Мона Лиза• 09 августа 2015
скільки коштує
засріблити дитині зубчик,і як ваша дитина перенесла?!мому 1.10 і в нього портяться 2 зубчика і я незнаю як він перенесе похід до стоматолога ,просто він в мене не посидючка=)і нідокого не хоче ідти крім мами і тата
Бабочки в моём животе• 09 августа 2015
Ребенка у стоматолога вы будете держать на руках. И лучше пусть это будет папа)
Мона Лиза
• 09 августа 2015
Ответ дляБабочки в моём животе
а чому краще тато?=)
Мона Лиза
• 09 августа 2015
Ответ длябювет_в_обед
Це застаріла практика з недоведеною ефективністю.
а що робити тоді з зубчиками які портяться???
Флюорография гуся• 09 августа 2015
Ответ дляМона Лиза
Есть спецлак
Из ДОМа-2 Я• 09 августа 2015
ми сріблили десь в такому ж віці, дитина сиділа у мене на руках все пройшло тихо і спокійно, хоча мій також непосидючка. Перед процедурою я дитині пояснила, що у зубчику дирочка і дядя лікар його покрасить. Скільки це коштує не підскажу, тому що ми самі купівали ліки а за процедуру лікарю платили 50 грн і то він не взяв
Из ДОМа-2 Я• 09 августа 2015
робили ми цю процедуру в декілька етапів і результатом задоволені. Зараз сину 5 років зубки в хорошому стані не продовжують портитися.
Бабочки в моём животе• 09 августа 2015
Ответ дляМона Лиза
а чому краще тато?=)
Если ребенок испугается - сможете удержать в кресле?
Предварительно поиграйте в игру стоматолог лечит зубки. Слепите зуб из пластилина - полечите и пр. Пообещайте бонусы)) в случае если ребенок спокойно и тихонько посидит в классном кресле пока дядя стоматолог посмотрит.