Слава Украине! Победа будет за нами! Без паники! Помогаем армии и нашим бойцам каждый в меру своих сил.
Это единственная тема в которой ведется обсуждение военных событий связанных с террористами и военным вторжением рф на территорию Украины.
Мы понимаем градус напряжения в нашем обществе, масштабы происходящей в стране трагедии, но настоятельно ТРЕБУЕМ воздержаться от любых оскорбительных выражений.
Все сообщения создаются согласно Правил ресурса. Напомним основные запреты:
- провокации, хамство;
- сообщения оскорбительного содержания, с целью "тупо поржать" (фотожабы и тп);
- сквернословие, мат, в том числе завуалированный;
- переход на личности;
- паника, нагнетание обстановки;
- создание других подобных тем.
За нарушение Правил Советчицы, доступ таким пользователям будет блокироваться.
Ведем дискуссию, выкладываем факты со ссылкой на источник (!!!), высказываем мысли в условиях ВЗАИМОУВАЖЕНИЯ.
Спасибо за понимание.
- провокации, хамство;
- переход на личности;
- паника, нагнетание обстановки;
- создание других подобных тем.
Спасибо за понимание.
Всем привет!
Прочитала последние страницы.
Интересно: вроде пишется в последнее время немного и читает тему уже не такое большое количество людей, как это было раньше. Но все равно много красного цвета
Из числа читателей много таких, кому не нравится то, что здесь написано?
Прошу их уточнить, что именно им мешает?
Прочитала последние страницы.
ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ І НОВИЙ РІК ВЖЕ НЕЗАБАРОМ!
ЗНАЄМО І РОЗУМІЄМО, ЩО ВСІМ НАМ ФІНАНСОВО ВАЖКО , АЛЕ ДУЖЕ ХОЧЕТЬСЯ ШОБ НАШІ ДІТКИ ОТРИМАЛИ СОЛОДКІ ПОДАРУНКИ.
ВІЙНА ПРИНЕСЛА В СІМЇ БАГАТО ГОРЯ І СЛІЗ. ТОМУ ХОЧЕТЬСЯ ЩОБ ДІТКИ ВІДЧУЛИ НАШУ З ВАМИ ТУРБОТУ .
СВЯТО - ЦЕ ЦУКЕРКИ , МАНДАРИНИ З АПЕЛЬСИНАМИ,ІГРАШКИ...
В НАС СІМДЕСЯТ ДВІ ДИТИНКИ...СІМДЕСЯТ ДВА СЕРДЕНЬКА , ЯКИМ ХОЧЕТЬСЯ ПОДАРУВАТИ ТРІШКИ УВАГИ, ТЕПЛА І ЛЮБОВІ.
ТОМУ ЗВЕРТАЄМОСЬ ДО ВАС, ДРУЗІ , ЩОБ ДО КОЖНОГО З ДІТОК ПРИЙШОВ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ І ПОКЛАВ ПІД ПОДУШЕЧКУ СОЛОДКИЙ ПОДАРУНОК !!!!!!!
ЩЕ ПОТРІБНО ДВІ УПАКОВКИ ПАМПЕРСІВ ЧЕТВІРКА.
ВЛАШТУЄМО ДІТКАМ МАЛЕНЬКЕ СВЯТО !!!!
https://www.kidstaff.com.ua/tema-10846098.html
(писати,що для дiток героiв!
+50 гр от Елены Л,Дякую!
Вже є на подарунки Святого Миколая 1700 гр)
ВЛАШТУЄМО ДІТКАМ МАЛЕНЬКЕ СВЯТО !!!!
(писати,що для дiток героiв!
+50 гр от Елены Л,Дякую!
Приглашаем жителей и гостей #Киева на нашу выставку, которая появилась благодаря 56 фотографам #Донбасса .
До 21 декабря вы можете найти ее в Национальном музее Тараса Шевченко по адресу бульвар Т.Шевченко, 12. Приходите, чтобы увидеть каким многогранным может быть Донбасс и его жители!
Фотовиставка переселенців зі Сходу та Криму, яка розповість про наші рідні місця.
Відкриття фотовиставки відбудеться 6 грудня о 16.30, за адресою м. Львів,
вул. Мулярська 2а, 3й поверх, Біла зала
Приходьте і запрошуйте друзів.
кто со Львова сходите, наши фото там тоже будут
жаль, что увидеть не сможем
вул. Мулярська 2а, 3й поверх, Біла зала
Приходьте і запрошуйте друзів.
