ole4ka_ol• 26 июля 2015

Дуже прошу допомоги в пошуках шахрайок по соцмережах

Дівчата, хто зареєстрований в соціальній мережі Однокласники. допоможіть знайти будь ласка.https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1064574 Звати Людмила. номери телефонів 0676735559, 0957030750 Номер картки Привату, на який оплачувала покупку 5457082802858303 Марко Наталія Осипівна. хоча б цю Марко Наталію. думаю, що теж мав би бути Львів чи область. в контакті не знайшла
ElenaMari• 26 июля 2015
вы третья кого сегодня обманули разные люди, вот как верить дальше
автор ole4ka_ol • 26 июля 2015
мене обманули ще 3 місяці тому, просто я завжди вірю людям. тепер мушу добитись справедливості
vladik0310• 26 июля 2015
на фейсбуці ввожу її імя і прізвище там багато їх вибиває
vipfoxy• 26 июля 2015
в контакте 2 со Львова, но там молодые девушки
автор ole4ka_ol • 26 июля 2015
я тільки в контакті зареєстрована. а як дізнатись котра з них шахрайка? по-батькові є в фейсбуці?
max2013• 26 июля 2015
В одноклассниках есть со Львова. 28 лет
max2013• 26 июля 2015
Ой,и не только 28 там много таких
автор ole4ka_ol • 26 июля 2015
Ответ дляmax2013
В одноклассниках есть со Львова. 28 лет

цікаво чи можливо в неї вивідати по-батькові?
Ольга---• 26 июля 2015
МАРКО НАТАЛИЯ ОСИПОВНА 0 1986-06-15 ТРУСКАВЕЦЬ ДРОГОБИЦЬКА 12 0 5
http://www.nomer.org/allukraina/lastName_Марко+_fi...
по ссылке их много,но именно Осиповна,только с Трускавца
max2013• 26 июля 2015
Ответ дляМамаша в бигудях

Думаю,что нормальный адекватный человек незнакомому не будет давать о себе никакой информации
Ольга---• 26 июля 2015
по этому же адресу ,находится ее отец и есть номер стационарного телефона
МАРКО ОСИП РОМАНОВИЧ 50783 1959-09-15 ТРУСКАВЕЦЬ ДРОГОБИЦЬКА 12 0 5
автор ole4ka_ol • 26 июля 2015
Ответ дляОльга---

щиро дякую
автор ole4ka_ol • 26 июля 2015
Ответ дляmax2013

ну мене часто запитують як звати батьків, то я відповідаю
Helen 3• 26 июля 2015
Автор, то объявление, где Вы заказывали, еще активно?
Ольга---• 26 июля 2015
я только сейчас перечитала вашу предыдущую тему.
Я так поняла ищите вы их из-за 106грн.
Но,а если вам действительно выслали и потеряла Укрпочта или у вас в почтовом ящике украли?Ведь простое письмо не имеет трек номера и ни какой чек не дают.Если вы заранее не огововаривали,как отправлять,как оценивать отправления,то увы вина тут скорее ваша,чем отправителя.
автор ole4ka_ol • 26 июля 2015
Ответ дляОльга---
Я так поняла ищите вы их из-за 106грн.

як це не обговорювали? я в телефонному режимі просила або посилка б/ц або рекомендований лист. часто користуюсь послугами укрпошти, тому знаю підводні камені простого листа. у нас дуже чесний листоноша, я не маю права його в чомусь винити. кореспонденція завжди приходить. підїзд закривається, тому витягнути листа не міг ніхто. вона мені писала по електронці що забирає посилки з Китаю значить теж має справу з укрпоштою. а винуватити чоловіка і писати, що він ступив виславши простим листом. не знаю. тепер я в це не вірю
автор ole4ka_ol • 26 июля 2015
Ответ дляHelen 3

не знаю. не зберігала в закладках. буду шукати. в неї на продаж було нових пакетів трохи і б/у МТС
Helen 3• 26 июля 2015
Ответ дляМамаша в бигудях

так Вы не переписывались в самом объявлении? через кнопку ’Написать автору’
автор ole4ka_ol • 26 июля 2015
Ответ дляHelen 3

