Очень-очень• 15 августа 2015
Допоможіть розтрактувати сон
Дівчаточка)Знаю, серед вас є багато, хто має дар, вмієте сни розшифровувати)Прошу мені допомогти.
Снилось настпуне. Я змагався в спортивних іграх з негром. Ми бігли по сходах, я переміг. А потім ми бігли вгору на гору. Я переміг також. І призом були 1.500 тис доларів. Гроші я не бачив, і не рахував. Але знав, що вони є призом)
Наперед вдячний всім))
Очень-очень
• 15 августа 2015
Ответ дляГадаю на Таро
ваше стремление к лидерству похвально)))
Щиро вам вдячний)