14 июля 2015

втомився чи кінчив?

Можливо тупе питання, та я не маю такого досвіду в цих справах, а може просто себе накручую... коротко.... Після року розлучення, я мала інтим з своїм колишнім чоловіком. Все було відмінно. Я відчувала тиск і силу - очікувала що зараз буде фінал, і думала так і є, але він залишився всередині і я відчула як пеніс просто повзає в середині ще пару хвилин.
Він сказав, що жарко і все таке, більш нічого не вийшло.
А я от думаю, справді від жари різко впав? Чи все таки він кінчив?
встати одразу я не могла, тому нічого не витікло...
як думаєте?
Результат:
вже голосів: 313
208 (66.45%) ослаб
71 (22.68%) кінчив
34 (10.86%) Ваш варіант
Чукча Мукча 14 июля 2015
Ваш ник в тему)))
Намакушка 14 июля 2015
а потім теж не витекло нічого?
Улучшанский-Ухудшанский 14 июля 2015
как это не понять кончил или нет? Там же должна быть сперма...
Куплю орехи 14 июля 2015
вы не предохраняетесь с БМ? огооооо
автор В танке 14 июля 2015
Ответ дляНамакушка
а потім теж не витекло нічого?
ні.
ТрамвайGirl 14 июля 2015
дело может не очень хорошо для вас закончиться
Намакушка 14 июля 2015
Ответ дляВ танке
ні.
значить не кінчив
Кисельная барышня 14 июля 2015
Автор, главное чтоб вы кончили
Дежурняшная 14 июля 2015
Это пи...ц! А ну, советчицы, определитель, кончил он или ещё только собирается. Я валяюсь в этом зоопарке
Стопудова 14 июля 2015
Выбрала вариант ослаб. Хотя... Если он кончал третий раз за сутки, то может и не натекло особо ничего. На всякий случай, выпейте постинор, если прошло меньше суток после ПА
автор В танке 14 июля 2015
Ответ дляНамакушка
значить не кінчив
тоді що під час запалу, міг просто впасти????
Намакушка 14 июля 2015
Ответ дляВ танке
тоді що під час запалу, міг просто впасти????
ну і таке буває: і жук пердить і коцюба стріляє
Чавонадо 14 июля 2015
вы что под ним лежали???
Краля-Галя 14 июля 2015
Ответ дляДежурняшная
Это пи...ц! А ну, советчицы, определитель, кончил он или ещё только собирается. Я валяюсь в этом зоопарке

)))))))
Борщец 14 июля 2015
Ответ дляСтопудова
Выбрала вариант ослаб. Хотя... Если он кончал третий раз за сутки, то может и не натекло особо ничего. На всякий случай, выпейте постинор, если прошло меньше суток после ПА
Поддерживаю
автор В танке 14 июля 2015
Ответ дляДежурняшная
Это пи...ц! А ну, советчицы, определитель, кончил он или ещё только собирается. Я валяюсь в этом зоопарке
може і зоопарк.... та, питання мене мучить??? так хотів що не зміг? чи кінчив? чи така жара. рініше жара не заважала йому.
ТрамвайGirl 14 июля 2015
Ответ дляНамакушка
ну і таке буває: і жук пердить і коцюба стріляє

ржу, не слышала такую поговорку (представила жука)))
Намакушка 14 июля 2015
Ответ дляВ танке
може і зоопарк.... та, питання мене мучить??? так хотів що не зміг? чи кінчив? чи така жара. рініше жара не заважала йому.
перегорів
groza33 14 июля 2015
певно в третю зміну шурував, от і замахався.
автор В танке 14 июля 2015
Ответ дляЧавонадо
вы что под ним лежали???
так і встати в авто не могла, нічого не витікло......
я тут кого і насмішу, але і думки послухаю.
самій смішно, та не дуже)
автор В танке 14 июля 2015
Ответ дляgroza33
певно в третю зміну шурував, от і замахався.
ой...... це ще гірше ніж я думала тоді(
Намакушка 14 июля 2015
блін ))))
згадала анекдот трохи пошлий, суть в тому що пара в ліжку, секс, мужик то цілує, то лапає, то входить-виходить і так по кругу. Дама лежала -лежала і каже: дядьку, ви щось одне робіть: або цілуйте, або ***біть
ТрамвайGirl 14 июля 2015
Ответ дляНамакушка
перегорів

я уже плачу)))
Летчица 14 июля 2015
Ответ дляНамакушка
ну і таке буває: і жук пердить і коцюба стріляє

я умираю
автор В танке 14 июля 2015
Дівчата, зберіться, самій смішно що питаю......... та як так???? Все так гарно було і ПУХ.... спить маленький друг(((
Марфушечка душечка 14 июля 2015
Автор, а по его поведению не видно было кончил чи не? Обычно это видно
дамаБезСобачки 14 июля 2015
Ответ дляВ танке
Дівчата, зберіться, самій смішно що питаю......... та як так???? Все так гарно було і ПУХ.... спить маленький друг(((

він був тверезий?
Намакушка 14 июля 2015
Ответ дляВ танке
Дівчата, зберіться, самій смішно що питаю......... та як так???? Все так гарно було і ПУХ.... спить маленький друг(((
то треба було пакі-пакі і накрити ковдрою
Стопудова 14 июля 2015
Ответ дляВ танке
ой...... це ще гірше ніж я думала тоді(
Автор, я, конечно, понимаю, что на безрыбье и рак рыба, но почему бывшему мужу не надели презерватив?
Чавонадо 14 июля 2015
Ответ дляВ танке
так і встати в авто не могла, нічого не витікло......
я тут кого і насмішу, але і думки послухаю.
самій смішно, та не дуже)

тоді все норм)
воно рано чи пізно вітікалоб)
а так-утомився ваш бувший,а може злякався чогось
нічого не було такого,звуків якихсь ?