Що це може бути ? Уже дві ночі підряд зводить ікри ніг судоргою , у кого таке було ? Що це може бути ? До якого лікаря звертатися ?
Riki_tiki_tavi• 15 августа 2015
Ви не вагітні?
Скоріше за все, це брак вітамінів. Калію та магнію, якщо не помиляюсь
Ответ дляповаренок
Вы не беременны? Обычно это нехватка калия, кажись...
незнаю , чекаю місячних , вже навіть і незнаю що думати
Ответ дляRiki_tiki_tavi
Ви не вагітні?
чекаю місячні , якщо і вагітна то зовсім малий срок
Riki_tiki_tavi• 15 августа 2015
Може зараз недостатньо добре харчуєтесь, або мали якісь стреси.
Хоча, найкраще справді порадить невропатолог, якщо побачите, що це не минає за вихідні
думаю, поп,єте вітамінчиків, або налягайте на фрукти, і все буде добре
kerchanka_p• 15 августа 2015
Ответ дляюльчик1984
когда была беременна- было такое. Сейчас небеременна. и вот тоже пару дней так было. явно нехватка витамина или у меня от недосыпания...