14 июля 2015

втомився чи кінчив?

Можливо тупе питання, та я не маю такого досвіду в цих справах, а може просто себе накручую... коротко.... Після року розлучення, я мала інтим з своїм колишнім чоловіком. Все було відмінно. Я відчувала тиск і силу - очікувала що зараз буде фінал, і думала так і є, але він залишився всередині і я відчула як пеніс просто повзає в середині ще пару хвилин.
Він сказав, що жарко і все таке, більш нічого не вийшло.
А я от думаю, справді від жари різко впав? Чи все таки він кінчив?
встати одразу я не могла, тому нічого не витікло...
як думаєте?
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 313
208 (66.45%) ослаб
71 (22.68%) кінчив
34 (10.86%) Ваш варіант
ТебеОноНадось 14 июля 2015
Дорогенька, все нема жарюкт на дворі. Гаддається мені, что все таки кінчив. Може хлопчак настільки перезбудився, що швидко стріляти почав.. А вам щось набрезав, тиру виправдовується, що швидко стиільнув. Чоловіки такі дурники))
Инфотуфелька 14 июля 2015
Ответ дляГореотума
я відчула як пеніс просто повзає в середині ще пару хвилин.

Писюн-червяк!Выход искал)
БЛИИНННН я не могу давненько так не смеялась Хотя смехом это не назовешь!! Ржу аж до слез А Ваш комент контрольный
_котофей_ 14 июля 2015
Ответ дляВ танке
ну я теж подумала, може перенервував.... але й спитала тут так, на сміх і пораду.
Звуків здається ні (музика блін грала) просто я його знаю, відчуваю, як має бути фінал... І я думала що то так і є. А тут замість - Я ВСЕ. просто ослаб і не виходить, потерся трішки - і каже жара....
не кончил, бывает такое. Позу меняйте