Думы мои думы• 18 августа 2015

Робота в офісі. Оператор Колл-центру

Компанія Провайд, одна з лідерів на ринку України по наданню телекомунікаційних послуг,у зв´язку з розширенням своєї діяльності оголошує про відкриття вакансії - Оператор колл-центру в містах: Львів, Тернопіль, Чернівці, Рівне, Полтава, Херсон, Черкаси.
Основні вимоги до кандидата :
Знання ПК на рівні користувача;
Вільне володіння як українською так і російською мовами;
Цілеспрямованість, активна життєва позиція ;
Прагнення до постійного професійного та кар´єрного розвитку ;
Обов´язки :
Здійснення вихідних дзвінків з ціллю презентації послуг компанії;
- Обробка та оформлення заявок у телефонному режимі.
Ми пропонуємо :
Навчання та тренінги, за рахунок компанії;
Можливість працювати по індивідуальному графіку роботи, (оговорюється на особистій співбесіді);
Достойну оплата Вашої праці ;
Додаткову матеріальну і не матеріальну мотивацію ;
Дружній та згуртований колектив;
Комфортні умови праці.
Розглядаємо кандидатів без досвіду роботи!
З Вашої сторони - бажання працювати та розвиватися , ми надамо безкоштовне навчання і всі умови для розвитку кожного нашого співробітника .
Якщо у вас є велике бажання працювати, та ви любите спілкуватись з людьми, ласкаво просимо до нашого колективу!
050 412 93 90 Альона
Надсилайте своє резюме за адресою askrypnik@provide.com.ua
Наизнанку• 18 августа 2015
Нуууууу... З ’одна з лідерів на ринку України’ - це Ви погарячкували)))))
автор Думы мои думы • 18 августа 2015
Ответ дляНаизнанку

Нуууу серед компаній- підрядчиків ми користуємось попитом)))
Наизнанку• 18 августа 2015
Ответ дляДумы мои думы

Та Ви що? І для цоьго Ви набираете непрофесійних операторів для здійснення ’холодних’ дзвінків?
І попит тільки в компанії ’Воля’ досить сумнівний , як для компанії з багаторічним досвідом.
автор Думы мои думы • 18 августа 2015
Ответ дляНаизнанку

Ви така/такий досвідчена/ний? Що значить непрофесійних, а Ви профі в цій справі? В компаніі є навчання.