Доброго дня,не можу зареєструвати дитину 15років,постійно пише помилка,а молодшого 6років пішло,що робити?,може хтось знає..
Бабуся Бетман• 27 ноября 2025
Ответ дляІрина М87
Зимова підтримка для всіх,і ви теж можете оформити це
Бабуся Бетман• 27 ноября 2025
Ответ дляІрина М87
Так
Не знаю чи зараз у них завал чи норм, зверніться в техпідтримку дія.
Наивная Хо• 27 ноября 2025
Автор,у меня тоже ребенка не подтягивало.Я обновила приложение и дождалась часа ночи,получилось.А то крутиться по 15 минут и всё