Лыжи со вспышкой• 27 июля 2015
Вопрос по крещению католика)
Девочки, подскажите, где на Борщаговке есть костел, или недалеко, и когда туда лучше подъехать, чтобы поговорить с ксендзом, чтобы он был не на службе
175см55кг19лет (она)• 27 июля 2015
вул Шепетівська 6, костел Воздвіження Хреса ГОсподнього
Там декілька ксендзів, бо поруч невеличкий кармелітський монастир, тож хтось буде.
настоятель о.Бенедикт
або о.Ян, або о.Віталій
служби в будні о 8 годині ранку та о 18-30 ввечері. В неділю о 9год, о 12год,о 17год Якщо підїхати перед цим часом, то хтось буде 100%
в мене є телефон о.Віталія, ноя невпенена що буде корректно його писати тут. (ну і відверто кажучи краще із о.Бенедиктом вирішувати питання хрещення)
настоятель о.Бенедикт
або о.Ян, або о.Віталій
Лыжи со вспышкой
• 27 июля 2015
Ответ для175см55кг19лет (она)
настоятель о.Бенедикт
або о.Ян, або о.Віталій
настоятель о.Бенедикт
або о.Ян, або о.Віталій
спасибо за подробную инфо, а на каком они языке говорят?
175см55кг19лет (она)• 27 июля 2015
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Усі ксендзи можуть розмовляюти українською, хто з акцентом хто ні, але всі.
Якщо вам потрібен ксендз саме поляк, то це о.Ян і о.Бенедикт
о.Виталій - українець (хоча із ним теж можна польскою порозумітися).
російську розуміють о.Ян і о.Віталій, о.Бенедикт - не впевнена що зрозуміє.
175см55кг19лет (она)• 27 июля 2015
а ви хочете хреститися незабаром? справа в тому що у костелі на ШЕпетівскій зараз косметичний ремонт, тож якщо вам це принципово, то може інший костел пошукати?
(хоча це вже буде не на Борщагівці)
гарна, красива капличка є на вул Якіра (район м Лук´янівська) при релегійному інстиутті Томи Аквинського (красивіша ніж на вул Шепетівській). Ксендзів там не знаю, але там теж є монастир, тож ксендзи є. Але костел там не окремою будівлею, а у приміщені інституту
Усі решта костелів зовсім далеко від Борщагівки
(хоча це вже буде не на Борщагівці)