faustria• 07 августа 2015
Шукаю людину з рахунком або карткою у Польщі для термінового переказу онлайн
Шукаю людину з рахунком або карткою у Польщі (бажано у mBank) для термінового переказу коштів за бронювання готелю онлайн. Сума = 25 злотих. Отримувач не дає повних реквізитів, тільки номер рахунку у mBank, відповідно, сама переказати з України не можу.
Терміново! Оплачу відразу через Приват24, включаючи усі можливі комісії.
Якщо хтось може допомогти - буду дуже вдячна.
Строк внесення передплати спливає :(