ні, уже писала в попередній темі, що купівля стартових пакетів (точніше уточнення деталей відбувається виключно в телефонному режимі). я брала вже пакети в продавця з ОЛХ, то все прийшло, правда відправка вже була Новою поштою. вирішила переплатити, але отримати замовлене
Ольга---• 27 июля 2015
Ответ дляМамаша в бигудях

но это не исключает,что вам выслали ваш заказ.
И если таки потеряла почта,при чем здесь продавец?
Что бы изменилось если это же отправления было бы потеряно,как б/ц посылка?
у меня подьезд тоже закрытый,но тем не менее это не есть весомый фактор,который на все 100% исключает кражу письма или вложения в не мой почтовый ящик.Что,кстати,не однократно случалось.Или мне вкладывали не мои письма или соседям.Хорошо,если сосед порядочный и не любопытный,а если наоборот?
автор ole4ka_ol • 28 июля 2015
Ответ дляОльга---

загублена б/ц посилка означала б, що продавець ці пакети вислав і я би тему не піднімала
Ольга---• 28 июля 2015
Ответ дляМамаша в бигудях

вам остается верить,что выслал.
За 106грн никто дело в мошенничестве(обмане) не откроет.А вот если ваш продавец таки отправил ваш заказ,а вы сейчас начнете его(и его близких)преследовать в соц.соцях,донимать по телефону и вымогать деньги,запросто может написать заявления в милицию на вас.При чем в вашем конфликте,фигурирует обстоятельство не в вашу пользу:массовая скупка б/у сим карт.
Если честно,мне,как человеку со стороны очень сложно судить,кто прав.Вы очень мало предоставили информации и вторую сторону мы не услышали.
автор ole4ka_ol • 28 июля 2015
Ответ дляОльга---
вам остается верить,что выслал.

тобто мої гроші нехай просто так даруються людям, то краще б я їх віддала тим, хто їх дійсно потребує. а масовий продаж то по вашому норм? я бачу, що ви на стороні шахрайки, бо порядний продавець уже б запропонував хоча б щось, а не писав, що мені все рівно я пакети вислала. коли відправляєш простим листом, то великий ризик. п.с. перший раз така ситуація з укрпоштою, завжди все приходить, листи з Америки, бандерольки з китаю, навіть безтрекові. на пошті працюють порядні люди, принаймні більшість, що не можу сказати про продавця. якщо б був трек, повторюсь, питань би не було. просто б укрпошта була винна, а так...
автор ole4ka_ol • 28 июля 2015
від ранку переписуюсь з цією Людмилою. запропонувала я їй хоча б 50% повернути. не хоче. каже вишле мені ще якісь пакети укрпоштою вона знущається і це видно по розмові. мені уже пакети не потрібні, а за мої гроші вона виявляється ще пакетів прикупила. я вже не маю сумніву, що це шахрайка. п.с. в попередній темі дівчина написала теж про відправку посилки листом, але там продавець хоча б половину повернув, а тут не хоче йти на компроміс. я вже готова втратити половину, лишень би щось повернути
Ольга---• 28 июля 2015
Ответ дляМамаша в бигудях

по чем видите,что я на чьей либо стороне?
массовый?вы даже не доказали,что обман был вашем случае...
П.С.мне рекомендательный лист не пришел с Бельгии и что теперь:кого прикажете винить?
номер есть,отслеживался пока был в Бельгии и все дальше история не известна.
ретируюсь
удачи вам в создании одинаковых тем по поводу большого ’обмана’.
автор ole4ka_ol • 29 июля 2015
Ответ дляОльга---
ретируюсь

значить у вас вина пошти. ще раз кажу, що якби був доказ відправки питань би не було. я б змирилась. п.с. карту шахрайську уже заблоковано. я вважаю, що людина не має права так поступати. п.с. вона ще раз хоче відправити мені пакети. на цей раз 10 штук, оскільки за мої гроші вона їх придбалаю а мені вони уже не потрібні. бо на ОЛХ є й порядні продавці, а не такі, як вона. тем я багато не створюю. я пропонувала 50/50, як одна з дівчат писала, що їй теж листом відправили, але одяг. вона на це не йде, то я залишаюсь з носом. я розумію, що зараз і шахрайки створюють теми, щоб їм допомогали, але я на кідстафі давно і ще жоден продавець чи покупець не назвав мене шахрайкою