rosa Blanca• 27 июня 2015
я б туфлі під Вашу сукню інші вдягала щось більш констрастне і не з гострим носком, платформочку якусь, а по кольору особистий бантик у мене - не полюбляю всякі леопарди, пітони, змії...дешевить воно мені. по сукні за 3500 - відверто цікаво, бо це реально вартість весільної сукні. у мене вся вечірка корсетна і ціни в р-ні 100$ на довгі варіанти з мережевним верхом.
автор пышка_мышка • 27 июня 2015
Ответ дляRosa Blanca
як на мене то білі туфлі навпаки освіжають . А який колір по вашому найбільш підходить?Де можна сукні побачити?
Rosa Blanca• 28 июня 2015
Ответ дляпышка_мышка
http://pinme.ru/u/id6492083/sochetanie-tsvetov/ та http://lookcolor.ru/cvet-v-mode/biryuzovyj-cvet-ch... особисто мені з насиченим синім та фіолетовим подобається - туфлі та акси в одному тоні. колір тіффані ніяк з моди не вийде ). вечірні сукні у мене в каталозі(у галереї) на сторінці https://www.kidstaff.com.ua/store-Rosa-Blanca#gall...