polopolo• 28 июля 2015

Нужен репетитор по математике и истории (подготовка к Зно) Киев Оболонский ,Подо

Посоветуйте репетиторов по математике и истории Украины( подготовка к ЗНО) .Киев Оболонский или Подол. И,возможно,есть отзывы о курсах при Могилянке.

Копачка• 29 июля 2015
Знаю дуже хорошого репетитора, але на Позняках..Піднімала дуже слабеньких, ЗНО писали на 170-195...Колись працювала у Кловському ліцеї, щараз на пенсії..але математик від Бога

автор polopolo • 29 июля 2015
Дайте контакт,будь ласка, на всякий випадок..дякую
Siolito• 03 августа 2015
В мене є знайомий- закінчив університет з червоним дипломом, шукає учнів для підготовки до зно по історії. Дуже розумний і правильний такий. Якщо цікаво- пишіть в особисті повідомлення)
Siolito• 03 августа 2015
Доречі, він на оболоні кімнату знімав)