Здравствуйте. Подскажите, где можно найти хорошего логопеда в Подольской районе. Спасибо.
Ответ дляЗдрасьтенька
Моему ребенку 4,8года . но мы не выговаривает много букв л,р,ш,ж и другие.
тоді у вас не все так погано. Розповсюджені проблеми. З ними справиться і звичайний логопед:)
Почніть з райполіклініки, щоб був офіційний діагноз, потім можете найняти логопеда з вашого районного логопедичного садку. Є ще центри мовлення, але не в Подільському районі.
(я в іншому районі, у мене дитина до ваших проблем ще й заїкувалася, за рік виправили - 3 заняття в тиждень. Брала логопеда з районного садочка).
Ответ дляиркин
Подскажите, может Вы знаете лично логопеда или может подруги обращались. У нас нету в садочку
Ответ дляЗдрасьтенька
ні, ви не зрозуміли. В Києві в кожному районі є спеціалізовані логопедичні садки. Там у логопедів дуже широка практика. Але якщо запросити додому за додаткову плату, то вийде більш ефективно.
У мене лише моя в Оболонському районі є. Можна до неї ходити на вул. Малиновського. Класна тітка, хоча й дорога.
ми зверталися рік тому в поліклініку на свободи, номер не памятаю! нам порадили знайомі, які ходили на заняття)
дуже приємна дівчина і гарний спеціаліст, не дивлячись на те що молода! нам за 2 місяці занять вдалося поставити усі шиплячі, і л р! я була вражена коли на першому ж занятті у Даніка вийшло сказати Шапка та ШиШка. я сама вирішила віддячити логопеду, давала 80 гривень за заняття, хоча вона нічого мене не просила і навіть не натякала на гроші. але ж я знаю які зарплати і для хорошого результату мені було приємно їх давати. Данік завжди із задоволенням ходив на заняття!
якщо потрібно, можу дати її номер.
Ответ дляСветка-пипетка
якщо потрібно, можу дати її номер.
Если можно дайте телефон..Спасибо!
Ответ дляЗдрасьтенька
ей можно позвонить и договориться или нужно какие то направления брать со своей дет.поликлиники ?
ми просто дзвонили) казали що від знайомих. Я так розумію ви не в цій поліклініці на обліку. Тому все одно це приватні заняття будуть. Можете сказати що ви від Остапенко Наталі (Даніка)