жаль, что увидеть не сможем
Роман СініцинПодписаться
19 ч · отредактировано ·
Заїхав обстріляний і бойовий батальйон МВС з Західної України на один з блокпостів в жовту зону. Після місцевих ментів, які там стояли довго і вигідно.
- Ми сєпара взяли. Почті зразу. Голова сільради, на тій стороні, бивший, в базі в розиску і числиться як ’бойовик’. Здали мєстним ментам, а ті його через пів години відпустили, як виявилось. Тепер ми мєстним мєнтам не здаємо нікого. В другі інстанції здаємо.
Тут автобусів на Москву за добу більше 20 проїжджає, кого тільки немає - сєпари, сочуствующі, сєпарскі волонтьори.
Водітєлі фур і газєльок спочатку давали паспорт з купюрою. Привикли так. Тепер не дають, знають шо можна постраждати, бо мої не беруть. Нам мєстні кажуть, шо не берете тільки ви і [називає назву батальйону МВС і блокпост]. В інших місцях можна проїхати за гроші завжди і без проблем.
Комбат розводить руками і мені його шкода. Бо комбат реально воює з початку війни в ЗСУ, недавно перевівся в МВС. Його нинішній батальйон на 70% укомплектований пацанами які пройшли котли і оточення і виходили з цих оточень без втрат.
А механізму явно і правильно влупити якогось побутового або навіть не побутового сепара у нього майже немає.
В цей час приходить боєць показує обкладинку паспорта з імпєркою і написом ’Єдіная Русь’. В іншій руці український паспорт.
- Пробий іх і викинь це нах**, в колекції вже такий є. А паспорт віддай, хай їдуть. От шо з такими робити?
- Мєстні менти приїжали, просили не кашмарити московскі автобуси. Ну ми ж не кошмарим, просто правильно перевіряємо. Як положено.
19 ч · отредактировано ·
Ответ дляRadost_I
Радіо Свобода добавил(а) 6 новых фото.
16 ч ·
«Муніципальний «Притулок для тварин» в Бородянці продовжує знущатися з бездомних собак, попри те, що має великий штат та більш, ніж достатній бюджет»
Хто «з’їдає собачий корм»? bit.ly/1OClbkv
У меня слов нет,так еще ж не хотят пускать волонтеров туда.блин-одни-бла бла бла..
Зима на носу....
Кто может только накормить - накормите (это вас согреет; по себе знаю Смайлик «smile»
Кто может забрать на время - заберите и поищите хозяев (это возможно, по себе знаю Смайлик «wink» );
Кто может взять в свой дом - сделайте это (это не страшно, по себе знаю Смайлик «smile» )
4-річний Андрійко сам заробляє на своє лікування
Щоб допомогти своїй родині та врятувати себе маленький хлопчик власними руками робить веселих сніговиків.
Малюк зараз у білоруському Гомелі, де проходить лікування від раку крові.
На боротьбу з гострим лімфобластним лейкозом маленькому черкащанину потрібно, як мінімум, $35 000.
Родина вже витратила $15 000.
Тому просять небайдужих допомогти синочку.
Андрійко робить іграшки навіть під час хіміотерапії.
Акцію під умовною назвою “Нам терміново потрібен сніговичок!” підхопили користувачі з різних країн.
Вони замовляють снігових чоловічків через інтернет чи й просто переказують гроші на лікування хлопчика.
Вартість одного сніговичка – 50 грн.
Карта ПриватБанку:
5168 7555 1295 5713 Семилит Алена Анатольевна
5168 7572 9172 9814 Семилет Антон Анатольевич
Контакти батьків: +380-93-903-83-91 Антон (батько)
Замовити сніговичка можна у мами Андрійка: …
Родина вже витратила $15 000.
Вартість одного сніговичка – 50 грн.
Карта ПриватБанку:
во вторник, 2 декабря генсек НАТО официально пригласил Черногорию стать 29-м членом Альянса.
Кремль прокомментировал приглашение Черногории войти в состав НАТО
По словам спикера президента РФ Дмитрия Пескова, присоединение Черногории к НАТО приведет к ответным действиям российской стороны
’На самых различных уровнях всегда Москвой отмечалось, что продолжающаяся экспансия НАТО, военной инфраструктуры НАТО на восток, конечно, не может не приводить к ответным действиям с востока, то есть с российской стороны, в плане обеспечения безопасности и поддержания паритета интересов’, - сказал он.